reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziekuje w imieniu synka Kochane za tyle milych slow 😊
Ja w domu, choc cisnienie podwyzszone i mimo iz wiem, ze tak w pologu moze byc to sie stresuje za kazdym razem jak mierze... Jutro jeszcze moja rodzinna lekarka bedzie dzwonic, bo sie umowilam na teleporade...
Ktora miala wczesniej nadcisnienie i po wczesniejszej ciazy tez miala takie skoki? Pocieszcie mnie jakos...
Ja miałam nadciśnienie w każdej ciąży, a w tej to już wchodziłam z nadciśnieniem. Na pewno się wyreguluje niedługo. A bierzesz coś na to nadciśnienie? Ja po poprzednich ciążach miałam cały połóg brać dopegyt ale schodzić z dawki jeśli ciśnienie będzie coraz niższe - początkowo brałam pełną dawkę jak w ciąży i schodziłam po 1-2 tabletki. Może u Ciebie - jeśli odstawili - dlatego występuje ten problem? Pogadaj koniecznie z rodzinną i ciesz się maluszkiem zamiast się stresować bidulko 😘😘😘
 
reklama
Dziekuje w imieniu synka Kochane za tyle milych slow 😊
Ja w domu, choc cisnienie podwyzszone i mimo iz wiem, ze tak w pologu moze byc to sie stresuje za kazdym razem jak mierze... Jutro jeszcze moja rodzinna lekarka bedzie dzwonic, bo sie umowilam na teleporade...
Ktora miala wczesniej nadcisnienie i po wczesniejszej ciazy tez miala takie skoki? Pocieszcie mnie jakos...
A jakie masz nadciśnienie?
Ja jeszcze w szpitalu przed ciąża idealne ciśnienie po 30 tyg boom wystrzeliło. W szpitalu nie dostaje już tabletki bo mam 140/95 ale nie zawsze a kojtroluja ci 3 h, właśnie lekarz na obchodzie powtarza że ze 2 tyg może się utrzymać a nawet do ms po i wraca do normy. Jak się wcześniej nie miało. Także będzie lepiej 😊
 
Gratulacje dla wszystkich Mamusiek 🌷 zdrówka dla Was i Waszych milusińskich 🌷

Czy którejś z Was odszedł już czop śluzowy? 🙊
Jeszcze nic nie odeszło, ale mam dziwne napięcie w podbrzuszu kiedy stoję i siedzę, tak jak przed okresem, do tego czasem jak mały się poruszy, to aż mnie w pochwie lub w cewce moczowej zakłuje, więc nie wiem, czy nie schodzi mi już niżej.
 
Ja dzisiaj miałam badania krwi i moczu . Miałam robioną grupę krwi już w 3 mc ale okazało się , ze musi być potwierdzona dwa razy . Dokładnie dziś 36+3 i zastanawiam się czy jeszcze bardziej aktualne badania będę mi robić później czy to koniec ? Lekarz w piątek wiec zobaczymy czy znów będę miała takie skurcze porodowe po podłączeniu do ktg jak ostatnio.
 
No ja mam wysokie cisnienie. Teraz np mialam 165/110 i to jedno z niższych ostatnio 😔 biore leki caly czas, bo mam nadcisnienie juz od 5 lat. Po pierwszej ciazy mi sie przyplatalo. I wlasnie martwi mnie to ze mimo lekow kilku rodzai to ono rzadko maleje... No zobacze co jutro moja lekarka powie. Macie racje, synkiem powinnam sie cieszyc a nie martwic caly czas bo tylko sie nakrecam...
 
reklama
Do góry