reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ale cudna 😃😃😃
Rzeczywiście drobniutka.
Mamuniu, gdzie to maruda??? Wesołek raczej 😉
Ach, kiedy było to 7kg...😉
Zatęsknisz jeszcze 😘
A dziękujemy:)
Oj uwierz mi uwierz...ostatnie 3 dni to jest jakiś armagedon...marudzi jak szalona:oops:Już się dzisiaj nawet popłakałam bo nie wiedziałam co..gdzie..i jak zrobić aby przestała...
Dobrze , że przyjechali znajomi to dwie godzinki odpoczęłam a o dziwo ona wtedy zadowolona..i kto mi uwierzy że marudzi?🤣
Często marudzi ale ostatnio to już przebija samą siebie...
Hehe no nie robię jej zdjęć jak tylko lezy i jęczy więc mam tylko jak się uśmiecha🤣
 
reklama
@Mal_Pa91 my mamy kilka ale na nodze największy od urodzenia wielka truskawka (załączam jaki był)
a jaki jest (drugie)
przeszedł komisję lekarska
należymy do pani onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka
leczony kroplami na jaskrę 3 ms teraz wizyta na luty 2022
to jest jedyny lekarz nfz na którego nie mogę narzekać 🥰😍

@czajo dobra pamięć 😂
Pamiętałam tylko dlatego ,że to było jedyne zdjęcie jakie umieściłaś na forum...
 
A dziękujemy:)
Oj uwierz mi uwierz...ostatnie 3 dni to jest jakiś armagedon...marudzi jak szalona:oops:Już się dzisiaj nawet popłakałam bo nie wiedziałam co..gdzie..i jak zrobić aby przestała...
Dobrze , że przyjechali znajomi to dwie godzinki odpoczęłam a o dziwo ona wtedy zadowolona..i kto mi uwierzy że marudzi?🤣
Często marudzi ale ostatnio to już przebija samą siebie...
Hehe no nie robię jej zdjęć jak tylko lezy i jęczy więc mam tylko jak się uśmiecha🤣
A to my tak popłakujemy w parze, choć na odległość. Jak kiedyś w lipcu.
Ja dziś też łzy, zszedł mi stres pochorobowy i ten z czuwania przez trzy noce, a jeszcze poczytałam o Tomku i Antonim... No ulało mi się dziś.
Zdrowie, jednak najważniejsze!

A jak Wy dziewczyny znosiłyście tę chorobę? Tzn. zadaniowo czy jednak emocje puszczały 😔?
 
Ci powiem, że gabaryty bardzo podobne do mojego 😉 bo u nas 8 kg, ciekawe czy już zawsze będą takimi "szczypiorkami"🥰
Patrząc na to ,że jak byłam mała to też taka byłam a teraz to raczej po 30 już nie będzie "szczypiorkiem"🤣
A to my tak popłakujemy w parze, choć na odległość. Jak kiedyś w lipcu.
Ja dziś też łzy, zszedł mi stres pochorobowy i ten z czuwania przez trzy noce, a jeszcze poczytałam o Tomku i Antonim... No ulało mi się dziś.
Zdrowie, jednak najważniejsze!

A jak Wy dziewczyny znosiłyście tę chorobę? Tzn. zadaniowo czy jednak emocje puszczały 😔?
No w lipcu też tak miałyśmy...to życzę nam tego aby takich dni było coraz mniej a najlepiej wcale...🤗
 
@Mal_Pa91 my mamy kilka ale na nodze największy od urodzenia wielka truskawka (załączam jaki był)
a jaki jest (drugie)
przeszedł komisję lekarska
należymy do pani onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka
leczony kroplami na jaskrę 3 ms teraz wizyta na luty 2022
to jest jedyny lekarz nfz na którego nie mogę narzekać 🥰😍

@czajo dobra pamięć 😂
No właśnie słyszałam o tych kroplach że dają fajne efekty. Na zdjęciach widac że robi jej się coraz bardziej blady ten naczyniak, super ☺️ Jasiek miał taki intensywnie, czerwony jakby blyszczacy a teraz jakby się już tak "zmatowił". No ale zobaczymy co nam powie lekarz na wizycie. Najbardziej obawiam się tego że zanim mu ten naczyniak zniknie to może sobie go podrażnić i może mu podkrwawiac...Bo jest akurat w takim miejscu😐
 
Aj te terminy na nfz...:oops:
Mam nadzieję ,że wizyta rozwieje wszelkie wątpliwości i będzie wiadomo co z tym robić...3mam kciuki:)
Dziękujemy ☺️
No niestety ale nasza służba zdrowia tak o nas dba.. 😐 Wiadomo że jeśli jest coś pilnego to zawsze można iść prywatnie no ale nie tak to powinno wyglądać..🤬
 
