reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dzisiaj się testowałam, 15 dpo ale nie mam czasu sprawdzać na razie na kiedy co i jak mam w domu 2,5 latke więc jest co robić. Nie wiem tylko czy robić kolejny, jutro zadzwonię do gina
No to gratulacje 😁

Jak tam dziewczyny z waszymi dzieciaczkami w nocy 🙂o której chodzą spac i jak wstają?🙂czy wy w ogóle słyszycie jak się budzą w nocy? Moja córa zasypia tak 21-22 i wstaje o 4 na jedzenie ale wtedy płacze. A tak byłam pewna ze śpi cały czas aż tu moje zdziwienie bo przed wczoraj mój mąż przebudził się do toalety a mała leżała z otwartymi oczami cichutko to patrzył na nią i zasnęła po pół godzinie sama 😳 wiec wczoraj ja czuwała i sytuacja się powtórzyła . A ja myślałam ze ona śpi cała noc w tu wychodzi na to ze budzi się w środku nocy
Kąpiel 19-20, ale zasypia około 23-23.30 na noc, czasami i o 1. Ma jedną pobudkę po okolo 3 i drugą około 6, a potem śpi dalej. No, teraz to już nie, bo licealistkę wiozę na 8 do szkoły, a Dobruśkę na 8.30 do przedszkola, więc 6.30 pobudka. Niestety to zasypianie to dla mnie dramat, ja jestem kompletnie nietomna, mimo, że jestem nocnym markiem. Ale jak jestem niewyspana to bardziej jestem wku....nym markiem 🤣😉

Dzisiaj był zupełnie inny dzień niż zazwyczaj.
Po pierwsze była absolutnie nieodkłalna, a jeśli się dała, to tylko z okładem z cycka, tylko wstałam i od razu ryk - i wcale cycek nie musiał być w paszczy, ale musiał goły leżeć obok przytulony do twarzy 😳
Poza tym spała połowę tego, co normalnie, była bardzo aktywna, ale w pozytywny sposób, strzelała uśmiechami, śmiała się na głos, głużyła, coś obłędnego. Ale gdyby nie mąż,to nic bym nie zrobiła...
 
reklama
U nas podobnie, 22-23 zasypia u budzi się około 4-5 rano. Potem ciągnie to 7-8, nie śpi z 15 minut i dalej kima do 10 🙈
Trochę jak miś panda... 🙃
Moja, mala zasypia koło 23ej za to do 6ej spi i potem jeszcze pogaworzy i śpi dalej nawet do 9ej.ale w między czasie cyc na śpiąco często nawet nie liczę ile bo różnie to. Ale pasuje mi to że z przerwami ale daje pospać do 9ej czy 8ej, gorzej byłoby jakby 4 czy 5rano nie spala.
Ale w nocy kontrolujecie czy faktycznie śpi? Czy jak się kładziecie to wstajecie jak maluch zacznie płakać ?
 
No to gratulacje 😁


Kąpiel 19-20, ale zasypia około 23-23.30 na noc, czasami i o 1. Ma jedną pobudkę po okolo 3 i drugą około 6, a potem śpi dalej. No, teraz to już nie, bo licealistkę wiozę na 8 do szkoły, a Dobruśkę na 8.30 do przedszkola, więc 6.30 pobudka. Niestety to zasypianie to dla mnie dramat, ja jestem kompletnie nietomna, mimo, że jestem nocnym markiem. Ale jak jestem niewyspana to bardziej jestem wku....nym markiem 🤣😉

Dzisiaj był zupełnie inny dzień niż zazwyczaj.
Po pierwsze była absolutnie nieodkłalna, a jeśli się dała, to tylko z okładem z cycka, tylko wstałam i od razu ryk - i wcale cycek nie musiał być w paszczy, ale musiał goły leżeć obok przytulony do twarzy 😳
Poza tym spała połowę tego, co normalnie, była bardzo aktywna, ale w pozytywny sposób, strzelała uśmiechami, śmiała się na głos, głużyła, coś obłędnego. Ale gdyby nie mąż,to nic bym nie zrobiła...
To mało śpi w nocy i faktycznie późno Ci zasypia. Może jej się przestawi. Tego Ci życze🙂
 
Ale w nocy kontrolujecie czy faktycznie śpi? Czy jak się kładziecie to wstajecie jak maluch zacznie płakać ?
U nas zasypia po 20 pobudka ok 3 a następna ok. 6. Czasem przesuwa nam się to o godzinę. Ja w nocy śpię twardym snem ale jak mały zaczyna się kręcić to się budzę wydaje mi się, ze od razu,😅 w międzyczasie nie sprawdzam czy śpi bo ja też śpię i dopóki on się nie kręci to się nie przebudzę. A Śpi w swoim łóżeczku, dopiero po 6 zabieramy go najczęściej do swojego łóżka żebyśmy mogli jeszcze pospać 😅
 
