reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

jeszcze macie czas 😜 mój już 20 tc więc już zavzynam bardzo powoli. ale ten czas leci takie to małe było a teraz ahh łezka w oku🥲 bo już taki nie będzie.
Wiem co czujesz, w piątek pykną małej 4 miesiące, i widzę że etap spanka i jedzenia minął i już zaczyna się rozbrykany diabełek 😃 czas mija nieubłaganie i straszne jest to ze ledwo się obejrzymy i będzie rok, dwa..
 
reklama
Moja na wczorajszym ważeniu też nieźle bo 5800 g:)800 g w 3 tyg...szaleństwo:)Ale za to mamy straszną atopie...czerwone ma zgięcia łokci..pod kolankami i na buźce...biedna ta moja gwiazdka....może ktoś coś zna skutecznego...niesterydowego...kojącego bo jak na razie to co mamy nie przynosi rezultatu:/A mamy maść cholesterolową...oillan...
Polecam bardzo Latopic krem do twarzy. Moja Nela miała mnóstwo krost na twarzy z stanem zapalnym, suche czerwone placki i kilka osób poleciło mi Latopic i rzeczywiście jest rewelacyjny, zeszło pp kilku dniach a dziś ma gładka buzke. Jedyny minus, który się pojawił i mnie to ten krem podrażnią moje brodawki ( nie sutki tylko otoczkę) gdy mała pije, dotyka buzka i policzkiem mojej piersi a ma posmarowana buzie i wtedy mi powstają czerwone krostki, piekły mnie, swędziały były takie mega suche.. Ale teraz już Latopiciem nie smaruje, bo jej znikło wszystko więc będę go używać tylko jak coś się pojawi 🙂 Teraz na co dzień smaruje kremem nawilżającym z Dermedic Baby, pięknie pachnie i służy małej 🙂
 
O kurczaki, dobrze wiedzieć. Ja właśnie kupilam Oillan ostatnio w superpharm bo dobra promka była i teraz dla małej będę go tylko używać bo i super ma konsystencję, i nawilża. A jak cos tez jest u nas ekstremalnego to używam bepanthen baby bo używamy pod pieluszkę,a jest rewelacyjny wgl na gojenie jakiś tam zmian.
Tak, Bephanten Baby jest super na odparzenia czy drobne zmiany, bardzo szybko działa 😄
Co do emolientow, ja używa Emolium i córce bardzo służy, chyba najbardziej. Nie bez powodu jest polecany przez wiele matek 😁 Wcale nie wysusza tylko właśnie nawilża ta skórę, nie robi żadnych szkód, dodatkowo pięknie pachnie 😁
Oillan też używałam i też jest spoko, tylko nie ma zapachu a szkoda.
 
Tak, Bephanten Baby jest super na odparzenia czy drobne zmiany, bardzo szybko działa 😄
Co do emolientow, ja używa Emolium i córce bardzo służy, chyba najbardziej. Nie bez powodu jest polecany przez wiele matek 😁 Wcale nie wysusza tylko właśnie nawilża ta skórę, nie robi żadnych szkód, dodatkowo pięknie pachnie 😁
Oillan też używałam i też jest spoko, tylko nie ma zapachu a szkoda.
Ja też miałam kiedyś emolium ale dla siebie i był oki....ale jakoś przed porodem jak zgłębiałam wiedzę to na stronie "sroka o" jest porównanie emolientów pod wzg składników i jakoś po przeczytaniu sama nie dowierzałam , że emolium tak źle oceniono....
 
Polecam bardzo Latopic krem do twarzy. Moja Nela miała mnóstwo krost na twarzy z stanem zapalnym, suche czerwone placki i kilka osób poleciło mi Latopic i rzeczywiście jest rewelacyjny, zeszło pp kilku dniach a dziś ma gładka buzke. Jedyny minus, który się pojawił i mnie to ten krem podrażnią moje brodawki ( nie sutki tylko otoczkę) gdy mała pije, dotyka buzka i policzkiem mojej piersi a ma posmarowana buzie i wtedy mi powstają czerwone krostki, piekły mnie, swędziały były takie mega suche.. Ale teraz już Latopiciem nie smaruje, bo jej znikło wszystko więc będę go używać tylko jak coś się pojawi 🙂 Teraz na co dzień smaruje kremem nawilżającym z Dermedic Baby, pięknie pachnie i służy małej 🙂
Jak tylko nie przyniesie ulgi przez parę dni to co stosujemy to zaopatrzę się też w latopic...Dzięki za polecajke:)
 
@czajo ja dla syna wypróbowałam mnóstwo emolientów (u synka bez "wspomagania" skóra jak u potworka) - od tanich po bardzo drogie i jedyne co się sprawdza to Dexeryl - mniej znany niż olian czy emolium, ale u nas bardzo skuteczny. Jeszcze czasem dla odmiany kupuję mixa atopiance - też ok - przynajmniej u nas sprawdza się lepiej niż te popularne emolienty. A w skrajnych przypadkach miejscowo tormentulum (nie tormentiol!)
 
reklama
Do góry