reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja też będę z małą chodzić codziennie na południowe spacerki, może nie od razu w pierwszym tygodniu, ale po tygodniu to już zamierzam spacerować 😊
Ja się właśnie dzisiaj zastanawiałam kiedy wbije się w moje jeansy, chyba spacerów będzie bardzo dużo potrzeba 🤪. Nie wiem kiedy zacznę wychodzić bo po CC 🤔?
Sąsiadka rodziła w połowie stycznia i jeszcze ani razu nie wyszła też miała CC😬
 
reklama
Ja się właśnie dzisiaj zastanawiałam kiedy wbije się w moje jeansy, chyba spacerów będzie bardzo dużo potrzeba 🤪. Nie wiem kiedy zacznę wychodzić bo po CC 🤔?
Sąsiadka rodziła w połowie stycznia i jeszcze ani razu nie wyszła też miała CC😬
Ja po cc wyszłam po tygodniu na niewielki spacer, oczywiście w towarzystwie męża. W razie co. I wtedy też był marzec (córka z 06.03, a teraz termin z miesiączki na 07.03)😂
 
Ja po cc wyszłam po tygodniu na niewielki spacer, oczywiście w towarzystwie męża. W razie co. I wtedy też był marzec (córka z 06.03, a teraz termin z miesiączki na 07.03)😂
Ooo to super wiadomość to może nie będzie tam źle - o ile ta zima się skończy. Ja termin z ms miałam na 12.03 ale już zaplanowali na 3.03. o to też zobaczymy czy nie wcześniej.
Dzisiaj byliśmy z Mężem na zew i jest lodowisko zrobiłam prawie szpagat a w 36tc to wyglądało dosyć komicznie😜. Na szczęście nic się wielkiego nie stało ale uważajcie Dziewczyny na siebie bo jest nie fajnie i ciężko się chodzi przynajmniej w Wawie.
 
Ja moja pierwsza core rodziłam w niemczech i mnie wygonili na spacer 2 dni po porodzie, wózki i rzeczy szpitalne i na spacer🙉a mróz, to był 16luty 2006r.pamietam zima jak teraz🙈a ja po porodzie i poszłam, mama i teściowa nie mogły uwierzyć w to że 2 dni po porodzie w taka zimę mnie ze szpitala wysłali, zanim nas wypisali do domu oficjalnie po porodzie.
Z tego co mi się wydaje to po wyjściu ze szpitala jest jakieś werandowanie, później spacery ale przecież nie pójdę z maluchem na 2 h na dwór. Tym bardziej że to może być już kwiecień więc i może nie być mrozu, to nastawiam się na taki lżejszy kombinezon + kocyk ewentualnie gondola i pokrowiec na wózek żeby osłonić od wiatru itp. A z dzieckiem oczywiście chciałabym wychodzić na dwór codziennie.
 
Ooo to super wiadomość to może nie będzie tam źle - o ile ta zima się skończy. Ja termin z ms miałam na 12.03 ale już zaplanowali na 3.03. o to też zobaczymy czy nie wcześniej.
Dzisiaj byliśmy z Mężem na zew i jest lodowisko zrobiłam prawie szpagat a w 36tc to wyglądało dosyć komicznie😜. Na szczęście nic się wielkiego nie stało ale uważajcie Dziewczyny na siebie bo jest nie fajnie i ciężko się chodzi przynajmniej w Wawie.
Wiadomo każdy organizm inaczej się regeneruje. Przykładowo moja koleżanka urodziła wtedy 3 tygodnie wcześniej naturalnie i wyszła z domu na pierwszy spacer podobnie jak my, tak źle się goiło, bardzo długo dochodziła do siebie...
Z tym lodem to prawda 🙈🙊 można jeszcze sobie krzywdę zrobić... Oby w marcu już wszystko zeszło...
Z tego co mi się wydaje to po wyjściu ze szpitala jest jakieś werandowanie, później spacery ale przecież nie pójdę z maluchem na 2 h na dwór. Tym bardziej że to może być już kwiecień więc i może nie być mrozu, to nastawiam się na taki lżejszy kombinezon + kocyk ewentualnie gondola i pokrowiec na wózek żeby osłonić od wiatru itp. A z dzieckiem oczywiście chciałabym wychodzić na dwór codziennie.
W zabudowanej gondoli też jest dużo cieplej niż poza nią,wiec myślę że na spokojnie lekki kombinezon i kocyk dadzą radę o ile tęgie mrozy zejdą 🤗
Wychodzenie z domu jest dobre równiez dla wlasnego samopoczucia, żeby przewietrzyć głowę 😊😂 odpoczac po różnie wyglądających nocach 😊
 
