reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Trzymaj się, myśl, że to dla jego dobra. Wiem, że każdą matkę serce ściska jak z jej dzieckiem coś się dzieje, ale to tylko kilka dni, to silny chlopak i wkrótce będzie wszystko dobrze, będziesz tulić, całować i tulić 💕💕💕💕 swojego szkraba.
Ja dzisiaj jestem załamana kolosalnie 😞 mały ma nasilona żółtaczkę, jest przy mnie ale w inkubatorze fototerapii nie można go ruszać tylko na jedzenie, przebieranie max 60 min, na zakryta cała buzię. Serce mi się kraje 😢 bo nie mogę nic zrobić! I to jest najgorsze. Jak tylko patrzę na niego to zaraz paczka chusteczek jest zużywana 😓😓😓
 
reklama
Dziewczyny gratuluje dzieciaczkow 😘 mamy juz trojeczke wspaniala 😃
Moj synus ma juz tydzien 😍 jest kochany, spokojny, bardzo duzo spi, prawie nie grymasi. Przeciwienstwo pierwszego synka 🤪
Ze mna niestety gorzej, cisnienie caly czas mi skacze, w sobote znowu do szpitala trafilam, takie bylo wysokie😔 dzis wychodze i bede sie starac nie stresowac, bo wiem, że e to nie pomaga na nic, ale trudno sie nie martwic.

Dużo zdrówka dla ciebie!!!
Synuś cudny, nie mogę się napatrzeć na zdjęcie 😍😍😍
 
@Vanes, żółtaczka normalna sprawa. Będzie dobrze. Moje tez miały i nastawiam się na powtórkę z rozrywki i teraz. Bynajmniej tak wtedy mówiła lekarka. Po prostu u nas to genetyczne i już. Ja bardziej przeżywałam ten pobyt w szpitalu bo musiałam leżeć 7 dni i na końcu widziałam że mnie mimo wszystko wypisali bo juz im ryczałam na oddziale 🤪 ale pierwsze kilka dni i tak młoda musiała mieć jeszcze wysoką bilirubinę bo dużo spała i jednak była żółta.
 
Jaki cudny!! Jeszcze raz gratulacje!!

@Vanes, żółtaczka normalna sprawa. Będzie dobrze. Moje tez miały i nastawiam się na powtórkę z rozrywki i teraz. Bynajmniej tak wtedy mówiła lekarka. Po prostu u nas to genetyczne i już. Ja bardziej przeżywałam ten pobyt w szpitalu bo musiałam leżeć 7 dni i na końcu widziałam że mnie mimo wszystko wypisali bo juz im ryczałam na oddziale 🤪 ale pierwsze kilka dni i tak młoda musiała mieć jeszcze wysoką bilirubinę bo dużo spała i jednak była żółta.
Coś z tą genetyką jest. Mój mąż nie miał, ja nie miałam, obie moje dziewczyny też nie, ciekawa jestem, jak będzie teraz 😉
 
reklama
Dziekuje w imieniu synka Kochane za tyle milych slow 😊
Ja w domu, choc cisnienie podwyzszone i mimo iz wiem, ze tak w pologu moze byc to sie stresuje za kazdym razem jak mierze... Jutro jeszcze moja rodzinna lekarka bedzie dzwonic, bo sie umowilam na teleporade...
Ktora miala wczesniej nadcisnienie i po wczesniejszej ciazy tez miala takie skoki? Pocieszcie mnie jakos...
 
Do góry