reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tzn. Są różne rodzaje. Są np. płaskie i takie które wystają ponad skórę.. Jaśkowi pojawił się gdzieś tak około 2 tygodnia życia. Jeden lekarz powiedział że to u 70 % dzieci się wchłania do któregoś roku życia a jak poszlismy do innego że warto spróbować to "wyleczyć".. I nie wiem czy warto dziecko faszerować jakimiś lekami czy poczekac aż będzie starszy.
naczyniaki jeśli pojawiają się u noworodka ro rosną do 3mca; moja starsza córka miała naczyniaka, do 6 rż wchłonął się, ale też ta powierzchnia do wchłonięcia była duża, ona miała na ręce, coś jakby narośl, można było chwycić palcami, jak drugą skórę. zdjęcie jest wykadrowane więc trochę rozmazane. Teraz Domi też ma naczyniak, zrobię jutro zdjęcie to pokażę - ale tu powierzchnia do wchłonięcia jest o wiele mniejsza - naczyniak gruby, wystający, jakby odciąć dół maliny i tak postawić na ramieniu. chyba 17.11 mamy wizytę w poradni to zobaczę co lekarz powie - termin umawiałam jakoś pod koniec kwietnia:o

naczyniak.jpg
 
reklama
Tzn. Są różne rodzaje. Są np. płaskie i takie które wystają ponad skórę.. Jaśkowi pojawił się gdzieś tak około 2 tygodnia życia. Jeden lekarz powiedział że to u 70 % dzieci się wchłania do któregoś roku życia a jak poszlismy do innego że warto spróbować to "wyleczyć".. I nie wiem czy warto dziecko faszerować jakimiś lekami czy poczekac aż będzie starszy.
a, no i to zależy gdzie jest umiejscowiony...
 
Lipaa zainspirowałaś mnie na zmiany:) już jakiś czas myślałam, żeby przenieść się z powrotem do sypialni na górze (po narodzinach przenieśliśmy się do pokoju gościnnego na dole) i w ten weekend się przenosimy. Lepiej teraz, kiedy Domi jeszcze mała to szybciej zaakceptuje zmianę.
 
naczyniaki jeśli pojawiają się u noworodka ro rosną do 3mca; moja starsza córka miała naczyniaka, do 6 rż wchłonął się, ale też ta powierzchnia do wchłonięcia była duża, ona miała na ręce, coś jakby narośl, można było chwycić palcami, jak drugą skórę. zdjęcie jest wykadrowane więc trochę rozmazane. Teraz Domi też ma naczyniak, zrobię jutro zdjęcie to pokażę - ale tu powierzchnia do wchłonięcia jest o wiele mniejsza - naczyniak gruby, wystający, jakby odciąć dół maliny i tak postawić na ramieniu. chyba 17.11 mamy wizytę w poradni to zobaczę co lekarz powie - termin umawiałam jakoś pod koniec kwietnia:o

Zobacz załącznik 1331108
Ja jak umawiałam się na wizytę to termin miałam na czerwiec 2022...dopiero jak dostałam skierowanie z dopiskiem "pilne" to termin był na listopad 2021..masakra..
 
reklama
@Mal_Pa91 my mamy kilka ale na nodze największy od urodzenia wielka truskawka (załączam jaki był)
a jaki jest (drugie)
przeszedł komisję lekarska
należymy do pani onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka
leczony kroplami na jaskrę 3 ms teraz wizyta na luty 2022
to jest jedyny lekarz nfz na którego nie mogę narzekać 🥰😍

@czajo dobra pamięć 😂
 

Załączniki

  • F889E571-627B-47B6-A921-E8FEC93FA2E5.jpeg
    F889E571-627B-47B6-A921-E8FEC93FA2E5.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 63
  • 6EFAF5A2-02B7-4B9F-BE19-D124A64FDC67.jpeg
    6EFAF5A2-02B7-4B9F-BE19-D124A64FDC67.jpeg
    62,6 KB · Wyświetleń: 58
Do góry