reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A Ech🙈cukrzyca ciazowa:92 na czczo, 211 po 1h i 164 po 2h😩wszystkie trzy wyniki przekroczone😱😱😱
We wtorek diabetolog, nie mam pojęcia w życiu nie miałam problemu z cukrem, zero cukrzyków w rodzinie.
A już mi wszystko jest😩😩😩najgorzej wkurza mnie dyskomfort z pęcherzu czy to pieczenie od pecherza czy od grzybicy nie wiem.
Mocz na posiew wysłany, czekam na wynik.
Clortimalozulm masc nie pomaga a czopki mnie uczulają.
W piątek nie było grzybków bo mialam sprawdzane.
O cukrzycy nie mam pocięcia, już dietę od dzis wprowadziłam, mam nadzieję ogarnę to, zresztą w wtorek diabetolog.
Moje wyniki bardzo podobne do twoich od miesiąca mam dietę i mierze cukry a za tydzień się okaże czy insulina wkroczy bo mam teleporade.Dasz radę też byłam przerażona ,ale jakoś w końcu ogarnęłam to i wiem co mniej więcej mogę i o której godzinie.
 
Dziewczyny, czy ciągnęły was pachwiny teraz jakoś? Dziś to mnie ciągnie i kłuje w tych pachwinach że aż ciężko chodzić, przy leżeniu jest ok.
Mnie pachwiny ciągną i bolą jak kilka razy źle wstanę z łóżka, czyli tak od razu z pleców, napinając mięśnie brzucha. Odkąd wyrobiłam sobie nawyk wstawania bokiem z podpieraniem się rękoma, to mam spokój z ciągnięciami 😊
Powinno się wstawać bez napinania brzucha też ze względu na te mięśnie, które lecą pionowo od mostka do pachwin-w ciąży rozchylają się troszkę na boki, żeby zrobić miejsce dla brzuszka, a przez mocne napinanie ich przy wstawaniu uciekają jeszcze bardziej i po porodzie nie zawsze chcą wrócić na miejsce.
 
Dziewczyny, czy ciągnęły was pachwiny teraz jakoś? Dziś to mnie ciągnie i kłuje w tych pachwinach że aż ciężko chodzić, przy leżeniu jest ok.
Mnie w pierwszej ciąży przy chodzeniu ciągnęły i panika była z 2 razy i sprawdzanie w szpitalu czy ok.
W obecnej ciąży póki co nie ciągną.
 
Moje wyniki bardzo podobne do twoich od miesiąca mam dietę i mierze cukry a za tydzień się okaże czy insulina wkroczy bo mam teleporade.Dasz radę też byłam przerażona ,ale jakoś w końcu ogarnęłam to i wiem co mniej więcej mogę i o której godzinie.
To ile razy mierzysz te cukry jak to wygląda, ja wszystkiego się w pon rano dowiem u diabetologa.
Znowu muszę pić glukoze bo on chce swoje wyniki miec😱ja póki co dieta od wczoraj ale jeszcze tak nie wiem wszystkiego co jeść a czego nie.
U mnie ta cukrzyca musiała zrobić się mniej więcej w połowie ciąży,bo jeszcze w pazdzierniku połowie Badałam cukier na czczo i miałam 82 a teraz 92🙈
A Twoja dzidzia jak rośnie? Większa jest?
Moja w 24plus 1 miała wage 712g.
Dziś jestem 25plus 1.
Usg mam za 2 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
To ile razy mierzysz te cukry jak to wygląda, ja wszystkiego się w pon rano dowiem u diabetologa.
Znowu muszę pić glukoze bo on chce swoje wyniki miec😱ja póki co dieta od wczoraj ale jeszcze tak nie wiem wszystkiego co jeść a czego nie.
U mnie ta cukrzyca musiała zrobić się mniej więcej w połowie ciąży,bo jeszcze w pazdzierniku połowie Badałam cukier na czczo i miałam 82 a teraz 92🙈
A Twoja dzidzia jak rośnie? Większa jest?
Moja w 24plus 1 miała wage 712g.
Dziś jestem 25plus 1.
Usg mam za 2 tygodnie.
Moja 24 i 2 dni 780 ale od początku była starsza o 5 dni.Cukry mierze rano na czczo i po obiedzie i kolacji.Troche czasu mi to zajęło żeby wiedzieć co jeść teraz od paru dni jest w normie.Ja mam na czczo w normie zawsze a gorzej po posiłkach.Moje wyniki to 86-211-189😱.Byłam przerażona tymi wynikami bo często sprawdzałam glukoze na czczo i czasami była nawet poniżej normy a tu takie coś ..
 
Moja 24 i 2 dni 780 ale od początku była starsza o 5 dni.Cukry mierze rano na czczo i po obiedzie i kolacji.Troche czasu mi to zajęło żeby wiedzieć co jeść teraz od paru dni jest w normie.Ja mam na czczo w normie zawsze a gorzej po posiłkach.Moje wyniki to 86-211-189😱.Byłam przerażona tymi wynikami bo często sprawdzałam glukoze na czczo i czasami była nawet poniżej normy a tu takie coś ..
Moja mała z brzuszka
też o 3 dni do przodu od początku.
Daj znać po konsultacji, bo ciekawa jestem co Ci diabetolog powie po tej miesięcznej diecie. No na czczo wcześniej u mnie też norma była do połowy ciąży, a teraz jednak powyżej.
 
reklama
Mnie pachwiny ciągną i bolą jak kilka razy źle wstanę z łóżka, czyli tak od razu z pleców, napinając mięśnie brzucha. Odkąd wyrobiłam sobie nawyk wstawania bokiem z podpieraniem się rękoma, to mam spokój z ciągnięciami 😊
Powinno się wstawać bez napinania brzucha też ze względu na te mięśnie, które lecą pionowo od mostka do pachwin-w ciąży rozchylają się troszkę na boki, żeby zrobić miejsce dla brzuszka, a przez mocne napinanie ich przy wstawaniu uciekają jeszcze bardziej i po porodzie nie zawsze chcą wrócić na miejsce.
Może faktycznie bo raz pamiętam o tym a raz nie i wstaje różnie z tego łóżka, ale bardziej mam wrażenie że córka na coś gdzieś naciska bo czuje boksowanie w brzuchu 😂
 
Do góry