reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jestem poddenerwowana, dostałam skierowanie do szpitala, postąpiło u małej wodonercze, mamy przyczynę ubywania wód płodowych, prawdopodobnie ciąża będzie rozwiazywana aby nerka podjęła pracę i nie obumarła. Trzymajcie kciuki aby podjęła ta pracę..
Jejku, trzymam kciuki kochana za prawidłowe rozwiązanie, niech malutka wyjdzie cała i zdrowa... Wszystko będzie dobrze ❤️
 
Dziękuję za odpowiedzi, zawsze to jakieś namiary🙂
Witaj 😀 Ja mam termin na 18.03 także podobnie 😁 Hmm ja mam kombinezonik gruby z ciepłego futerka, kupiony w smyku, ale nie wiem czy te akurat jeszcze są bo były kupowane kilka Msc temu. Mam też od koleżanki taki kombinezonik zimowy. Ale też nie podam Ci namiarów, bo nie wiem gdzie to było kupowane.
 
reklama
Do góry