reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny czujecie też takie mocne ruchy dziecka, że aż bolące, ja to czuję jakbym słonia miała w srodku🙉
Wypinanie i wyginanie🙈kompletnie nie pamiętam w poprzedniej ciąży jak to było z, tymi ruchami.
Ja jutro 34tc plus 0.Wizyte mam dopiero za tydzień. Ja, to nie mogę narzekać ze mało czuję dziecko, nie wiem kiedy spi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ciągle się przewala, chyba mało miejsca ma.
Ja czuję tak normalnie, ale czasem też tak kopnie w bok i przy żebrach, że czuc mocno. Szczególnie wierci się jak leżę na prawym boku, bo ona jest ułożona po prawej stronie bardziej, to wtedy kopie mnie nieźle.
 
reklama
Dziewczyny czujecie też takie mocne ruchy dziecka, że aż bolące, ja to czuję jakbym słonia miała w srodku🙉
Wypinanie i wyginanie🙈kompletnie nie pamiętam w poprzedniej ciąży jak to było z, tymi ruchami.
Ja jutro 34tc plus 0.Wizyte mam dopiero za tydzień. Ja, to nie mogę narzekać ze mało czuję dziecko, nie wiem kiedy spi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ciągle się przewala, chyba mało miejsca ma.
Ja tez dość często czuje takie bolesne ruchy.. takie właśnie wypinanie i czasem aż takie gwałtowne😳 ale najbardziej ostatnio dostaje w pęcherz aż czuje dziwny ból w udach i pachwinach
W pierwszej ciąży tak nie miałam 😃
 
Jestem sluchajcie przerażona mam tak spuchnięte palce u stóp że czuję jakby nie mieściły się obok siebie, oczywiście stopy i łydki jak kłody żelaza 🥵 i po nocy drętwienie. Nie pomaga trzymanie w górze...macie jakieś inne sposoby?
 
Dziewczyny jestem poddenerwowana, dostałam skierowanie do szpitala, postąpiło u małej wodonercze, mamy przyczynę ubywania wód płodowych, prawdopodobnie ciąża będzie rozwiazywana aby nerka podjęła pracę i nie obumarła. Trzymajcie kciuki aby podjęła ta pracę..

Mocne kciuki za was!!! ✊✊✊
Dawaj znać co u ciebie.

Z tego co mi się wydaje to po wyjściu ze szpitala jest jakieś werandowanie, później spacery ale przecież nie pójdę z maluchem na 2 h na dwór. Tym bardziej że to może być już kwiecień więc i może nie być mrozu, to nastawiam się na taki lżejszy kombinezon + kocyk ewentualnie gondola i pokrowiec na wózek żeby osłonić od wiatru itp. A z dzieckiem oczywiście chciałabym wychodzić na dwór codziennie.

Ja rodziłam w kwietniu 2019, na pierwszy spacer wyszłam dwa dni po wyjściu ze szpitala, czyli 4 dni po porodzie. Plan był, że wychodzimy na chwilę a byliśmy wtedy prawie 1.5h. Jak wysłaliśmy zdjęcie z pierwszego spaceru babciom to myślałam, że padną na zawał 😂
Położna środowiskowa nas za to pochwaliła, powiedziała, że często werendowanie lub wystawianie dziecka w wózku na balkon jest bardziej niebezpieczne, bo często robią się przeciągi i zdrowiej jest wyjść na spacer nawet na 15 minut, ale wtedy rodzicom łatwiej jest ocenić czy nie wieje za bardzo, czy nie jest za zimno itp. Jedynie zakecala wstrzymać się ze spacerami gdy temperatura spadnie poniżej -15 stopni 😉
Ale ja liczę na wiosnę w marcu, bo fajnie że jest śnieg, ale jak muszę pchać wózek ze starsza córka po tych zaspach to dziękuję 😂
 
Ja tez dość często czuje takie bolesne ruchy.. takie właśnie wypinanie i czasem aż takie gwałtowne😳 ale najbardziej ostatnio dostaje w pęcherz aż czuje dziwny ból w udach i pachwinach
W pierwszej ciąży tak nie miałam 😃
No ja właśnie też nie w 1 ciąży, a teraz ja walnie to brzuch skacze🤷‍♀️nie przytylam dużo wręcz mało, a dziecko waży już dobrze i może też dlatego czuję silne ruchy, w pierwszej ciąży więcej przytylam😱
 
@Mary2094 chyba przywołałam Cię myślami. Miałaś czuja, żeby do szpitala pojechać. Trzymam kciuki!!

@Mama_Mii2021 dolecieliście bezpiecznie?

@Vanes niestety, mi pomogła dopiero dieta cukrzycowa i picie około 3,5-4 litrów wody a tak to ciągle byłam spuchnięta 😳😳

Może głupie pytanie ale jak to robisz, ze dziennie wypijasz tyle wody? Dla mnie 2 litry to jest dużo i jeszcze tyle sikam, ze maskara 😖
 
reklama
Może głupie pytanie ale jak to robisz, ze dziennie wypijasz tyle wody? Dla mnie 2 litry to jest dużo i jeszcze tyle sikam, ze maskara 😖
Dla mnie wypicie litra wody dziennie graniczy z cudem.. Nie ciepie smaku wody. W nocy zawsze wypije jedna szklankę, bo w nocy mam susze a nie chce pić czegoś innego. Do śniadania herbata, potem w ciągu dnia szklanka wody a reszta to herbata niestety. Także mało wody pije.
 
Do góry