reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czyli o 8 masz już cesarkę? Super, że Twój mąż będzie przy Tobie, zawsze to jakieś wsparcie. No ja narkozy bym nie chciała mieć bo miałam dwa razy przy operacjach i zawsze po narkozie rzygam jak kot 😅 więc nie wyobrażam sobie poszyta po CC wymiotować, to tak boli ( w sensie brzuch) 😱
No to powodzenia jutro 😘 Będę kciuki trzymać 💪

Moja przyjaciółka robiła odbitki stopek i rączek w masie solnej 🙂 Ja też będę robiła w masie 😜
Idę jutro po mąkę i sól 😘
 
reklama
U mnie teraz w nocy czop śluzowy odchodzi i zaczęły się bolesne skurcze nieregularne jeszcze ale już nieźle bolą,mąż śpi, za 3 h mamy być w szpitalu, ja zaczną się regularne to musimy jechać, o 8ej planowane cc, a u mnie się coś zaczyna już 😱😱😱😱

To dobrze moim zdaniem. Pamiętam jak położna na szkole rodzenia mówiła, że zawsze lepiej dla dziecka, jak coś przed cesarką zacznie się dziać, niż na zimno. A przez 3 godziny raczej akcja nie rozwinęło się na tyle, by stanowić problem a właśnie przygotuje dziecko na pojawienie się na świecie. :)
 
reklama
O jej nadrabiam czytanie zaległych wiadomości ... u nas już 6 dni po przyjściu na świat ... nawet nie miałam głowy tutaj zaglądać :) tak mnie mała pochłonęła 💕
Wczoraj miałam wizytę położnej w domu i z mała wszystko ok ale martwię ją ja - brzuch mi mało schodzi , podobno macica bardzo wysoko jest no i już od 4/5 dnia po porodzie zanikl mi prawie całkowicie połóg ... Jak było u Was? Długo krwawiłyście? Muszę się wybrać do ginekologa w piątek .
 
Do góry