reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My mamy kota i włosów od niego jest nom stop wszędzie... Też się zastanawiam nad takim poręcznym odkurzaczem, żeby móc zawsze poodkurzać. Bo my mamy tylko takiego dużego i zanim się go rozłoży to moja...
U nas sprawdza się ten samo-jeżdżący, mamy z Xiaomi, odpalam go z aplikacji i mam spokój, a on odkurza :)
 
reklama
To już wolę wziąć drugą niż płacić prawie 50 zł za łyżeczkę😂Ale prezentuję się super:)
no trochę drogo. w ogóle tyle jest teraz gadżetów, które wspierają rodziców, pomagają i ułatwiają wychowanie maluszka, nie to co te naście lat temu. ale wiadomo, to co jednym się przydało nie znaczy, że nam przypasuje
 
Ja właśnie mam plan że u nas będzie Blw I zaczniemy pić z kubeczka doidy, by uczyła się od początku picia z kubka aby zrezygnować z butelek. Juz rozmawiałam z neurologopedą i powiedziała mi jak tu zacząć i wiadomo, najlepiej jak będzie siedzieć.
Ale najlepsze ze juz sie gapi na mnie jak jem...
hahahhaha moja też już śledzi nas co jemy, śmiesznie to wygląda:)
 
Mój mały od początku pije wodę z kranu przegotowaną my filtrowaną i chociaż z tego plastiku brak😜
my też kranówa. Woda z wodociągów jest zdatna do spożycia więc można pić, a strach przed taką wodą wmówili nam producenci wód butelkowanych, żeby mieć większe zyski:o Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
 
Cześć dziewczyny, zamierzam kupić matę piankową, ale zastanawiam się jaka będzie lepsza czy zwijana czy puzzle. Może któraś jakąś ma i może podzielić się opinią.
to zależy :) jeśli musisz co wieczór składać to odradzam puzzle
 
Haha, moja kocha dmuchanie w twarzyczkę, jak jej nawet tak delikatnie podmucham to ona łapie taki głęboko oddech jakby wielki wiatr na nią wiał i jakby nie umiała złapać powietrza ( coś takiego jakbyśmy podczas szybkiej jazdy autem wystawili głowę przez okno i wtedy nam ciężko złapać oddech 😂) I przy tym tak szeroko otwiera oczka i szeroki uśmiech robi a w trakcie tego oddechu to wystawia język 🤣 no wygląda przecudownie, taka słodka jest, zawsze się śmieje z niej 😅❤️
u nas z tym dmuchaniem tak samo wygląda :)
 
reklama
hahahhaha moja też już śledzi nas co jemy, śmiesznie to wygląda:)
Z moją też przeboje, właśnie jesteśmy w Polsce ale po powrocie do domu odpalamy pierwsza łyżeczkę :)
Małą trzymam czasem na kolanie jak coś jem a ona wyciąga obydwie rączki do tego co wkładam do buzi 🙈 łapie za kubek z kawa, za widelec. .. Ogólnie już wykazuje zainteresowanie jedzeniem 👍
 
Do góry