reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
@Figola3 dzieki za rade, zeby odczekac ok. 15 minut i wtedy dopiero zasiąsc na nocniku - udalo sie 😁 nie musial jakos dlugo siedziec, nie zdarzylismy nawet jednej ksiazeczki do konca przegladnac 😅 i wlasnie - jak sadzasz Domi, to siedzisz obok i ją zabawiasz, czy sama siedzi cierpliwie?
Ja wysadzam Melanię w toalecie, ona siedzi na nocniku, ja na sedesie.
Zawsze mi to działa, bo ona WSZYSTKO baśladuje, więc sikanie też.
Od miesiąca tylko jedna kupa ( na wyjeździe) w pieluchę.
Nie wiedziałam jak tę papkę przewinąć 🤣
 
Dziewczyny jakich używacie szczoteczek do zębów dla maluchów?
Bo ja mam taką silikonową ale wydaję mi się , że powinna już być chyba z włosiem...Może macie jakąś sprawdzoną??
Jordana polecam takie z dziurą w rączce. Można je kupić wszędzie, w biedronce są 2 paki chyba za 12zł

Edit : nie spojrzałam na posty wyżej 😂
 
Dziewczyny wybaczcie ze Wam na wątek wchodzę ale widzę ze macie roczne dzieci wiec pytanie do Was bo macie doświadczenie - czy zabawki typu garnuszek klocuszek , szczeniaczek uczniaczek - będą ok dla 9 Msc dziecka ? Możecie coś podsunąć napisać czym wasze dzieci się bawią , bawiły ? Uzupełniam dziecku zabawki bo już skromne grzechotki to mało , mamy wieże z klockami , sorter- ogródek , dacie jakieś pomysły ? Będę wdzięczna :)
 
reklama
Ja się obawiam sonicznej u takiego malucha bo sama wiem po sobie jak czasami mi ręka się przesunie i soniczna stuka mi tyłem w zęby więc u mojej chyba by sobie szybciej wybiła niż cokolwiek umyła🤣
Ja używałam dla starszej jak byla mala, dla tej tez takze ja polecam.później starsza dostala elektryczna teraz znowu soniczna 😂 zeby jak nówki, 6 lat. Takze ja polecam
 
Do góry