reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My już wracamy do życia po jelitówce. Przyznam, że trochę dziwne uczucie, kiedy rzygasz w nocy do miski koło łóżka a 2.5 latka prosi cię 'mamusiu, przestań już pluć' 🙄 🙈😂
Na szczęście Bartka chyba oszczędziło, jako jedynego wśród nas. No i oczywiście różnica w tym kiedy choruje mama a kiedy tato - jak mnie dopadło to tatuś zabrał starszą ale Bartka zostawił ze mną. W przerwach między 'gorszymi chwilami' 5 pralek prania plus odkurzony cały dom (z Bartkiem na rękach). Jak męża dopadło to ja z dwójką, rosołek, drugie danie a tatuś odpoczywa 🤷‍♀️
Aha Ci faceci 🤨
 
reklama
Heh nie zabrzmiało źle jak tez się cieszę z tego faktu że nie tylko ja mam gorsze momenty z Julką🙂dzisiejsza noc zasnela o 19.20 wstała o 6.00 w nocy dwie pobudki jedna z 20 minut druga tylko po smoka więc jest progres. Tylko dlaczego ona dłużej nie pośpi 🤪
Haha to może ona w sen zimowy ma zapaść 🤣🤣🤣🤣
Bardzo szybko chodzi spać to siłą rzeczy musi wcześnie wstać. Mój od 20 to dzisiaj do 7 i jedna pobudka na jedzenie druga na przytulenie. Mój jak się obudzi to najczęściej gada i bawi się w łóżeczku a my jeszcze śpimy a ok. 8 kaszkę mu zrobię. A z Twoją co robib od 6? 😉
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecko dziś o godzinie 2 postanowiło zrobić sobie półtora godziny przerwy w spaniu 🥴ale wczoraj poszedł wcześnie spać bo nie miał zbyt długiej drzemki w dzień.. Więc mu wybaczam 😃a poza tym od wczoraj wczasujemy się u dziadków na wsi więc może też zmiana miejsca na niego tak zadziałała.. Trzymam się tej wersji 😁
 
To naprawdę dużo masz na głowie ja jak tylko po 19 odleci to siadam na kanapie i oprócz kąpieli nic więcej nie robię. Przed jej kąpaniem ogarnę trochę salon z zabawek a tak odpoczywam bo nie dałabym rady. Nigdy nie sądziłam że "siedzenie w domu z dzieckiem" jest tak męczące i wyczerpujące
To po 12h pracy nie byłam tak zmęczona jak siedząc w domu, serio.
 
Haha to może ona w sen zimowy ma zapaść 🤣🤣🤣🤣
Bardzo szybko chodzi spać to siłą rzeczy musi wcześnie wstać. Mój od 20 to dzisiaj do 7 i jedna pobudka na jedzenie druga na przytulenie. Mój jak się obudzi to najczęściej gada i bawi się w łóżeczku a my jeszcze śpimy a ok. 8 kaszkę mu zrobię. A z Twoją co robib od 6? 😉

My dziś o dziwo cała nocka przespana. Tak jak obudziła się na cyca o 23.30 tak później aż do 7.30 spała. Ale zawsze po takiej nocy następuje regres więc pewnie będzie teraz się mi budzić w nocy po 2-3 razy 😂
 
My już wracamy do życia po jelitówce. Przyznam, że trochę dziwne uczucie, kiedy rzygasz w nocy do miski koło łóżka a 2.5 latka prosi cię 'mamusiu, przestań już pluć' 🙄 🙈😂
Na szczęście Bartka chyba oszczędziło, jako jedynego wśród nas. No i oczywiście różnica w tym kiedy choruje mama a kiedy tato - jak mnie dopadło to tatuś zabrał starszą ale Bartka zostawił ze mną. W przerwach między 'gorszymi chwilami' 5 pralek prania plus odkurzony cały dom (z Bartkiem na rękach). Jak męża dopadło to ja z dwójką, rosołek, drugie danie a tatuś odpoczywa 🤷‍♀️
Super ,że już wracacie do zdrowia 😘
To po 12h pracy nie byłam tak zmęczona jak siedząc w domu, sesiadamto ja jednak mimo wszystko

To naprawdę dużo masz na głowie ja jak tylko po 19 odleci to siadam na kanapie i oprócz kąpieli nic więcej nie robię. Przed jej kąpaniem ogarnę trochę salon z zabawek a tak odpoczywam bo nie dałabym rady. Nigdy nie sądziłam że "siedzenie w domu z dzieckiem" jest tak męczące i wyczerpujące
Ech to ja jednak mam inne odczucia że jestem bardziej wypoczęta chociaż nie zawsze jest lekko 😅
 
Heh nie zabrzmiało źle jak tez się cieszę z tego faktu że nie tylko ja mam gorsze momenty z Julką🙂dzisiejsza noc zasnela o 19.20 wstała o 6.00 w nocy dwie pobudki jedna z 20 minut druga tylko po smoka więc jest progres. Tylko dlaczego ona dłużej nie pośpi 🤪
Oj nie narzekaj, 6 to ja się cieszę jak mój wstanie. My dziś od 5 na nogach 🥴
 
reklama
Ja od porodu przespałam tylko raz ciągiem 4h :D czułam się wtedy tak wypoczęta jakbym tydzień spała :D Emilka różnie zasypia, jeszcze do niedawna kąpała się o 20, potem cyc i usypianie tak do 21:30, pobudka koło północy, 3, 5, 7, nad ranem to właściwie potrafi jeść co godzinę od 6 do 9 (po parę łyczków i usypia) bo ja nie wstaję wcześnie tylko próbuję jeszcze spać w opór do 9 czy 10, a że ona jest ze mną w łóżku to mi łatwiej. Teraz jak się robi wcześniej ciemno to szybciej idzie spać, po 19, ale przez to wstaje o 22-23 na pół godziny zabawy. No i rano też szybciej się zrywa.
 
Do góry