reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A jak Twój cukier?😉
A Ech🙈cukrzyca ciazowa:92 na czczo, 211 po 1h i 164 po 2h😩wszystkie trzy wyniki przekroczone😱😱😱
We wtorek diabetolog, nie mam pojęcia w życiu nie miałam problemu z cukrem, zero cukrzyków w rodzinie.
A już mi wszystko jest😩😩😩najgorzej wkurza mnie dyskomfort z pęcherzu czy to pieczenie od pecherza czy od grzybicy nie wiem.
Mocz na posiew wysłany, czekam na wynik.
Clortimalozulm masc nie pomaga a czopki mnie uczulają.
W piątek nie było grzybków bo mialam sprawdzane.
O cukrzycy nie mam pocięcia, już dietę od dzis wprowadziłam, mam nadzieję ogarnę to, zresztą w wtorek diabetolog.
 
reklama
@Mary2094 Ty kiedyś pisałaś o jakiś czopkach nie clortimazolum(mam uczulenie) na grzybice pochwy?
Nie mogę tego posta znalesc możesz mi podać nazwę co Ci pomogło, za dużego wyboru w ciąży chyba nie ma.
A ja znowu chyba mam bo swędzenie, sama masc nie pomaga 😩
Nawet jak na receptę to. Podaj nazwę powiem lekarzowi,zeby mi wypisal.
Zaraz znajdę odpowiednik niemiecki i mi chyba maz wypisze, jest też lekarzem. Idzie się wściec, do 20tc był spokój w miarę a teraz 25tc/26tc i wszystko mnie bierze, lekarka chyba oczy robi😱😱😱bo Mocz i patrzenie czy nie ma grzybicy nonstop. W piątek było ok zero grzyba i Mocz ok, dziś środa a, od pon. Znowu coś albo pęcherz albo grzyb.
Dobrze ze mnie póki co nie zaatakowały twardnienia i magnez daje rade jak póki co mało go biore.
 
To super z cukrem😃 nie rozumiem za bardzo o co chodzi z tym brzuchem, mi też co jakiś czas robi się twardy ale nic mnie nie boli, więc w sumie nic nie biore oprócz witamin ciążowych. A Ty miałaś jakieś bóle?
Miałam twardnienia ciagle, brałam magnez 3x1 ale to było za mało bo mloda widocznie potrzebowała magnezu i ze mnie wysysała ze w zeszły piątek wylądowałam w szpitalu bo twardnienia rozkręciły się. I tam wyszlo po badaniach ze mam niedobór bo wszystko jest ok. Teraz biore 3x2
 
Zaraz znajdę odpowiednik niemiecki i mi chyba maz wypisze, jest też lekarzem. Idzie się wściec, do 20tc był spokój w miarę a teraz 25tc/26tc i wszystko mnie bierze, lekarka chyba oczy robi😱😱😱bo Mocz i patrzenie czy nie ma grzybicy nonstop. W piątek było ok zero grzyba i Mocz ok, dziś środa a, od pon. Znowu coś albo pęcherz albo grzyb.
Dobrze ze mnie póki co nie zaatakowały twardnienia i magnez daje rade jak póki co mało go biore.
Bo substancja czynna tego gynazolu jest azotan butokonazolu. Ja też coś ciągle. Sikam dalej niż widzę a od dwóch dni to chyba coś mi się rozciąga bo w pachwinach mnie ciągnie, jak rozchodzę to jest ok 😃
 
A Ech🙈cukrzyca ciazowa:92 na czczo, 211 po 1h i 164 po 2h😩wszystkie trzy wyniki przekroczone😱😱😱
We wtorek diabetolog, nie mam pojęcia w życiu nie miałam problemu z cukrem, zero cukrzyków w rodzinie.
A już mi wszystko jest😩😩😩najgorzej wkurza mnie dyskomfort z pęcherzu czy to pieczenie od pecherza czy od grzybicy nie wiem.
Mocz na posiew wysłany, czekam na wynik.
Clortimalozulm masc nie pomaga a czopki mnie uczulają.
W piątek nie było grzybków bo mialam sprawdzane.
O cukrzycy nie mam pocięcia, już dietę od dzis wprowadziłam, mam nadzieję ogarnę to, zresztą w wtorek diabetolog.
Witaj w klubie cukrzyków 🙈to pewnie przez hormony w ciąży ja też bez wcześniejszych problemów z cukrem u siebie i w rodzinie. Tak dieta dobrze działa i na pewno diabetolog Ci pomoże 😉
 
Witaj w klubie cukrzyków 🙈to pewnie przez hormony w ciąży ja też bez wcześniejszych problemów z cukrem u siebie i w rodzinie. Tak dieta dobrze działa i na pewno diabetolog Ci pomoże 😉
Liczę się sama dieta jakoś to ogarnę. A no cóż w ciąży z córką starsza miałam cholestaze ciążowa to teraz z drugą córka mam cukrzycę ciążowa 🙈🙈🙈nikt nie mówił że będzie łatwo 🤣
 
Najczęściej clotrimazolum w kremie + globulki nawilżające i z witamina C, jeżeli już jest gorzej to najczęściej lekarz wypisuje mi clotrimazolum w globulkach - z doświadczenia wiem, że działa najszybciej i najlepiej... już tyle tych leków miałam, że nawet ciężko zliczyć... mam nadzieję, że i tym razem clotrimazolum w kremie pomoże jak nie to będę musiała iść prywatnie do lekarza... ale wolałabym uniknąć gmerania tam co chwile... 🙈 miałabym wizytę z gmeraniem tydzień po tygodniu
Wiem, że trochę odgrzebane ale jestem w 5 tc i lekarz przepisał mi globulki clotrimazolum. Mam sporą infekcje. Ktoś z Was brał w I trymestrze?
 
reklama
Dziewczyny, czy ciągnęły was pachwiny teraz jakoś? Dziś to mnie ciągnie i kłuje w tych pachwinach że aż ciężko chodzić, przy leżeniu jest ok.
 
Do góry