reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U nas trochę strach Bo mamy jamnika adopcjanina i teraz pytanie czy będzie zazdrosna czy też nie, bo ją trochę rozpieściliśmy.
Mój też jest rozpieszczony i wcale nie trochę... ale zamierzam jasno i klarownie wyznaczyć granice i nie pokazywac mu, że mam jakiekolwiek wątpliwości odnośnie jego zazdrości.
Ile ma lat Twój jamnik?
 
reklama
Mój też jest rozpieszczony i wcale nie trochę... ale zamierzam jasno i klarownie wyznaczyć granice i nie pokazywac mu, że mam jakiekolwiek wątpliwości odnośnie jego zazdrości.
Ile ma lat Twój jamnik?

Może mieć tak z 5 lat. Z nami jest od ok 4 lat. Ale oczywiście ona uwielbia z nami spać i to taka jest przylepa. Ale na starsze dzieci jak za nią chodzą krok w krok reaguje wystawianiem zębów bo nie lubi być męczona.
 
Dziewczyny co myślicie o czujnikach oddechu?
Czy któraś z Was kupiła i zamierza używać?
Ja używam podchodziłam do tego sceptycznie ale mam wcześniaka więc mogę podejście zmieniło się o 180 stopni, używamy babysense jeden czujnik jest przy łóżeczku chico, które stoi na noc w sypialni jako dostawka a drugi w salonie w stałym łóżeczku bo tam spędzamy czas. Powinna być tak że dwa sensory montujesz w jednym łóżeczku ale nasza kruszynka jest taka maleńka że rozłączyliśmy. Jedyny minus jest jedno urządzenie więc trzeba przepinać ale wkoncu to rozwiązanie chałupnicze 😜. Jak masz jedno łóżeczko to super sprawa śpisz napewno spokojniej 🤪.
 
Ja używam podchodziłam do tego sceptycznie ale mam wcześniaka więc mogę podejście zmieniło się o 180 stopni, używamy babysense jeden czujnik jest przy łóżeczku chico, które stoi na noc w sypialni jako dostawka a drugi w salonie w stałym łóżeczku bo tam spędzamy czas. Powinna być tak że dwa sensory montujesz w jednym łóżeczku ale nasza kruszynka jest taka maleńka że rozłączyliśmy. Jedyny minus jest jedno urządzenie więc trzeba przepinać ale wkoncu to rozwiązanie chałupnicze 😜. Jak masz jedno łóżeczko to super sprawa śpisz napewno spokojniej 🤪.
Pewnie przy wcześniakach jest wskazane. 😊
 
A co myślicie o szafach narożnych w dziecięcych pokojach? Pokój dla mojego syna jest bardzo mały, dlatego szukam dobrego rozwiązania i trafiłam na taki pomysł Link do: Szafa narożna w pokoju dziecięcym – sprytne sposoby na aranżację małych pomieszczeń - Porady Meblobranie.pl . Chyba że wystarczą na początek komody... Jak wyposażacie pokoik dziecięcy, jakie meble kupujecie?
U mnie na razie nie ma pokoiku dziecięcego, pewno będziemy go robić, ale dopiero jak maluch podrośnie. Póki co w naszym pokoju mam taki kącik, gdzie stoi fotel uszak wygodny do karmienia i komoda z ciuszkami - będzie też robiła za stolik na butelki, sterylizator itd. Później powędruje tam łóżeczko, w którym mam szufladę na pościel, na początku będzie stało tuż obok łóżka. W razie czego mamy szafę na całą ścianę i tam też będę kiedyś trzymała ubranka i sprzęty.
 
A co myślicie o szafach narożnych w dziecięcych pokojach? Pokój dla mojego syna jest bardzo mały, dlatego szukam dobrego rozwiązania i trafiłam na taki pomysł Link do: Szafa narożna w pokoju dziecięcym – sprytne sposoby na aranżację małych pomieszczeń - Porady Meblobranie.pl . Chyba że wystarczą na początek komody... Jak wyposażacie pokoik dziecięcy, jakie meble kupujecie?
Ja kupiłam zwykła szafę i komodę z Ikei, zamiast fotela mam najmniejszy z możliwych narożników, żeby funkcja spania dla 2 osób została. Łóżeczko i kilka półek na ścianach :)
 
reklama
Do góry