Ja się właśnie dzisiaj zastanawiałam kiedy wbije się w moje jeansy, chyba spacerów będzie bardzo dużo potrzeba 🤪. Nie wiem kiedy zacznę wychodzić bo po CC 🤔?
Sąsiadka rodziła w połowie stycznia i jeszcze ani razu nie wyszła też miała CC😬
Wtedy kiedy poczujesz, że masz siły na tyle by wyjść na krótki spacer. I jeśli to będzie po 2 tygodniach to też będzie całkowicie okey 😉 Położne mówią, że najwcześniej półtorej lub dwa tyg po porodzie najlepiej na dwór wyjść. Także też nie ma pośpiechu, żeby wychodzić na dwór w pierwszym tyg 😉
 
Ooo to super wiadomość to może nie będzie tam źle - o ile ta zima się skończy. Ja termin z ms miałam na 12.03 ale już zaplanowali na 3.03. o to też zobaczymy czy nie wcześniej.
Dzisiaj byliśmy z Mężem na zew i jest lodowisko zrobiłam prawie szpagat a w 36tc to wyglądało dosyć komicznie😜. Na szczęście nic się wielkiego nie stało ale uważajcie Dziewczyny na siebie bo jest nie fajnie i ciężko się chodzi przynajmniej w Wawie.
No dlatego ja sama nie wychodzę na zewnątrz, bo szklanka na dworze, dzisiaj z narzeczonym byliśmy załatwiać kilka spraw, ale to zawsze się jego trzymam pod rękę by sie nie przewrócić. Trzeba uważać, żeby jeszcze czegoś nie wybaranić przed porodem 😜
 
Dziewczyny czujecie też takie mocne ruchy dziecka, że aż bolące, ja to czuję jakbym słonia miała w srodku🙉
Wypinanie i wyginanie🙈kompletnie nie pamiętam w poprzedniej ciąży jak to było z, tymi ruchami.
Ja jutro 34tc plus 0.Wizyte mam dopiero za tydzień. Ja, to nie mogę narzekać ze mało czuję dziecko, nie wiem kiedy spi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ciągle się przewala, chyba mało miejsca ma.
 
Dziewczyny czujecie też takie mocne ruchy dziecka, że aż bolące, ja to czuję jakbym słonia miała w srodku🙉
Wypinanie i wyginanie🙈kompletnie nie pamiętam w poprzedniej ciąży jak to było z, tymi ruchami.
Ja jutro 34tc plus 0.Wizyte mam dopiero za tydzień. Ja, to nie mogę narzekać ze mało czuję dziecko, nie wiem kiedy spi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ciągle się przewala, chyba mało miejsca ma.
U mnie to samo, a ja duża jestem. A jeszcze jak usiądę to mam wrażenie, że kończyny wszędzie. I też nie wiem kiedy młoda śpi. Dziś 34+4
 
reklama
Dziewczyny czujecie też takie mocne ruchy dziecka, że aż bolące, ja to czuję jakbym słonia miała w srodku🙉
Wypinanie i wyginanie🙈kompletnie nie pamiętam w poprzedniej ciąży jak to było z, tymi ruchami.
Ja jutro 34tc plus 0.Wizyte mam dopiero za tydzień. Ja, to nie mogę narzekać ze mało czuję dziecko, nie wiem kiedy spi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ciągle się przewala, chyba mało miejsca ma.
Też tak mam. Spałam cała noc na lewym boku i rano wstałam to oczywiście cały ciężar małego był po lewej stronie myślalam że płuco mi się zapadło i serce przestało bić tak mnie wszystko uciskało po lewej😜 musiałam chwilę posiedzieć na prosto żeby mały się przekręcił. To potem jeszcze po żebrach dostalam🤨 za niewinność. Ale ja to się cieszę że się rusza bo wtedy sobie z nim rozmawiam a jak nie rusza to panikuje🥶 więc lepiej już niech poboli- potem mu nagadam jak się urodzi 😂
 
Do góry