reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Laski czy wasze dzieci też nie płaczą jak są głodne? Moja mała nigdy kurde nie płacze że jest głodna I jej podaję cyca nawet co 1h żeby trochę popiła. Predzej zazwyczaj jest marudna ale to na spanie.. zazwyczaj dzieci sygnalizują ze chcą jeść.
Moja sygnalizuje. Dostaje takiej ekscytacji, sapie i dosysa się do mojej dowolnej części ciała
 
Dziewczyny z kujawsko-pomorskiego!
Czy macie możliwość i wyrażacie chęć spotkania w tygodniu, nie w weekend, na kawę w Karczmie Kujawskiej w Myślęcinku?
Tak jakoś w przyszłości niedalekiej?
To miejsce spacerowe ładne i kawę dobra dają na ogródku :)
Proponuję Wszyskim, ale ja np. hardcorowo z Cieszyna lub Wrocławia bym nie jechała 😉
A możemy :-) póki auta drugiego nie mam u mechanika to spoko 😃
 
Uuu muszę poczytać 🤪a możesz jeszcze zdjęcie drugiej strony?
daj znać czy nie śmierdzą taką wiesz chemia i jak czy jakieś krostki?
No właśnie mam wrażenie że nie zawierają chloru, niczym nie śmierdzą. Zaraz podeślę skład. Bo moja też ma tyłek wrażliwy, jak jakaś pielucha która nie przepuszcza powietrza to zaraz ma odparzenia, tak więc np : dada odpada, fred&flo z tesco, pampersy są ok i huggies też, a podkusiły mnie te z netto ze względu na te oznaczenia ze są antyalergiczne.
 
Wow u nas też już widać ale jeszcze nie wyszedł tylko mój już 5 ms 1 tc a ile niemowlaczek już ma?
4 m 1 t 🤔 u nas szybko poszło, ledwo się pokazały białe plamki na dziąśle, dwa dni i wyszła korona
O świetnie 👍
A czy wcześniej miał któryś z tych typowych objawów ząbkowania?
Hmm była bardziej marudna, o wiele bardziej… ręce w buzi cały czas, a jak nie ręce to wszystko co w nie wpadało. I jedna nocka była taka, ze budziła się ze 4x na jedzenie, a od dawna jest tylko jedna pobudka w nocy.
Jak już widziałam, ze bardzo jej dokucza to smarowałam żelem na ząbkowanie i było lepiej.
 
4 m 1 t 🤔 u nas szybko poszło, ledwo się pokazały białe plamki na dziąśle, dwa dni i wyszła korona

Hmm była bardziej marudna, o wiele bardziej… ręce w buzi cały czas, a jak nie ręce to wszystko co w nie wpadało. I jedna nocka była taka, ze budziła się ze 4x na jedzenie, a od dawna jest tylko jedna pobudka w nocy.
Jak już widziałam, ze bardzo jej dokucza to smarowałam żelem na ząbkowanie i było lepiej.
O to super poszło 💪, u nas ewidentnie dwie plamki widać ale jeszcze się nie przebiły
 
Gratulacje! A powiedz jak się maluch czuł,marudny był itd czy wszystko w porządku?
Była marudna, od razu zauważyłam, ze coś się święci bo mam bardzo pogodną córę, a jak zaczęła mocno „jojczeć” to tak wyczułam pismo nosem 😅 temperatury nie miała, dziąsła co ciekawe wcale nie były zaczerwienione, tylko może trochę spuchnięte, ale naprawdę nieznacznie
 
Była marudna, od razu zauważyłam, ze coś się święci bo mam bardzo pogodną córę, a jak zaczęła mocno „jojczeć” to tak wyczułam pismo nosem 😅 temperatury nie miała, dziąsła co ciekawe wcale nie były zaczerwienione, tylko może trochę spuchnięte, ale naprawdę nieznacznie
Ja mam kilka dni takich teraz i nie wiem czy skok, czy zęby czy co, bo faktycznie wszystko do buzi bierze, nawet jak złapie mój palec to chce brać.. I wszędzie płacze, ja już nie wiem co się dzieje.
 
@Vanes , skład :
20210717_135312.jpg
 
reklama
Laski czy wasze dzieci też nie płaczą jak są głodne? Moja mała nigdy kurde nie płacze że jest głodna I jej podaję cyca nawet co 1h żeby trochę popiła. Predzej zazwyczaj jest marudna ale to na spanie.. zazwyczaj dzieci sygnalizują ze chcą jeść.
Mój to wrzeszczy jak jest głodny tak jak z żadnego innego powodu 😅, no wyjątkiem są szczepienia😉
 
Do góry