reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A my pozdrawiamy ze spaceru. Teraz siedzimy pod blokiem bo Nastka postanowiła zasnąć a ostatnio ma kiepskie drzemki więc niech póki pogoda niech trochę pośpi na powietrzu 😃
 

Załączniki

  • 20211028_141440.jpg
    20211028_141440.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Dziewczyny Ja trochę z innej beczki. Może mi podpowiecie czym umyć podłogę (płytki) żeby nie były widoczne plamy. Pytam, bo jak umyję płytki płynem sidolUX czy ajaksem, kiedy ona wyschnie i przejdzie się po niej kilka razy widoczne są plamy, coś w stylu tłustych. Podłogę myłsm też płynem do naczyń, żeby ją odpuścić, ale efekt marny. Myłsm też parowym i to samo. Może macie jakieś pomysły 🤔

A jaki masz mop? Bo powiem Ci że czasem zmiana wkładu na nowy lub wypranie sprawia że przestaje się podłoga mazać. Ja mam płaską Viledę i co jakiś czas przepieram ją w pralce bo mi potrafi też pomazać podłogę.
 
Czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia związane z naczyniakami u maluszków albo u swoich starszych dzieci? Czy wchłonęły się same czy może potrzebna była jakaś interwencja?Bo nas dotyczy ten problem ale spotykam się ze skrajnymi opiniami na ten temat i to ze strony lekarzy.. Powiem szczerze że jestem już skołowana.. Wydaje mi się że przewinął tu się taki temat ale nie pamiętam szczegółów 🙂
 
reklama
Oo to u nas zalecali lekarka jak i lekarz ze szpitala jak najbardziej wychodzenie na świeże powietrze.
Dobrze, że jesteście w domu. Zobaczysz szybko wróci wszystko do normy.
Może mamy rozne zalecenia, bo my suedzielismy prawie 2 tyg. w szpitalu, nie wiem 🤔 ale poczekam ten tydzień, bo podswiadomie czuje ze to dobry pomysl w przypadku Tomka
 
Do góry