reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mój synuś tez juz na świecie 😍wczoraj o 18.20 się urodził, początkowo miałam rodzić naturalnie i od rana byłam przygotowywana przez mojego lekarza do takiego porodu, nawet udało się osiągnąć rozwarcie po baloniku. Jednak mały szkrab nie chciał się ustawić w kanale szyjki. I lekarz podjał decyzję o cc. Niestety było trochę komplikacji przy cc , straciłam dosyć dużo krwi, ale najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok😍
Gratulacje 😁 🥰
 
reklama
A ja teraz do piątku w nerwach. Mała zamiast przybrać to spadła, przy wypisie miała 2960, teraz 2940, położna mówi, że mogła po prostu spaść jeszcze i już zacząć przybierać, ale w piątek przyjedzie znowu na ważenie, a poza tym mała jest mocno zażółcona i w piątek trzeba będzie skontrolować i do pediatry jakby co. Mam nadzieję, że nie skończy się szpitalem i butelką, ale jestem załamana... dopiero przedwczoraj zaczęłam tak naprawdę na wieczór widzieć, że mam pokarm, od wczoraj zaczęło się solidnie, dzisiaj mnie mega cycki bolą, więc zaczyna się nawał, ale teraz się zdołowałam bardzo 😪😪
Odciągasz mrozisz i jakby co za wozisz małej do szpitala wszystkie mamy wcześniaków tak robią. Bez twojej zgody nie mają prawa dokarmiać. Trzymam jednak 👍 żeby nie było żółtaczki i szpitala. My przechodziliśmy dosyć wysoka bo 18 miał mamy bilirubinę..
 
A ja teraz do piątku w nerwach. Mała zamiast przybrać to spadła, przy wypisie miała 2960, teraz 2940, położna mówi, że mogła po prostu spaść jeszcze i już zacząć przybierać, ale w piątek przyjedzie znowu na ważenie, a poza tym mała jest mocno zażółcona i w piątek trzeba będzie skontrolować i do pediatry jakby co. Mam nadzieję, że nie skończy się szpitalem i butelką, ale jestem załamana... dopiero przedwczoraj zaczęłam tak naprawdę na wieczór widzieć, że mam pokarm, od wczoraj zaczęło się solidnie, dzisiaj mnie mega cycki bolą, więc zaczyna się nawał, ale teraz się zdołowałam bardzo 😪😪
Przecież 10% może spać. Mój nie może coś przekroczyć 3kg więc wiem co czujesz ale on ważył 2090 potem jak wychodziliśmy spadł 1940 kg a teraz waży od 4 dni 2940 kg i Ani drgnie cholercia🙄
 
Ja cały czas krwawie. U mnie nikt nie ma jak sprawdzić tego bo jak pisałam wcześniej wszystko odbywa się teleporadą 😂 I mają wywalone by przyjeżdżać na patronaże itd. A jeżeli bym chciała by pediatra obejrzał małą to muszę sama z nią jechać do ośrodka. Absurdy jak cholera.
Witamy w Polsce różnych standardów Absurd!!!
 
Oj to koniecznie leć do ginekologa. Ja w sumie mam 1kg na plusie do wagi sprzed ciąży i dzisiaj założyłam jeansy normalne. No i już w szpitalu mi dużo zeszło bo dostałam dwie kroplówki z oksytocyną.
Jak Ty to zrobiłaś???? Ja mam jeszcze z 15 kg Położna POWIEDZIAŁA że to przez to że cyca nie dawałam co za małpa....na szczęście już mam inna 😜
Kurna na brzuchu zrobił się nad blizna cc rozstęp i tak k... Boli i swędzi nie masz jakieś recepty na to?
 
U mnie teraz w nocy czop śluzowy odchodzi i zaczęły się bolesne skurcze nieregularne jeszcze ale już nieźle bolą,mąż śpi, za 3 h mamy być w szpitalu, ja zaczną się regularne to musimy jechać, o 8ej planowane cc, a u mnie się coś zaczyna już 😱😱😱😱
O kurcze, akurat strikte przed cc zaczęło się dziać 😱 To chyba przez ten stres. Ale pewnie małą masz już przy sobie 🥰 Czekamy na info.
Mój synuś tez juz na świecie 😍wczoraj o 18.20 się urodził, początkowo miałam rodzić naturalnie i od rana byłam przygotowywana przez mojego lekarza do takiego porodu, nawet udało się osiągnąć rozwarcie po baloniku. Jednak mały szkrab nie chciał się ustawić w kanale szyjki. I lekarz podjał decyzję o cc. Niestety było trochę komplikacji przy cc , straciłam dosyć dużo krwi, ale najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok😍
Gratulacje kochana!! ❤️ Odpoczywajcie sobie 😊 napisz potem ile mały sobie mierzy 😁
 
Mój synuś tez juz na świecie 😍wczoraj o 18.20 się urodził, początkowo miałam rodzić naturalnie i od rana byłam przygotowywana przez mojego lekarza do takiego porodu, nawet udało się osiągnąć rozwarcie po baloniku. Jednak mały szkrab nie chciał się ustawić w kanale szyjki. I lekarz podjał decyzję o cc. Niestety było trochę komplikacji przy cc , straciłam dosyć dużo krwi, ale najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok😍
Gratulacje 🎉🎉🎉🎉
 
reklama
Do góry