Jak tam dziewczyny z waszymi dzieciaczkami w nocy 🙂o której chodzą spac i jak wstają?🙂czy wy w ogóle słyszycie jak się budzą w nocy? Moja córa zasypia tak 21-22 i wstaje o 4 na jedzenie ale wtedy płacze. A tak byłam pewna ze śpi cały czas aż tu moje zdziwienie bo przed wczoraj mój mąż przebudził się do toalety a mała leżała z otwartymi oczami cichutko to patrzył na nią i zasnęła po pół godzinie sama 😳 wiec wczoraj ja czuwała i sytuacja się powtórzyła . A ja myślałam ze ona śpi cała noc w tu wychodzi na to ze budzi się w środku nocy

U nas też zasypia koło 21-22 i pobudka 2 lub 3 w nocy , dziś o dziwo do 4 spała aż. I potrafi obudzić się jeszcze o 6 lub bez przerwy ciągnie do 8 lub 9 rana. W nocy oczywiście krzyk przy zmianie pieluchy bo najpierw ma być cyc 😂😂😂
Dziewczyny ja z małym w szpitalu, 2 tyg temu zrobiła mu się w pupie twarda krostka, lekarz powiedział, że fałd skórny, kazał smarować maścią, wczoraj trochę ropą podbieglo i niestety tak jak myślałam jest to ropień okoloodbytniczy, paskudna sprawa. Dziś byliśmy u chirurga i od razu przyjęcie na oddział, jeszcze dziś będzie operacja, wycięcie ropnia. U niemowląt to taka już wrodzona sprawa i częściej u chłopców. Jestem załamana 🥺, w dodatku 3 razy go kłuli bo nie mogli się wkłuć z welfronem i dopiero jak na sali operacyjnej będą to robić. Załamka, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, trzymajcie kciuki.

Bardzo wspolczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrówka! 😊
 
U nas też zasypia koło 21-22 i pobudka 2 lub 3 w nocy , dziś o dziwo do 4 spała aż. I potrafi obudzić się jeszcze o 6 lub bez przerwy ciągnie do 8 lub 9 rana. W nocy oczywiście krzyk przy zmianie pieluchy bo najpierw ma być cyc 😂😂😂


Bardzo wspolczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrówka! 😊
Nasz też jak głodny to jedzenie ma być tu i teraz 😅i ja chyba miesiąc temu obrałam opcję, że najpierw jedzenie a potem przebieranie bo ciężko było wytrzymać to darcie podczas przebierania, a jak najedzony to zadowolony leży i wypina na mnie tylek, możemy się przebierać do woli😅😉
 
Jak tam dziewczyny z waszymi dzieciaczkami w nocy 🙂o której chodzą spac i jak wstają?🙂czy wy w ogóle słyszycie jak się budzą w nocy? Moja córa zasypia tak 21-22 i wstaje o 4 na jedzenie ale wtedy płacze. A tak byłam pewna ze śpi cały czas aż tu moje zdziwienie bo przed wczoraj mój mąż przebudził się do toalety a mała leżała z otwartymi oczami cichutko to patrzył na nią i zasnęła po pół godzinie sama 😳 wiec wczoraj ja czuwała i sytuacja się powtórzyła . A ja myślałam ze ona śpi cała noc w tu wychodzi na to ze budzi się w środku nocy
U nas zasypia młoda między 20/21, budzi się około 1:30, potem około 5 i śpi do mniej więcej 8. Jak jest dobry dzień to po karmieniu o 8 pociągnie jeszcze do 10 😁

Mam wrażenie, ze mi dziecko podmienili ostatnio, bo jak poprzednie dwa tygodniebbyl dramat, maruda i płaczek tak teraz jest grzeczna jak aniołek, dużo się śmieje, coś próbuje gadać i grzecznie sobie leży w kokonie na kanapie, obserwuje jak się krzątamy, a jak jest zmęczona to sama sobie zasypia na pół godziny drzemki
 
Nasz też jak głodny to jedzenie ma być tu i teraz 😅i ja chyba miesiąc temu obrałam opcję, że najpierw jedzenie a potem przebieranie bo ciężko było wytrzymać to darcie podczas przebierania, a jak najedzony to zadowolony leży i wypina na mnie tylek, możemy się przebierać do woli😅😉

U mnie to przebieranie to by nie zdało egzaminu bo by się obudzila i by byl znow krzyk ze jak ktoś śmie ją budzić, więc wolę to już przerobić na początku 😂😂 a później niech się naje i niech spi
 
reklama
Jak tam dziewczyny z waszymi dzieciaczkami w nocy 🙂o której chodzą spac i jak wstają?🙂czy wy w ogóle słyszycie jak się budzą w nocy? Moja córa zasypia tak 21-22 i wstaje o 4 na jedzenie ale wtedy płacze. A tak byłam pewna ze śpi cały czas aż tu moje zdziwienie bo przed wczoraj mój mąż przebudził się do toalety a mała leżała z otwartymi oczami cichutko to patrzył na nią i zasnęła po pół godzinie sama 😳 wiec wczoraj ja czuwała i sytuacja się powtórzyła . A ja myślałam ze ona śpi cała noc w tu wychodzi na to ze budzi się w środku nocy
19 kąpiel 20-21 zasypia młody sam w łóżeczku oczywiście bez nakrycia bo nie lubi być nakryty z resztą jak jego rodzeństwo to po tacie... Później cyc 23:30 1:30 2:30 4;00 4:50 to już drzymanie kręcenie marudzenie do 6:00 i tak od początku 😊
 
Do góry