reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mam pytanko jak zrobic żeby mała chodziła później spać, moja chodzi spac o 19.00-19.30 o wstaje wtedy o 6.30. Wiem że zaraz będzie że marudzę bo pięknie śpi ale dla mnie wstawać przed 7 to jakiś horror tym bardziej że w nocy często przebudza się po smoka.
 
reklama
Mam pytanko jak zrobic żeby mała chodziła później spać, moja chodzi spac o 19.00-19.30 o wstaje wtedy o 6.30. Wiem że zaraz będzie że marudzę bo pięknie śpi ale dla mnie wstawać przed 7 to jakiś horror tym bardziej że w nocy często przebudza się po smoka.
Szczerze? To nie wiem czy to coś da. Moja czy pójdzie spać o 19 czy o 22, zawsze pobudka 6-6:30 czasami 7. Z moją siostrą było to samo, codziennie 6 jak z zegarkiem z du*** 😜 Ja bym nie chciała by dziecko mi chodziło codziennie spać o 21-22 ( zdarza się), bo przynajmniej mam wieczór dla siebie, a to się ceni gdy cały dzień jesteśmy z maluchami. Także ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała 😉
 
Mam pytanko jak zrobic żeby mała chodziła później spać, moja chodzi spac o 19.00-19.30 o wstaje wtedy o 6.30. Wiem że zaraz będzie że marudzę bo pięknie śpi ale dla mnie wstawać przed 7 to jakiś horror tym bardziej że w nocy często przebudza się po smoka.
Spróbuj o 20 ja usypiać. My zazwyczaj kąpiemy po 19 i ok 20 zasypia albo po 20. Ale niestety i tak to nie powiedziane o której się obudzi, ale zazwyczaj u nas jest to 7-8.
 
Mam pytanko jak zrobic żeby mała chodziła później spać, moja chodzi spac o 19.00-19.30 o wstaje wtedy o 6.30. Wiem że zaraz będzie że marudzę bo pięknie śpi ale dla mnie wstawać przed 7 to jakiś horror tym bardziej że w nocy często przebudza się po smoka.
Musiałabyś małej przesunąć drzemki aby ostatnia wypadała później niż zwykle to wtedy będzie ci później na noc usypiała. Mój też tak sobie wyrobił, że chodzi spać 19,19:30 i wstaje najpóźniej o 6. Kwestia przyzwyczajenia. Zawsze możesz trochę szybciej chodzić spać jak się nie wysypiasz lub pokombinuj z tymi drzemkami. Mi to nawet na rękę, że młody tak szybko idzie spać bo mam wtedy sporo czasu dla siebie😀
 
O to widzisz ja za to whisky nie mogę, jest dla mnie za ciężkie. Zawsze fatalnie się dla mnie kończy picie i na drugi dzień ciężki kac z bólem żołądka.

A ja tylko raz w życiu spróbowałam wódki 😂 myślałam, że życie skończę. Od tamtej pory nie pije wgl. Mój mąż jak pije to tylko whisky
 
Musiałabyś małej przesunąć drzemki aby ostatnia wypadała później niż zwykle to wtedy będzie ci później na noc usypiała. Mój też tak sobie wyrobił, że chodzi spać 19,19:30 i wstaje najpóźniej o 6. Kwestia przyzwyczajenia. Zawsze możesz trochę szybciej chodzić spać jak się nie wysypiasz lub pokombinuj z tymi drzemkami. Mi to nawet na rękę, że młody tak szybko idzie spać bo mam wtedy sporo czasu dla siebie😀
Zazdroszczę, też bym chciała aby mloda mi szybciej zasypiała a ona codziennie tak samo, 21.30 dopiero zaśnie.
 
reklama
Do góry