reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mnie dzisiaj też budził ból. Budziłam się na siku, ale też trzy razy obudził mnie silny ból brzucha, coś podobnego jak na miesiączkę, ale znacznie silniejszy🙁🙁
A to ja miałam taki ból jak na miesiączkę wczoraj wieczorem, ale nie był silny, był nieprzyjemny. Ja mam mega bolesne miesiączki, więc wtedy zwijam się z bólu i płaczę, bo jak za późno wezmę tabletkę przeciwbólową to mam pół dnia z głowy i tylko leżę i staram się zasnąć, bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować..
Piękne w ciąży jest ten brak okresu, ahhh 😍
 
reklama
Ja dzisiaj jestem załamana kolosalnie 😞 mały ma nasilona żółtaczkę, jest przy mnie ale w inkubatorze fototerapii nie można go ruszać tylko na jedzenie, przebieranie max 60 min, na zakryta cała buzię. Serce mi się kraje 😢 bo nie mogę nic zrobić! I to jest najgorsze. Jak tylko patrzę na niego to zaraz paczka chusteczek jest zużywana 😓😓😓

Głowa do góry, najważniejsze że macie właściwą opiekę.
Mimo, ze nie możesz przytulić swojego szkraba to mów do niego, śpiewaj mu, niech cię słyszy. Maluszek będzie czuć, że mama jest obok niego. To kilka dni, potem będziesz nosić, tulić i całować swoje Maleństwo.
 
Ja dzisiaj jestem załamana kolosalnie 😞 mały ma nasilona żółtaczkę, jest przy mnie ale w inkubatorze fototerapii nie można go ruszać tylko na jedzenie, przebieranie max 60 min, na zakryta cała buzię. Serce mi się kraje 😢 bo nie mogę nic zrobić! I to jest najgorsze. Jak tylko patrzę na niego to zaraz paczka chusteczek jest zużywana 😓😓😓
Jejku, trzymaj się kochana 😞 To na pewno smutny widok i rozumiem Cię. Ale to dla jego dobra, musi się naświetlić aby żółtaczka spadła i wszystko wróci do normy 😘
 
Dzięki Dziewczyny z wsparcie można na Was liczyć przesyłam ❤️💕. Właśnie Pani dr. od lakatacji powiedziała że co najmniej dwa razy kanguróowanie wywalczyła dla mnie na dzisiaj ona jest zdania że skóry matki i bliskości nie zastąpi najlepsza lampa a to tylko po pół h. Dr neaontolog się zgodził ale potem będzie leżał pod dwoma lampami.
Wiem że i tak jestem w bardzo komfortowej sytuacji bo priv i pozwalają na więcej. Nie wyobrażam sobie co przeżywają matki wcześniaków których miesiacami nie widzą 😢 zwlaszcza teraz jak jest covid...
 
A to ja miałam taki ból jak na miesiączkę wczoraj wieczorem, ale nie był silny, był nieprzyjemny. Ja mam mega bolesne miesiączki, więc wtedy zwijam się z bólu i płaczę, bo jak za późno wezmę tabletkę przeciwbólową to mam pół dnia z głowy i tylko leżę i staram się zasnąć, bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować..
Piękne w ciąży jest ten brak okresu, ahhh 😍
O tak ten zgadzam się czas bez miesiączki jest piękny😍bo u mnie to tez bardzo bolesne bez tabletek przeciwbólowych tych silniejszych to ani rusz. Mój rogal w sumie jest dla mnie wygodny, jest lekki i mogę go rozprostować. Tez właśnie sobie codziennie uświadamiam, że to będzie ciężki miesiąc 😅 a w dodatku jeszcze ta huśtawka nastrojów 🙈
 
Dzięki Dziewczyny z wsparcie można na Was liczyć przesyłam ❤️💕. Właśnie Pani dr. od lakatacji powiedziała że co najmniej dwa razy kanguróowanie wywalczyła dla mnie na dzisiaj ona jest zdania że skóry matki i bliskości nie zastąpi najlepsza lampa a to tylko po pół h. Dr neaontolog się zgodził ale potem będzie leżał pod dwoma lampami.
Wiem że i tak jestem w bardzo komfortowej sytuacji bo priv i pozwalają na więcej. Nie wyobrażam sobie co przeżywają matki wcześniaków których miesiacami nie widzą 😢 zwlaszcza teraz jak jest covid...
Twój maluszek to silny zawodnik, za mamusią 😉trzymamy za Was kciuki❤
 
Dziewczyny gratuluje dzieciaczkow 😘 mamy juz trojeczke wspaniala 😃
Moj synus ma juz tydzien 😍 jest kochany, spokojny, bardzo duzo spi, prawie nie grymasi. Przeciwienstwo pierwszego synka 🤪
Ze mna niestety gorzej, cisnienie caly czas mi skacze, w sobote znowu do szpitala trafilam, takie bylo wysokie😔 dzis wychodze i bede sie starac nie stresowac, bo wiem, że e to nie pomaga na nic, ale trudno sie nie martwic.
 
IMG_20210215_132353.jpg
 
reklama
Do góry