reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja głównie na lewym boku, ale to dlatego, że na prawym mi niewygodnie. A na plecach z kolei mam wrażenie, że się uduszę, więc zostaje mi lewy bok. Najchętniej stałabym na brzuchu, ale niestety nie ma jak 😀
Też jestem niewyspana. Nie pamietam już kiedy dobrze mi się spało 🤷🏻‍♀️
Czyli nie jestem sama. 🙈🤣 ja na szczęście nie czuje żeby mnie dusiło na plecach. Ale się martwię, że dziecko może dostać za mało tlenu. Na boku mam wrażenie że gniote dziecko. 😱
Po ciąży też się dziewczyny nie wyśpimy 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie spania. Śpicie tylko na boku czy na plecach też? Ciągle się nie wysypiam, jest mi niewygodnie. Na lewym boku dzidzia kopie, na prawym trochę mniej. Na plecach jest mi najwygodniej. 33+6
Przede wszystkim śpij tak, żeby było Ci wygodnie :) Jeśli nie masz odgórnie wskazań, aby spać na lewym boku (niektórzy lekarza zalecaj przy problemach z przepływami, ciśnieniem itp.) to nie sadzę byś musiała się męczyć w jakiejś konkretnej pozycji.
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie spania. Śpicie tylko na boku czy na plecach też? Ciągle się nie wysypiam, jest mi niewygodnie. Na lewym boku dzidzia kopie, na prawym trochę mniej. Na plecach jest mi najwygodniej. 33+6
Ja śpię różnie. Staram się układać na lewym boku ale i tak najwygodniej mi na prawym. Ale jakoś nie przywiązuje za bardzo uwagi do tego jak śpię. Położnej nawet pytałam to mówi, że jak nie odczuwam objawów niedotlenienia to nie ma co się zmuszać do lewego boku. Tylko się wysypiac.
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie spania. Śpicie tylko na boku czy na plecach też? Ciągle się nie wysypiam, jest mi niewygodnie. Na lewym boku dzidzia kopie, na prawym trochę mniej. Na plecach jest mi najwygodniej. 33+6
Ja śpię na lewym i na prawym boku, przekręcam się chyba 20 razy w nocy i kiepsko sypiam. Na plecach nie mogę bo brakuje mi oddechu😐
 
Też macie takie wrażenie, że dziecko jeździ głową gdzieś na samym wylocie? Taki mam nacisk na szyjkę, że aż mnie zgina czasami. Uczucie jakby mi ktoś skoczył na brzuch kiedy chce mi się siku. Takie wiercenie czymś nad pęcherzem, szyjką macicy.
 
Też macie takie wrażenie, że dziecko jeździ głową gdzieś na samym wylocie? Taki mam nacisk na szyjkę, że aż mnie zgina czasami. Uczucie jakby mi ktoś skoczył na brzuch kiedy chce mi się siku. Takie wiercenie czymś nad pęcherzem, szyjką macicy.
U mnie ma tam nogi więc sadzi kopniaki w szyjkę i wyje przy tym czasem jak wilk gdy puści serię to boli nie na zarty😁😄 A jak czujecie czkawkę?😅
 
U mnie ma tam nogi więc sadzi kopniaki w szyjkę i wyje przy tym czasem jak wilk gdy puści serię to boli nie na zarty😁😄 A jak czujecie czkawkę?😅
Oj strasznie irytująco, ostatnio miała 3 razy w ciągu dnia. Zwykle po bokach brzucha w dole. Tak jakbym czuła pukanie przez jakieś dobre 15 minut. Albo jakbym wyczuwała puls punktowo w brzuchu bo ta czkawka ma dość szybką częstotliwość.
 
Oj strasznie irytująco, ostatnio miała 3 razy w ciągu dnia. Zwykle po bokach brzucha w dole. Tak jakbym czuła pukanie przez jakieś dobre 15 minut. Albo jakbym wyczuwała puls punktowo w brzuchu bo ta czkawka ma dość szybką częstotliwość.
Dokladnie chciałam pytać czy też to takie irytujece jest dla Was🤣 bo myślałam że coś że mną nie tak😅. Właśnie taki puls czuć energiczny i częsty 😁 u mnie zdarza się codziennie czkawka później spokój kilka dni I znów 😆
 
Też macie takie wrażenie, że dziecko jeździ głową gdzieś na samym wylocie? Taki mam nacisk na szyjkę, że aż mnie zgina czasami. Uczucie jakby mi ktoś skoczył na brzuch kiedy chce mi się siku. Takie wiercenie czymś nad pęcherzem, szyjką macicy.
Ja mam wrażenie że mój to już głowę włożył do wyjścia 😅 ból taki jakby mi ktoś naostrzonym drutem wiercił dziurę w szyjce 🙈 na szczęście nie non stop tylko zakłuje raz na jakiś czas. Zaraz później parcie na pęcherz i trzeba biec 😅
U mnie ma tam nogi więc sadzi kopniaki w szyjkę i wyje przy tym czasem jak wilk gdy puści serię to boli nie na zarty😁😄 A jak czujecie czkawkę?😅
Te czkawki są okropne 🙈 najwięcej naliczyłam 4 na dzień, trwają po 10 min. Cały brzuch podskakuje. Wczoraj dostał czkawki o 23 akurat jak próbowałam ułożyć się do spania 🥴 łudzę się nadzieją że jak zacznę pić w trakcie tej jego czkawki to mu przejdzie ale jak do tej pory nie zadziałało 😅
 
reklama
Ja mam wrażenie że mój to już głowę włożył do wyjścia 😅 ból taki jakby mi ktoś naostrzonym drutem wiercił dziurę w szyjce 🙈 na szczęście nie non stop tylko zakłuje raz na jakiś czas. Zaraz później parcie na pęcherz i trzeba biec 😅

Te czkawki są okropne 🙈 najwięcej naliczyłam 4 na dzień, trwają po 10 min. Cały brzuch podskakuje. Wczoraj dostał czkawki o 23 akurat jak próbowałam ułożyć się do spania 🥴 łudzę się nadzieją że jak zacznę pić w trakcie tej jego czkawki to mu przejdzie ale jak do tej pory nie zadziałało 😅
Haha ...😁Podobno nic nie da picie, można się na bok odwrócić żeby się zaczął wiercic😅. Wtedy istnieje możliwość szybszego przerwania czkawki😆... Ja mam polozenie miednicowe to mi skacze jakby podbrzusze i to dopiero łaskocze😂🤣
 
Do góry