reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ale dzisiaj piękna pogoda skorzystaliśmy karmienie mm- spacer i tak 4 razy 😂😂😂
może pomoże mi schudnąć 😜
Czy u Was też tak jest młody po spacerze jest bardziej głodny i robi mi awanturę już z pół h przed kolejnym karmieniem 🤷🏻‍♀️?
Wypił już dzisiaj 870 ml a przed nami jeszcze jedno karmienie. Nie mogę jakoś przestawić na więcej naraz tylko je 8-9 razy dziennie 😬 zamęczyć się można bo 2h i trzeba wracać. w takich momentach to żałuję że nie mam kp😞
 
reklama
U nas też były 3 szczepionki, więc pewnie od jutra czeka mnie maraton na rękach 🤔😩
Nie koniecznie ja tez miałam wszystkie szczepionki a oprócz podwyższonej temperatury i dnia takiego śpiącego nie było nic innego. Ja mam za to takie dni kryzysowe ze marudzi płacze potem kilka śpiących i znowu kryzys . Kiedy to minie 😜😄
 
Ale dzisiaj piękna pogoda skorzystaliśmy karmienie mm- spacer i tak 4 razy 😂😂😂
może pomoże mi schudnąć 😜
Czy u Was też tak jest młody po spacerze jest bardziej głodny i robi mi awanturę już z pół h przed kolejnym karmieniem 🤷🏻‍♀️?
Wypił już dzisiaj 870 ml a przed nami jeszcze jedno karmienie. Nie mogę jakoś przestawić na więcej naraz tylko je 8-9 razy dziennie 😬 zamęczyć się można bo 2h i trzeba wracać. w takich momentach to żałuję że nie mam kp😞
To dużo jecie jak 870 ja jak szalona pilnuje tych 720 ml z opakowania. Bo mi wszyscy dookoła mówią ze ją przekarmie. Po spacerze moja tez jest głodna🙂zdarza się że jak wyjdziemy po jedzeniu i zaśnie to przegapi swoją porę karmienia 🙂
 
Dziewczyny, mam pytanie apropo szczepień, dzisiaj córeczka miała podaną pierwszą dawkę 6w1 i cały dzień śpi, budzi się na jedzenie, ale robi to rzadziej niż przez ostatni tydzień. Wtedy chyba miała skok, ale martwię się czy to jej spanie teraz jest normalne.
Mąż mówi, ze jestem dziwna bo zamiast cieszyć się, ze dziecko odsypia ostatnie trudne dni, to ja siedzę i się zamartwiam 🤦🏼‍♀️
U nas po szczepieniu spał, a jak się przebudzał to był płacz ale taki inny niż zwykle jakby coś go bolało, podałam pedicetamol i wieczorem było ok. Pozostal tylko stan podgorączkowy do drugiego dnia i może trochę więcej marudzenia ale nie było źle, my mieliśmy 3 wkłucia i rota😉
 
To dużo jecie jak 870 ja jak szalona pilnuje tych 720 ml z opakowania. Bo mi wszyscy dookoła mówią ze ją przekarmie. Po spacerze moja tez jest głodna🙂zdarza się że jak wyjdziemy po jedzeniu i zaśnie to przegapi swoją porę karmienia 🙂
tylko ze mój wcześniak z 12.02 i waży dopiero 4.86 kg😁 nie słuchaj innych tylko jak dziecko chce to dawaj 😜. ooo Kochana to mój napewno nie przegapi będzie się domagał na pół osiedla. kto mnie nie spotka to pyta czy śpi a przeważnie nie śpi. na spacerze to może 1h max już raczej woli oglądać wszystko dookoła...
 
