reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a teraz czas na post wyprawkowy 😆
Co w tym tygodniu kupiłyście ???
W tym tyg? Hmm... Przekąski i zgrzewke wody z dziubkiem 😅 A tak cała wyprawkę już mam 😁 Jutro mama przywiezie mi 2 biustonosze do karmienia i szlafrok bo kupiła u siebie w mieście i wtedy zapakuje sobie. No i jeszcze w przyszłym tyg muszę kupic jeszcze jedna paczkę majtek siateczkowych i to wszystko 😁
 
Witajcie mam problem z maluchem. Zachowuje się, jakby coś mu zalegało w gardełko, chciał to wypluć. Jakby próbował odkrztuszać. Do tego dziwnie charczy.
Byliśmy u pediatry osłuchała go, zaglądała do gardełka, noska, uszu i nic że wszystko ok. A mnie coraz bardziej to nie pokoi. Miałyście coś takiego u swoich dzieci?
 
reklama
Do góry