reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

mi dentysta powiedział że to jest najgorsza przekąska do jakiej się dziecko przyzwyczaja w mig oblepiają zęby i szlak je trafia 😂😂 dlatego unikam jak ognia pozatym dziecko nie powinno jeść przekąsek morzu posiłkami ale np po obiadku daje takie chrupki są takie malutkie daje 4-5 😜
a na spacery to zawsze mus w tubce teraz są takie z jogurtami😜
ja właśnie stawiam na regularne jedzenie posiłków przy takich maluchach, na przekąski przyjdzie jeszcze czas
 
reklama
no ja jogurty i chrupki w rosmannie 😜
a różdżki takie ja na allegro ale w rosmannie też widziałam 😜
Różdżki mam owocowe..raz użyłam tej malinowej i dostała alergii...więc na razie boję się inne podawać więc leżą i czekają:)
A jogurty i chrupki kupię w rossmanie:)
A właśnie z gerber organic to moja mango tak wsuwa aż miło...od tego czasu nawet nawet owoce w formie papki jej wchodzą:)
 
Szpinakożerca. Moje dziecko ma jakieś nietypowe smaki 😂 ale z jednej strony dobrze że tak szpinak lubi.
 

Załączniki

  • 20211025_153606.jpg
    20211025_153606.jpg
    867,1 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Różdżki mam owocowe..raz użyłam tej malinowej i dostała alergii...więc na razie boję się inne podawać więc leżą i czekają:)
A jogurty i chrupki kupię w rossmanie:)
A właśnie z gerber organic to moja mango tak wsuwa aż miło...od tego czasu nawet nawet owoce w formie papki jej wchodzą:)
to jeszcze polecam z Helpa też BIO KULKI JAGLANO - ORKISZOWE Ja dzisiaj zrobiłam śniadanie Mleczko z kulkami i łycha do ręki i się ucz😂🥰
 

Załączniki

  • 4512A0FF-32F1-4481-AD09-DA1381556ECB.jpeg
    4512A0FF-32F1-4481-AD09-DA1381556ECB.jpeg
    95,8 KB · Wyświetleń: 39
Do góry