reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny co myślicie o czujnikach oddechu?
Czy któraś z Was kupiła i zamierza używać?

Bardzo dobra rzecz, pozwala spać spokojnie. My mamy jednak łóżeczko dostawne i do tego się nie nadaje, bo wyłapuje mój oddech i moje ruchy.

Witajcie mam problem z maluchem. Zachowuje się, jakby coś mu zalegało w gardełko, chciał to wypluć. Jakby próbował odkrztuszać. Do tego dziwnie charczy.
Byliśmy u pediatry osłuchała go, zaglądała do gardełka, noska, uszu i nic że wszystko ok. A mnie coraz bardziej to nie pokoi. Miałyście coś takiego u swoich dzieci?

A to nie jest czasem sapka dziecięca, jest to tylko przy spaniu czy w trakcie czuwania też?

Narazie czekam. Już dzwoniłam do męża. Za jakieś 15 minut powinien być w domu. Będę liczyć skurcze

Powodzenia! ✊✊✊
 
reklama
Witajcie mam problem z maluchem. Zachowuje się, jakby coś mu zalegało w gardełko, chciał to wypluć. Jakby próbował odkrztuszać. Do tego dziwnie charczy.
Byliśmy u pediatry osłuchała go, zaglądała do gardełka, noska, uszu i nic że wszystko ok. A mnie coraz bardziej to nie pokoi. Miałyście coś takiego u swoich dzieci?
Nie miałam, nie dziwię się, że się niepokoisz. Trzymam kciuki, żeby szybko przeszło.

Dziewczyny chyba coś zaczyna się dziać. Czop mi odszedł i czuje skurcze
Super, obejdzie się bez wywoływania. Powodzenia!!

Ja dzisiaj byłam na wizycie mała tak się kręciła że ktg zwariowało 😜ale skurczy brak. Rozwarcie na dwa palce wiec narazie spokój. Mała wazy 3300 niecałe i ze względu na cukrzyce w piątek za tydzień jedziemy do szpitala🙂będziemy wywoływać to będzie wtedy 39+4 wiec już wiem kiedy się spotkamy 😍 a powiedzcie mi czy te wywoływanie gorzej boli jest jakaś różnica?
To że wywoływać będą 39+4 nie znaczy, że od razu mała będzie na świecie. Z moją 15latką byłam tydzień, z 3latką 1 dzień. Teraz nastawiam się na 3-4 dni na patologii. Jeśli chodzi o ból to i tak i tak boli 😉
Niektóre dziewczyny twierdzą, że przy wywoływaniu boli bardziej, ale jak to ocenić jeśli każdy poród jest inny? U mnie dwa wywoływania a doświadczenia skrajnie różne 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ogólnie uważam, że nie ma czego się bać. Wywoływanie prowadzi do spotkania z naszymi maluszkami, będzie dobrze!!
 
A to nie jest czasem sapka dziecięca, jest to tylko przy spaniu czy w trakcie czuwania też?
No właśnie po obudzeniu też ma przez chwilę dopóki się nie rozkręci i nie zapłacze. Tak jakby mu coś zalegalo. Do nosa wpuszczam po kropolce soli bo jakoś przestał kicgać a nawilżenie to 55% więc idealnie, temp 23 ale to wczesniak szybko się wyziębia więc też ok. Już sama nie wiem 🤷🏻‍♀️😔
 
Czy Was swędzi skóra na brzuchu i piersiach? Ja dziś właśnie w nocy czuję swędzenie i lekkie zaczerwienienie u mnie 36tc plus 2.

W 1 ciąży mialam cholestaze ale był to świąd dłoni i stóp.
Zostało 2,5 tyg. Do cc.
W środę powiem lekarce bo mam wizytę.
Nie wiem czy to po prostu od tego że mój brzuch rosnie w oczach dosłownie i skóra się rozciąga (rozstępów nie mam)
Ale ja to świństwo cholestaza to masakra to była taki świąd, dobrze się cc już 17.03.
 
Czy Was swędzi skóra na brzuchu i piersiach? Ja dziś właśnie w nocy czuję swędzenie i lekkie zaczerwienienie u mnie 36tc plus 2.

W 1 ciąży mialam cholestaze ale był to świąd dłoni i stóp.
Zostało 2,5 tyg. Do cc.
W środę powiem lekarce bo mam wizytę.
Nie wiem czy to po prostu od tego że mój brzuch rosnie w oczach dosłownie i skóra się rozciąga (rozstępów nie mam)
Ale ja to świństwo cholestaza to masakra to była taki świąd, dobrze się cc już 17.03
Brzuch bardzo rzadko i to tylko trochę podrapię i jest ok. Wiec to chyba od rozciągnia, smaruje co drugi dzień olejkiem i tez nie mam rozstępów. Piersi wogole mnie nie swedzą. Jednak ostatnio zaczęły mnie swedzieć dłonie i właśnie pomyślałam o tym jak pisałaś o cholestazie😬ale zauważyłam pomiędzy palcami takie małe pryszczyki i to raczej uczulenie na krem do rąk, ale też jestem zdziwiona bo nigdy na kremy nie miałam😉
 
Czy Was swędzi skóra na brzuchu i piersiach? Ja dziś właśnie w nocy czuję swędzenie i lekkie zaczerwienienie u mnie 36tc plus 2.

W 1 ciąży mialam cholestaze ale był to świąd dłoni i stóp.
Zostało 2,5 tyg. Do cc.
W środę powiem lekarce bo mam wizytę.
Nie wiem czy to po prostu od tego że mój brzuch rosnie w oczach dosłownie i skóra się rozciąga (rozstępów nie mam)
Ale ja to świństwo cholestaza to masakra to była taki świąd, dobrze się cc już 17.03.
Mnie swędzi tylko pępek 🙃🙂
 
Brzuch bardzo rzadko i to tylko trochę podrapię i jest ok. Wiec to chyba od rozciągnia, smaruje co drugi dzień olejkiem i tez nie mam rozstępów. Piersi wogole mnie nie swedzą. Jednak ostatnio zaczęły mnie swedzieć dłonie i właśnie pomyślałam o tym jak pisałaś o cholestazie😬ale zauważyłam pomiędzy palcami takie małe pryszczyki i to raczej uczulenie na krem do rąk, ale też jestem zdziwiona bo nigdy na kremy nie miałam😉
No mnie przestało, ale zobaczymy dalej, w nocy skóra brzucha i piersi aż czerwone😬takie pryszczyki też już miałam na brzuchu teraz niedawno zeszły.
Takze w ciąży też przeróżne alergie sa😱
No ja powiem w środę mojej lekarce bo. Miałam w 1 ciąży ta cholestaze może zrobi mi próby wątrobowe, dobrze że to końcówka 2,5 tyg do cc więc nie jest źle, w 1 ciąży to od 8miesiaca miałam dużo wcześniej, wtedy do dłonie i stopy świąd oraz podniesione próby wątrobowe, dieta wątrobowa wtedy i. Tyle, po porodzie to jak ręka odjął.
Mój brzuch w oczach rośnie skóra na nim się mega rozciąga, wrażenie że peknie🙉🙉🙉🙉
 
reklama
Do góry