reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

ja najbardziej się bałam lata i słońca bo nie można wystawiać i nas był mocno wypukły teraz się spłaszczył
malutki ma jeszcze na ramieniu, plecach, jąderkach, główce czubek, kolano
dodatkowo smaruję jąderka i ramię bo one są wypukłe tamte są płaskie i bledną więc nie ma się co martwić
u mnie plus taki, że mały przyzwyczajony że smaruje i chucham żeby się wchłonęło więc na szczęście jest to jedyna rzecz która go nie interesuje🙄 jeszcze!
bez usg serca, ekg i usg jamy brzusznej nie decyduj się na te leki, dziecko musi na 100% mieć zdrową wątrobę i serducho (mój co prawda ma PFO ale komisja zaakceptowała), oczywiście u nas kontrola na każdej wizycie w IMID jest tak super że ja nie czekam na żadne zapisy pani dr odrazu zleca schodzimy piętro niżej i robią
ja u Jaśka matowieje i płaski się robi to bądźcie dobrej myśli u nas tak nie było dlatego od sierpnia zakwalifikował się na leczenie i mamy nadzieję, że to cholerstwo zejdzie...
jak na żebrach to nie jest aż takie złe miejsce raczej nie powinien tam grzebać, mój cały dzień w bodziaku i nie interesuje się więc Jasiek też da radę!🤗
co do terminów no u nas też rewelka by nie było po prostu neurolog do której chodzimy priv dała namiar na onkologa bo to jej siostra😂😍

EDIT a jeszcze dodam, że lekarka jest boska to jest jedyny lekarz u którego mały teraz nie płakał (lęk) i zawsze uczy go czegoś nowego teraz było wpadła gruszka do garnuszka a poprzednio idzie kominiarz po drabinie😂
Kurde nie wiedziałam ,że aż tyle ich macie...myślałam ,że tylko tego jednego co zdjęcie pokazywałaś...:oops:
Ale Ty jesteś zaradna mama więc ogarniasz sprawę ale ile człowiek musi się nachodzić to jego.
Super ,że udało Wam się z tą lekarką...to 3mam kciuki aby pieroństwo poschodziło szybko i nie było śladu po nim🤗
 
reklama
A my pozdrawiamy ze spaceru. Teraz siedzimy pod blokiem bo Nastka postanowiła zasnąć a ostatnio ma kiepskie drzemki więc niech póki pogoda niech trochę pośpi na powietrzu 😃
Zazdroszczę pięknych okolic i terenów do spacerowania 😍 U nas w Cieszynie niestety z spacerami jest kiepsko, bo tu jest teren górzysty i gdziekolwiek chcesz iść to masz pod górkę i z górki... I tak w kółko... Trzeba taką trasę obrać by iść po płaskim, a to już się nudne robi ciągle w to samo miejsce... A też nie po to idę z małą na spacer by po 10 minutach mieć dość pchać wózek pod górki i zmęczyć się jakbym co najmniej 3 h spacerowała 🤦‍♀️
Cudne te dzieciaczki ❤️
U nas jak pocałuję w główkę jest lekkie zaskoczenie typu "co ty mamo robisz?"😁
Zobacz załącznik 1330971
Ale macie śliczne zdj 🥰
A to proszę Iga:)Pełzające prawie 7,5kg:)
Faktycznie drobniutka 🥰 A pyzie ma fajne 🥰 Wgl jakoś po uśmiechu i wzroku przypomina mi moja Nelke 😁 Szczególnie na ostatnim zdj jak tak patrzy do tylu, moja też taki ma wzrok 😅
 
Zazdroszczę pięknych okolic i terenów do spacerowania 😍 U nas w Cieszynie niestety z spacerami jest kiepsko, bo tu jest teren górzysty i gdziekolwiek chcesz iść to masz pod górkę i z górki... I tak w kółko... Trzeba taką trasę obrać by iść po płaskim, a to już się nudne robi ciągle w to samo miejsce... A też nie po to idę z małą na spacer by po 10 minutach mieć dość pchać wózek pod górki i zmęczyć się jakbym co najmniej 3 h spacerowała 🤦‍♀️

Ale macie śliczne zdj 🥰

Faktycznie drobniutka 🥰 A pyzie ma fajne 🥰 Wgl jakoś po uśmiechu i wzroku przypomina mi moja Nelke 😁 Szczególnie na ostatnim zdj jak tak patrzy do tylu, moja też taki ma wzrok 😅
Tak, też mi się Iga skojarzyła z Nelką 😄
 
A to ja też pokaże zdj jak próbuję zrobić sobie z córką zdjęcie, ale dla niej najśmieszniejsze jest drapanie mame po twarzy i ciągnięcie za nos 😅🙈
IMG_20211019_165036.jpg

A potem wychodzą takie cudeńka 😊
IMG_20211019_165028.jpg
 
Zazdroszczę pięknych okolic i terenów do spacerowania 😍 U nas w Cieszynie niestety z spacerami jest kiepsko, bo tu jest teren górzysty i gdziekolwiek chcesz iść to masz pod górkę i z górki... I tak w kółko... Trzeba taką trasę obrać by iść po płaskim, a to już się nudne robi ciągle w to samo miejsce... A też nie po to idę z małą na spacer by po 10 minutach mieć dość pchać wózek pod górki i zmęczyć się jakbym co najmniej 3 h spacerowała 🤦‍♀️

Ale macie śliczne zdj 🥰

Faktycznie drobniutka 🥰 A pyzie ma fajne 🥰 Wgl jakoś po uśmiechu i wzroku przypomina mi moja Nelke 😁 Szczególnie na ostatnim zdj jak tak patrzy do tylu, moja też taki ma wzrok 😅

Zawsze można odwiedzić moje regiony, zapraszam 😀
Jeżeli chodzi o chodzenie z górki i pod górkę to coś o tym wiem, wystarczy że polecę do taty, to tam nawet do jego domu trzeba pod górkę 😂
 
reklama
A to my tak popłakujemy w parze, choć na odległość. Jak kiedyś w lipcu.
Ja dziś też łzy, zszedł mi stres pochorobowy i ten z czuwania przez trzy noce, a jeszcze poczytałam o Tomku i Antonim... No ulało mi się dziś.
Zdrowie, jednak najważniejsze!

A jak Wy dziewczyny znosiłyście tę chorobę? Tzn. zadaniowo czy jednak emocje puszczały 😔?
Miałam kryzysy, ale to głównie przez nieprzespane noc, trzeba było czuwać. Przez dwa tygodnie każda noc na czuwaniu do tego inhalacje co 6 godzin i tu niezła gimnastyka. Czuwaniem nocnym nie mogłam podzielić się z mężem bo akurat musiał wyjechać i dopiero wczoraj wrucił. Powiem Wam, że mózg mój odmawiał posłuszeństwa. We wtorek po kontroli mi ulżyło, ale nadal noce nieprzespane i do tego niespokojne dni przez zęby w końcu nie wytrzymał i wybuchłam. Antek marudził i płakał a ja razem z nim. No nic kompletnie mi się nie chciało, totalny kryzys i dół. Teraz jest ok. Musiałam sobie poukładać w głowie, że to tylko przejściowe.
Jak to się mówi "co nas nie zabije, to nas wzmocni" i tego się trzymam 💪
 
Do góry