reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja byłam wczoraj u lekarza. Pani doktor powiedziała, ze BETA (198) jest jeszcze malutka, wiec nie ma co robić usg. Macica tez jeszcze mała i zastanawiam się czy to dobry znak.. mam powtórzyć betę na dniach, przyjść za 2 tyg na usg, kartę ciąży tez mi już założyła
Mam nadzieje, ze wszystko się tam dobrze rozwija. Wg OM to był 4+1

To jest jeszcze bardzo wcześnie! Też przeżywałam niską betę, ale dziewczyny mnie uspokoiły i po 48h piękny przyrost 150% :)
 
Ja byłam wczoraj u lekarza. Pani doktor powiedziała, ze BETA (198) jest jeszcze malutka, wiec nie ma co robić usg. Macica tez jeszcze mała i zastanawiam się czy to dobry znak.. mam powtórzyć betę na dniach, przyjść za 2 tyg na usg, kartę ciąży tez mi już założyła
Mam nadzieje, ze wszystko się tam dobrze rozwija. Wg OM to był 4+1
Mogłaś mieć później owulację i beta jeszcze niska. USG z tego co wiem robi się od bety ponad 1000 dlatego mogła tak powiedzieć. Zrób sobie betę po 48h i zobacz jaki przyrost jest. Ja też patrząc na OM mam baaardzo niską betę ale owulację była opóźniona.
 
Dużo osób na początku ciąży ma przyrosty 200-300%, bo na początku beta bardzo gwałtownie przyrasta :) Ja miałam przyrost 278%
Wiem, wiem ;) Ale patrząc na przyrosty w grupie to raczej są niższe i tak się zastanawiam czy może jednak mamy szansę na bliźniaki 😀🙈 Wiadomo, że beta to nie wyznacznik, ale może jednak 😅 Przy jakim wyniku miałaś taki wzrost? Powtarzałaś jeszcze?
 
Wiem, wiem ;) Ale patrząc na przyrosty w grupie to raczej są niższe i tak się zastanawiam czy może jednak mamy szansę na bliźniaki 😀🙈 Wiadomo, że beta to nie wyznacznik, ale może jednak 😅 Przy jakim wyniku miałaś taki wzrost? Powtarzałaś jeszcze?
U mnie w rodzinie nigdy nie było bliźniaków (a mam wielką rodzinę), tak samo u partnera. W dodatku miałam monitoring i na pewno było jajeczko jedno. Także na 99,99% u mnie to pojedyncza ciąża. :)
Nie pamiętam dokładnych cyfr (musiałabym sprawdzić), ale chyba 41 i po niecałych 48h 147 :) Także to niskie bety były. Potem już nie robiłam. W czwartek 5+5 mam ginekologa, bo potem idzie na prawie 4 tygodnie urlopu :( i chyba zrobię rano betę, żeby zobaczyć i zobaczę, co przy jej wartości na USG było :)

Rozumiem, że chciałabyś bliźniaki? To trzymam kciuki :) A jest u Ciebie szansa?
 
Cześć dziewczyny....wlasnoe sie dowiedziałam ze jestem w ciąży beta wczoraj 78.......jestem po dwoch stratach 15 tydz bliźniaki i 5 tydzien biochemiczna....wizyta w piatek...umieram ze strachu.....nie wiem jak przetrwam ten tydzień.ide pewnie powtorzyc bete w poniedzialek..
 
reklama
Cześć dziewczyny....wlasnoe sie dowiedziałam ze jestem w ciąży beta wczoraj 78.......jestem po dwoch stratach 15 tydz bliźniaki i 5 tydzien biochemiczna....wizyta w piatek...umieram ze strachu.....nie wiem jak przetrwam ten tydzień.ide pewnie powtorzyc bete w poniedzialek..
Cześć! Przetrwasz ten tydzień z nami, to jak grupa wsparcia 😄 myśl pozytywnie, dużo odpoczywaj i będzie dobrze❤️
 
Do góry