reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mój cukier też doprowadza mnie do szału. Po posiłkach ok ale ten na czczo wiecznie podwyższony i to co bym nie jadła😣 Nadja_n mój diabetolog powiedział mi o stronce "SLODKIEMAMY". Fajnie prowadzona.
Kręgosłup daje w kość. No cóż.. ćwiczyć by trzeba ale po co?🙄 jestem sama na siebie zła
 
reklama
Udało mi się umówić z Położną środowiskową, w styczniu mamy się zdzwonić. Jedna wizyta obowiązkowa, później pod telefonem.No chyba, że będę potrzebować odwiedzin kolejnych.
I super ( oby się nic nie zmieniło!!) mój szpital przyjmuje normalnie i porody z partnerem jak najbardziej.
Trzeba być dobrej myśli, że nic się nie zmieni. O testy tylko nie zapytałam 🤔
 
Udało mi się umówić z Położną środowiskową, w styczniu mamy się zdzwonić. Jedna wizyta obowiązkowa, później pod telefonem.No chyba, że będę potrzebować odwiedzin kolejnych.
I super ( oby się nic nie zmieniło!!) mój szpital przyjmuje normalnie i porody z partnerem jak najbardziej.
Trzeba być dobrej myśli, że nic się nie zmieni. O testy tylko nie zapytałam 🤔
Tych porodów można pozazdrościć o_O mało który szpital teraz na to się zgadza..
 
Mój cukier też doprowadza mnie do szału. Po posiłkach ok ale ten na czczo wiecznie podwyższony i to co bym nie jadła😣 Nadja_n mój diabetolog powiedział mi o stronce "SLODKIEMAMY". Fajnie prowadzona.
Kręgosłup daje w kość. No cóż.. ćwiczyć by trzeba ale po co?🙄 jestem sama na siebie zła
A może za długą przerwę robisz w nocy. Ja też mam cukrzycę ciążową przez wysoki cukier na czczo. I diabetolog mi mówiła żeby przerwa w nocy w nie jedzeniu nie była dłuższa niż 6 h, wiec wieczorem jem o której 23 a potem ok 4 ( np jedną kanapke) w nocy i cukier na czczo mam super. A jak dzisiaj zaspalam i nic nie jadłam to od razu wyzszy😅
 
Ja to już sobie wkręcam ze nie wiadomo co się dzieję, tak samo jak z ruchami dziecka, ze raz rusza się dynamicznie a raz ze wcale. Zwariować idzie.
Ooooo to ja też tak mam mniej więcej dwa tygodnie po wizycie jak za długo nie widzę szkraba to nachodzą mnie jakieś wątpliwości czy wszystko dobrze😂😂😂
 
Mnie pomogła właśnie furagina przez tydzień 3razy 2tabl.
Wczesniej antybiotyk monural 1 saszetka do picia nie pomogło.
A bez ciąży właśnie monural pomagał.
Ja, czysty sok z żurawiny pije tak 1-2szklanki na tydzień, jest mega kwaśny. Poza tym kupiłam długa kurtkę bo w ciąży pęcherz mega wrażliwy na zimno.
Po monural i furagine miałam grzybice pochwy 😩Teraz póki co odpukać ok w tym temacie.
Za to mega zadyszka codziennie😱
Wiecie co dobrze chociaż słyszeć że człowiek sam nie jest z tymi dolegliwości🙈
Ja też ciągle coś, pierwszy trymestr rzyganie, mega mdłości, drugi pecherz, grzybica, ciągnienia, kłucia, zgaga codziennie pali wieczorem i zadyszka, ciazko mi się oddycha, w piątek wizyta muszę skontrolować krww czy nie mam anemii skoro tak dysze🙉
Ja mam często zapalenie pęcherza. Biorę leki ale to nadal wraca. Od początku ciąży ani raz nie wymiotowałam. Zgaga też mnie nie pali. Ale zadyszkę to mam mega. Jeszcze doskwiera mi nerwica lękowa. Teraz jak jestem w ciąży to te objawy strasznie się nasiliły mimo że odkąd mieszkam w USA to nie mam się czym stresować
 
reklama
Ja mam często zapalenie pęcherza. Biorę leki ale to nadal wraca. Od początku ciąży ani raz nie wymiotowałam. Zgaga też mnie nie pali. Ale zadyszkę to mam mega. Jeszcze doskwiera mi nerwica lękowa. Teraz jak jestem w ciąży to te objawy strasznie się nasiliły mimo że odkąd mieszkam w USA to nie mam się czym stresować
Ja też z zapaleniami pęcherza masakra🙈myślę że to też to że zima a ja lubię spacery długie z psem a potem pęcherz mój cierpi taki wrażliwy 🙈w ciąży.
Zgaga to codziennie mnie gnębi wieczorami, ale to najmniejszy problem, teraz jeszcze cukrzyca ciążowa w pakiecie 🙉
Do marca już nie tak daleko...
Nerwica to już grubo masz😬
 
Do góry