reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy, sama mam termin na 17.03.21r. I chciałabym się poradzić w sprawie pierwszego kombinezonu dla noworodka. Pierwsze dni z maluchem za dużo się nie wychodzi na dwór i pogoda w marcu może być różna. Szukam więc jakiegoś cieńszego kombinezonu ale albo wyświetlają mi się pajace albo prawdziwe kombinezony zimowe. A niestety nie mogę sobie pozwolić na rajd po galeriach handlowych, a po zdjęciach nie jestem w stanie ocenić grubości i jakości. Czy poleciłybyście mi coś konkretnie?
Witaj z nami.

Mi się udało kupić od dziewczyny superowy bawełniany kombinezon, dwuwarstwowy, taki, że spokojnie do fotelika może być. Zewnętrzna warstwa to grubsza dresówka, środkowa- cienka dzianina bawełniana. Do tego w foteliku jest śpiworek.
A z ciekawości, dlaczego uważasz, że z takim maluchem się dużo nie wychodzi? Za czasów mojego pierwszego porodou mowili, żeby po dwóch tygodniach wychodzić, a mnie krocze bardzo bolało, to rzeczywiście tak wyszłam. Przy drugiej córce na pierwszym spacerze byłam następnego dnia po wyjściu ze szpitala i jeśli nie będę miała cesarki, to dokładnie tak samo wyjdę z małą na dwór. Chyba, że będzie 20* mrozu, jak nie to będziemy codziennie.

Dziewczyny jestem poddenerwowana, dostałam skierowanie do szpitala, postąpiło u małej wodonercze, mamy przyczynę ubywania wód płodowych, prawdopodobnie ciąża będzie rozwiazywana aby nerka podjęła pracę i nie obumarła. Trzymajcie kciuki aby podjęła ta pracę..
O kurczę!! Dobrze, że trafiłaś akurat dzisiaj do lekarza! Naprawdę wcale mnie nie cieszy, że Ci wykrakałam szybki poród. Trzymaj się tam mocno, musi być wszystko dobrze!!
 
Witaj z nami.

Mi się udało kupić od dziewczyny superowy bawełniany kombinezon, dwuwarstwowy, taki, że spokojnie do fotelika może być. Zewnętrzna warstwa to grubsza dresówka, środkowa- cienka dzianina bawełniana. Do tego w foteliku jest śpiworek.
A z ciekawości, dlaczego uważasz, że z takim maluchem się dużo nie wychodzi? Za czasów mojego pierwszego porodou mowili, żeby po dwóch tygodniach wychodzić, a mnie krocze bardzo bolało, to rzeczywiście tak wyszłam. Przy drugiej córce na pierwszym spacerze byłam następnego dnia po wyjściu ze szpitala i jeśli nie będę miała cesarki, to dokładnie tak samo wyjdę z małą na dwór. Chyba, że będzie 20* mrozu, jak nie to będziemy codziennie.


O kurczę!! Dobrze, że trafiłaś akurat dzisiaj do lekarza! Naprawdę wcale mnie nie cieszy, że Ci wykrakałam szybki poród. Trzymaj się tam mocno, musi być wszystko dobrze!!
Ja moja pierwsza core rodziłam w niemczech i mnie wygonili na spacer 2 dni po porodzie, wózki i rzeczy szpitalne i na spacer🙉a mróz, to był 16luty 2006r.pamietam zima jak teraz🙈a ja po porodzie i poszłam, mama i teściowa nie mogły uwierzyć w to że 2 dni po porodzie w taka zimę mnie ze szpitala wysłali, zanim nas wypisali do domu oficjalnie po porodzie.
 
Ja moja pierwsza core rodziłam w niemczech i mnie wygonili na spacer 2 dni po porodzie, wózki i rzeczy szpitalne i na spacer🙉a mróz, to był 16luty 2006r.pamietam zima jak teraz🙈a ja po porodzie i poszłam, mama i teściowa nie mogły uwierzyć w to że 2 dni po porodzie w taka zimę mnie ze szpitala wysłali, zanim nas wypisali do domu oficjalnie po porodzie.
Ja bym pewnie też wyszła od razu, ale nie mogłam chodzić 😉
PS: mam córkę też z 2006, ale z sierpnia 😁😁
 
Witaj z nami.

Mi się udało kupić od dziewczyny superowy bawełniany kombinezon, dwuwarstwowy, taki, że spokojnie do fotelika może być. Zewnętrzna warstwa to grubsza dresówka, środkowa- cienka dzianina bawełniana. Do tego w foteliku jest śpiworek.
A z ciekawości, dlaczego uważasz, że z takim maluchem się dużo nie wychodzi? Za czasów mojego pierwszego porodou mowili, żeby po dwóch tygodniach wychodzić, a mnie krocze bardzo bolało, to rzeczywiście tak wyszłam. Przy drugiej córce na pierwszym spacerze byłam następnego dnia po wyjściu ze szpitala i jeśli nie będę miała cesarki, to dokładnie tak samo wyjdę z małą na dwór. Chyba, że będzie 20* mrozu, jak nie to będziemy codziennie.


O kurczę!! Dobrze, że trafiłaś akurat dzisiaj do lekarza! Naprawdę wcale mnie nie cieszy, że Ci wykrakałam szybki poród. Trzymaj się tam mocno, musi być wszystko dobrze!!

Jednak jadę dziś ze skierowaniem bo juz w nerwach jestem i już mnie brzuch od tego rozbolał
 
No to nieźle kochana to mamy 15latki i teraz niedługo małe bejbisie beda💗💗💗💗🍼🍼🍼
Już przeszłam 11latkę i noworodka, teraz muszę przejść 15 latkę, 3,5 latkę i noworodka 🤣🤣
Jednak jadę dziś ze skierowaniem bo juz w nerwach jestem i już mnie brzuch od tego rozbolał
Pewnie, jedź dzisiaj!! Jak masz się denerwować to lepiej być już pod opieką lekarzy!!
 
Ja moja pierwsza core rodziłam w niemczech i mnie wygonili na spacer 2 dni po porodzie, wózki i rzeczy szpitalne i na spacer🙉a mróz, to był 16luty 2006r.pamietam zima jak teraz🙈a ja po porodzie i poszłam, mama i teściowa nie mogły uwierzyć w to że 2 dni po porodzie w taka zimę mnie ze szpitala wysłali, zanim nas wypisali do domu oficjalnie po porodzie.
Ja też będę z małą chodzić codziennie na południowe spacerki, może nie od razu w pierwszym tygodniu, ale po tygodniu to już zamierzam spacerować 😊
 
reklama
Do góry