reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To jedziemy na tym samym wózku 😊 7.03 z usg 12.03 wg om w czwartek mam wizytę mam nadzieję że już się młody wykluje do tej pory 😊 brzuch mi opadł skurcze przepowiadające są ale nic poza tym 😊
Fajnie masz, że chociaż coś u Ciebie się dzieje, ja nie czuję się w ciąży totalnie, ani pół skurczu nie mam, a o brzuchu przypominam sobie dopiero przy wiązaniu butów ☹
 
reklama
Fajnie masz, że chociaż coś u Ciebie się dzieje, ja nie czuję się w ciąży totalnie, ani pół skurczu nie mam, a o brzuchu przypominam sobie dopiero przy wiązaniu butów ☹
Ale bym tak chciała, przy wiązaniu butow czuć ciążę 🤗ja to odliczam dni do cc 🙉🙉🙉Nie obniżył mi się brzuch, zgagę mam mega(lek który pomagał nie biorę bo mam świąd i nie wiadomo od czego😩)
W sumie to 2 trymestr był ok a najbardziej daje w końcu mnie teraz już końcówka, dobrze że moje cc 17.03 bo termin z miesiączki to 25.03😱to bym oszalala🤣🤣🤣🤣
 
Fajnie masz, że chociaż coś u Ciebie się dzieje, ja nie czuję się w ciąży totalnie, ani pół skurczu nie mam, a o brzuchu przypominam sobie dopiero przy wiązaniu butów ☹

Więc pocieszę, że u Ciebie to już kwestia dni, bo nikt nie pozwoli Ci przenosić dłużej niż 2 tygodnie. Ja z terminem na 30 marca mogę grubo w kwietniu urodzić. A nie czuję się tak lajtowo jak Ty. :)
 
No właśnie się zastanawiałam jaka chwila dla siebie po porodzie 🤣🤣
Ja się nastawiam na odpoczynek przed 😉

Gratulacje! Spora dziewuszka, jsk się czujecie? ❤❤


No ciekawe, czy dzieć poczeka 🤣😉

Moja wyłazić nie chce. Ani mi się brzuch nie obniża, ani żadnego plamienia, ani czop nie odchodzi, no uparta jak reszta rodziny 😉
Zobaczymy co w wynikach dzisiaj wyjdzie.
No mam kilka koleżanek, którym dziecko non stop spało po porodzie w szpitalu i sobie ciągle czytały książkę albo oglądały serial i nie mogły się nawet nacieszyć dzieckiem bo tylko budziło się na karmienie, albo musiały same budzić 😅 Więc da się odpocząć co poniektórym 😁
 
reklama
Moje małe Skarby przyszło na świat o 9.40.
Poród bardzo bolesny dla mnie, zupełnie inny niż z Córą.
Samo rozwiązanie już w wannie.
Cieszę się, że już jest z Nami😍
Waga 3450. Jestem padnięta ale szczęśliwa
Jejciu ale się cieszę, Gratulacje kochana. Witamy w gronie mamusiek
 
Do góry