No właśnie słyszałam o tych kroplach że dają fajne efekty. Na zdjęciach widac że robi jej się coraz bardziej blady ten naczyniak, super ☺️ Jasiek miał taki intensywnie, czerwony jakby blyszczacy a teraz jakby się już tak "zmatowił". No ale zobaczymy co nam powie lekarz na wizycie. Najbardziej obawiam się tego że zanim mu ten naczyniak zniknie to może sobie go podrażnić i może mu podkrwawiac...Bo jest akurat w takim miejscu😐
ja najbardziej się bałam lata i słońca bo nie można wystawiać i nas był mocno wypukły teraz się spłaszczył
malutki ma jeszcze na ramieniu, plecach, jąderkach, główce czubek, kolano
dodatkowo smaruję jąderka i ramię bo one są wypukłe tamte są płaskie i bledną więc nie ma się co martwić
u mnie plus taki, że mały przyzwyczajony że smaruje i chucham żeby się wchłonęło więc na szczęście jest to jedyna rzecz która go nie interesuje🙄 jeszcze!
bez usg serca, ekg i usg jamy brzusznej nie decyduj się na te leki, dziecko musi na 100% mieć zdrową wątrobę i serducho (mój co prawda ma PFO ale komisja zaakceptowała), oczywiście u nas kontrola na każdej wizycie w IMID jest tak super że ja nie czekam na żadne zapisy pani dr odrazu zleca schodzimy piętro niżej i robią
ja u Jaśka matowieje i płaski się robi to bądźcie dobrej myśli u nas tak nie było dlatego od sierpnia zakwalifikował się na leczenie i mamy nadzieję, że to cholerstwo zejdzie...
jak na żebrach to nie jest aż takie złe miejsce raczej nie powinien tam grzebać, mój cały dzień w bodziaku i nie interesuje się więc Jasiek też da radę!🤗
co do terminów no u nas też rewelka by nie było po prostu neurolog do której chodzimy priv dała namiar na onkologa bo to jej siostra😂😍

EDIT a jeszcze dodam, że lekarka jest boska to jest jedyny lekarz u którego mały teraz nie płakał (lęk) i zawsze uczy go czegoś nowego teraz było wpadła gruszka do garnuszka a poprzednio idzie kominiarz po drabinie😂
 
reklama
ja najbardziej się bałam lata i słońca bo nie można wystawiać i nas był mocno wypukły teraz się spłaszczył
malutki ma jeszcze na ramieniu, plecach, jąderkach, główce czubek, kolano
dodatkowo smaruję jąderka i ramię bo one są wypukłe tamte są płaskie i bledną więc nie ma się co martwić
u mnie plus taki, że mały przyzwyczajony że smaruje i chucham żeby się wchłonęło więc na szczęście jest to jedyna rzecz która go nie interesuje🙄 jeszcze!
bez usg serca, ekg i usg jamy brzusznej nie decyduj się na te leki, dziecko musi na 100% mieć zdrową wątrobę i serducho (mój co prawda ma PFO ale komisja zaakceptowała), oczywiście u nas kontrola na każdej wizycie w IMID jest tak super że ja nie czekam na żadne zapisy pani dr odrazu zleca schodzimy piętro niżej i robią
ja u Jaśka matowieje i płaski się robi to bądźcie dobrej myśli u nas tak nie było dlatego od sierpnia zakwalifikował się na leczenie i mamy nadzieję, że to cholerstwo zejdzie...
jak na żebrach to nie jest aż takie złe miejsce raczej nie powinien tam grzebać, mój cały dzień w bodziaku i nie interesuje się więc Jasiek też da radę!🤗
co do terminów no u nas też rewelka by nie było po prostu neurolog do której chodzimy priv dała namiar na onkologa bo to jej siostra😂😍

EDIT a jeszcze dodam, że lekarka jest boska to jest jedyny lekarz u którego mały teraz nie płakał (lęk) i zawsze uczy go czegoś nowego teraz było wpadła gruszka do garnuszka a poprzednio idzie kominiarz po drabinie😂
Dziękuję za info🤗Jasiek echo serca i usg jamy brzusznej miał już robione ale pewnie jak coś to będzie musiał mieć zrobione jeszcze raz..No ale lepiej mieć pewność czy z maluszkiem wszystko ok. ☺️Niedługo mamy wizytę więc się okaże czy wogole kwalifikuje się do leczenia..
 
Do góry