Ale dzisiaj piękna pogoda skorzystaliśmy karmienie mm- spacer i tak 4 razy 😂😂😂
może pomoże mi schudnąć 😜
Czy u Was też tak jest młody po spacerze jest bardziej głodny i robi mi awanturę już z pół h przed kolejnym karmieniem 🤷🏻‍♀️?
Wypił już dzisiaj 870 ml a przed nami jeszcze jedno karmienie. Nie mogę jakoś przestawić na więcej naraz tylko je 8-9 razy dziennie 😬 zamęczyć się można bo 2h i trzeba wracać. w takich momentach to żałuję że nie mam kp😞

a może spróbuj zabrać ze sobą porcje mm w pudełeczku i termos z ciepłą wodą, żeby rozrobić mleko na miejscu? Teraz jest ciepło, to i nakarmić się da w plenerze 🤔
 
Ale dzisiaj piękna pogoda skorzystaliśmy karmienie mm- spacer i tak 4 razy 😂😂😂
może pomoże mi schudnąć 😜
Czy u Was też tak jest młody po spacerze jest bardziej głodny i robi mi awanturę już z pół h przed kolejnym karmieniem 🤷🏻‍♀️?
Wypił już dzisiaj 870 ml a przed nami jeszcze jedno karmienie. Nie mogę jakoś przestawić na więcej naraz tylko je 8-9 razy dziennie 😬 zamęczyć się można bo 2h i trzeba wracać. w takich momentach to żałuję że nie mam kp😞
No mój też karmiony mm, rzeczywiście po spacerze potrafi być szybciej głodny, chociaż przy jego mleku przerwy są co 3,5- 4 god- Po 160 ml- i tyle wytrzymuje więc luz. My wczoraj cały dzień byliśmy w plenerze i karmiliśmy małego na świeżym powietrzu więc jeżeli pogoda ładna to zawsze możesz zabrać mały termos lub ocieplacz, porcję mleka i luzik 🙂
 
Dziewczyny, mam pytanie apropo szczepień, dzisiaj córeczka miała podaną pierwszą dawkę 6w1 i cały dzień śpi, budzi się na jedzenie, ale robi to rzadziej niż przez ostatni tydzień. Wtedy chyba miała skok, ale martwię się czy to jej spanie teraz jest normalne.
Mąż mówi, ze jestem dziwna bo zamiast cieszyć się, ze dziecko odsypia ostatnie trudne dni, to ja siedzę i się zamartwiam 🤦🏼‍♀️

U nas była płaczliwa i więcej mała spała.
Ale dzisiaj piękna pogoda skorzystaliśmy karmienie mm- spacer i tak 4 razy 😂😂😂
może pomoże mi schudnąć 😜
Czy u Was też tak jest młody po spacerze jest bardziej głodny i robi mi awanturę już z pół h przed kolejnym karmieniem 🤷🏻‍♀️?
Wypił już dzisiaj 870 ml a przed nami jeszcze jedno karmienie. Nie mogę jakoś przestawić na więcej naraz tylko je 8-9 razy dziennie 😬 zamęczyć się można bo 2h i trzeba wracać. w takich momentach to żałuję że nie mam kp😞

My za to wczoraj cały dzień na dworzu. Dziś więcej karmie młodą z butli, co odciągnę to jej daje i mam wrażenie że faktycznie ona nie może mi wyciągnąć z tych cyckow pokarmu bo bez problemu odciągnę laktatorem te 120ml a ona się odrywa od piersi i płacze. Jedynie oczywiście nocka wspaniałe idzie bo na śpiocha je i nie marudzi.
 
To dużo jecie jak 870 ja jak szalona pilnuje tych 720 ml z opakowania. Bo mi wszyscy dookoła mówią ze ją przekarmie. Po spacerze moja tez jest głodna🙂zdarza się że jak wyjdziemy po jedzeniu i zaśnie to przegapi swoją porę karmienia 🙂
tylko ze mój wcześniak z 12.02 i waży dopiero 4.86 kg😁 nie słuchaj innych tylko jak dziecko chce to dawaj 😜. ooo Kochana to mój napewno nie przegapi będzie się domagał na pół osiedla. kto mnie nie spotka to pyta czy śpi a przeważnie nie śpi. na spacerze to może 1h max już raczej woli oglądać
 
reklama
tylko ze mój wcześniak z 12.02 i waży dopiero 4.86 kg😁 nie słuchaj innych tylko jak dziecko chce to dawaj 😜. ooo Kochana to mój napewno nie przegapi będzie się domagał na pół osiedla. kto mnie nie spotka to pyta czy śpi a przeważnie nie śpi. na spacerze to może 1h max już raczej woli oglądać wszystko dookoła...
Nie mam wyjścia i daje bo jest taki ryk jakby ją ze skory obdzierali a nie wytłumaczę że musi poczekam aż się mleko zrobi minus butelek 🤨
 
Do góry