reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Witam wszystkie przyszłe mamy, sama mam termin na 17.03.21r. I chciałabym się poradzić w sprawie pierwszego kombinezonu dla noworodka. Pierwsze dni z maluchem za dużo się nie wychodzi na dwór i pogoda w marcu może być różna. Szukam więc jakiegoś cieńszego kombinezonu ale albo wyświetlają mi się pajace albo prawdziwe kombinezony zimowe. A niestety nie mogę sobie pozwolić na rajd po galeriach handlowych, a po zdjęciach nie jestem w stanie ocenić grubości i jakości. Czy poleciłybyście mi coś konkretnie?
Ja nie chciałam płacić niewiadomo ile bo raptem z ms pochodzi właśnie marzec i kupiłam
ale zastanawiałam się jeszcze nad
Ma przyszła zimę kupię jakiś porządniejszy😄
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy, sama mam termin na 17.03.21r. I chciałabym się poradzić w sprawie pierwszego kombinezonu dla noworodka. Pierwsze dni z maluchem za dużo się nie wychodzi na dwór i pogoda w marcu może być różna. Szukam więc jakiegoś cieńszego kombinezonu ale albo wyświetlają mi się pajace albo prawdziwe kombinezony zimowe. A niestety nie mogę sobie pozwolić na rajd po galeriach handlowych, a po zdjęciach nie jestem w stanie ocenić grubości i jakości. Czy poleciłybyście mi coś konkretnie?
Ja nie kupiłam nic strasznie grubego . Znalazłam na ciuchach kombinezon taki bawełniany grubszy z kapturem. Ubiorę małą w niego a w foteliku mam otulacz
 
Dziewczyny jestem poddenerwowana, dostałam skierowanie do szpitala, postąpiło u małej wodonercze, mamy przyczynę ubywania wód płodowych, prawdopodobnie ciąża będzie rozwiazywana aby nerka podjęła pracę i nie obumarła. Trzymajcie kciuki aby podjęła ta pracę..
 
Dziewczyny jestem poddenerwowana, dostałam skierowanie do szpitala, postąpiło u małej wodonercze, mamy przyczynę ubywania wód płodowych, prawdopodobnie ciąża będzie rozwiazywana aby nerka podjęła pracę i nie obumarła. Trzymajcie kciuki aby podjęła ta pracę..
Trzymam. Kciuki, a to coś się dziś zadziało?
Będzie dobrze już mala waży sporo😘😘😘😘dawaj znac
 
reklama
Dziewczyny jestem poddenerwowana, dostałam skierowanie do szpitala, postąpiło u małej wodonercze, mamy przyczynę ubywania wód płodowych, prawdopodobnie ciąża będzie rozwiazywana aby nerka podjęła pracę i nie obumarła. Trzymajcie kciuki aby podjęła ta pracę..
Dobrze że zostałaś zdiagnozowana to połowa sukcesu ! Nie martw się na zapas. Ciążę już masz bardzo wysoką także o to się nie martw. Całuski!
 
Do góry