reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny wybaczcie ze Wam na wątek wchodzę ale widzę ze macie roczne dzieci wiec pytanie do Was bo macie doświadczenie - czy zabawki typu garnuszek klocuszek , szczeniaczek uczniaczek - będą ok dla 9 Msc dziecka ? Możecie coś podsunąć napisać czym wasze dzieci się bawią , bawiły ? Uzupełniam dziecku zabawki bo już skromne grzechotki to mało , mamy wieże z klockami , sorter- ogródek , dacie jakieś pomysły ? Będę wdzięczna :)
U nas największym zainteresowaniem cieszył się samochodzik z clementoni z gumowymi klockami. Na tamten czas to była zabawka przy której spędzał mnóstwo czasu. Teraz numerem jeden od jakiś 2 miesięcy są zabawkowe garnki z pokrywkami. Pierwsze co robi z rana to gotuje..Wklada coś do środka, miesza, przykrywa, przekłada. I tak w kółko.
 
reklama
U nas największym zainteresowaniem cieszył się samochodzik z clementoni z gumowymi klockami. Na tamten czas to była zabawka przy której spędzał mnóstwo czasu. Teraz numerem jeden od jakiś 2 miesięcy są zabawkowe garnki z pokrywkami. Pierwsze co robi z rana to gotuje..Wklada coś do środka, miesza, przykrywa, przekłada. I tak w kółko.
A pokaż te garnki jak możesz, na pewno mojej by się spodobało a nie chce mi się wciąż szukać kuchennych rzeczy w zabawkach :D
 
Moja najbardziej lubiła się bawić książeczkami.
Szczeniaczek uczniaczek u mnie osobiście leży i czasami do niego podejdzie żeby sobie nacisnąć ale zajmuje jej to mniej niż minutę więc ja osobiście uważam to za zbędną zabawkę którą dostałam po kuzynkach bo gdybym kupiła to bym się złościła.
No piłki to jest u nas coś co bardzo lubi:)
U nas też książeczki górą :) najpierw zwala wszystkie z półki jednym zamaszystym ruchem ręki (strach będzie kiedyś od niej w twarz dostać) a potem siedzi i przegląda wszystkie. Z okienkami najlepsze.
 
U nas największym zainteresowaniem cieszył się samochodzik z clementoni z gumowymi klockami. Na tamten czas to była zabawka przy której spędzał mnóstwo czasu. Teraz numerem jeden od jakiś 2 miesięcy są zabawkowe garnki z pokrywkami. Pierwsze co robi z rana to gotuje..Wklada coś do środka, miesza, przykrywa, przekłada. I tak w kółko.
Dziękuje
 
U mojej , "zabawka" top top to moja metalowa skrzynka z kosmetykami. Maluję się codziennie siedząc na podłodze. Melania robi to samo. Wszystkie pomadki i pudy, kredki, tusze lakiery mam wywalone i użyte, no ale potem solidarnie wkładamy je na miejsce. 45minut zabawy mam ją z głowy 😉

P. S- To zabawka uniwersalna, koleżanki synek robi to samo 😁
 
A pokaż te garnki jak możesz, na pewno mojej by się spodobało a nie chce mi się wciąż szukać kuchennych rzeczy w zabawkach :D
Ja mam takie z ikea i są super. Mloda gotuję sobie. Mamy dużo warzyw owoców i ogólnie cala kuchnie 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20220329_171114_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220329_171114_com.android.chrome.jpg
    153,1 KB · Wyświetleń: 20
Dziewczyny wybaczcie ze Wam na wątek wchodzę ale widzę ze macie roczne dzieci wiec pytanie do Was bo macie doświadczenie - czy zabawki typu garnuszek klocuszek , szczeniaczek uczniaczek - będą ok dla 9 Msc dziecka ? Możecie coś podsunąć napisać czym wasze dzieci się bawią , bawiły ? Uzupełniam dziecku zabawki bo już skromne grzechotki to mało , mamy wieże z klockami , sorter- ogródek , dacie jakieś pomysły ? Będę wdzięczna :)
U nas garnuszek super ale uczniaczek jakoś nudny dla młodego 🙂 Mój lubi też pianinko, taką konsolę gdzie po naciśnięciu wyskakują zwierzątka ( w Pepco kupiłam) i uwielbia książeczki w szczególności Kicia Kocia z okienkami.
 
A za tą silikonową to podziękuję, jak mi parę razy palca ugryzł. To zbyt ryzykowne, ja się boję.
No właśnie ja mam tę silikonową na palec i tragedia, mały mnie pogdryza nieraz a w ogóle ostatnio nie chce myć zębów, wyrywa mi szczoteczkę i obgryza po swojemu 🥴 Muszę zakupić tę zachwalaną Jordana.
 
reklama
Do góry