reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Też tak myślę, chyba bym się za dużo tym bawila🙉też się zastanawiam czy kupić
Z jednej strony tez o tym myślę ale właśnie z drugiej strony jak wspomniałaś tak jak Twoje koleżanki bym nie wyczuła tętna bo by gdzieś się małe schowało i juz bym ześwirowała. Tym bardziej że jak ostatnio leżałam w szpitalu byłam świadkiem sytuacji że dwie pielęgniarki rano badając detektorem nie mogły znaleźć dziecka że aż musiał przyjść lekarz i zrobić usg ( dziewczyna chwile wcześniej czuła ruchy dziecka wiec byla spokojna, sprzęt zawiódł) i już była stresowa sytuacja
 
Z jednej strony tez o tym myślę ale właśnie z drugiej strony jak wspomniałaś tak jak Twoje koleżanki bym nie wyczuła tętna bo by gdzieś się małe schowało i juz bym ześwirowała. Tym bardziej że jak ostatnio leżałam w szpitalu byłam świadkiem sytuacji że dwie pielęgniarki rano badając detektorem nie mogły znaleźć dziecka że aż musiał przyjść lekarz i zrobić usg ( dziewczyna chwile wcześniej czuła ruchy dziecka wiec byla spokojna, sprzęt zawiódł) i już była stresowa sytuacja
Dokładnie, często się zdarza z tym że nie mozna znalesc, już to słyszałam nieraz😱dlatego jeszcze nie kupilam
 
Ja w końcu tego detektora nie kupiłam, bo słyszałam już akcje że dziewczyny znalesc nie mogły tętna i do szpitala,
Ja kupiłam, by czuć się spokojniejsza(byłam) i ponieważ po dogłębnej analizie materiałów na ten temat nie znalazłam żadnego przekonujacego, dla mnie, argumentu by go nie kupować
a jaki masz można, wiedzieć jakiej firmy?
Mam Jumper JPD-100E
Szybko znajdujesz tętno po przyłożeniu?
Ja jestem dziś 17 plus 5 to dzień dalej od Ciebie.
Obecnie tak, na początku (mam to urządzenie od ok.10tc) zlokalizowanie tętna maleństwa zajmowało nieco więcej czasu, ale na szczęście zawsze się udawało :D
 
Też tak myślę, chyba bym się za dużo tym bawila🙉też się zastanawiam czy kupić
U mnie za każdym razem, od początku, wykrywaniem tętna zajmuje się mój mąż. Wspólnie ustaliliśmy, że używamy detektora nie częściej niż co drugi dzień(raz) i tego sie trzymamy. Obecnie używamy go nawet rzadziej, bo coraz mniej mi jest to potrzebne-szczególnie po komentarzu mojej ginakolog, że maleństwo ma wyjątkowo mocne serce :D
 
Pomocy ;( dziewczyny nie mogę pozbyć się grzybicy pochwy już 3 raz antybiotyk biorę , macie jakieś pomysły jak się pozbyć dziadostwa ? Byłam u endokrynologa i poleciała mi globulki Lactovaginal ? Czy któraś stosowała ?
 
Dziewczyny macie jakieś domowe sposoby na przeziębienie? Się w nocy przegrzałam od grzejnika a dziś już trochę cieknie z nosa i w gardle troche drapie (uprzedzam- nie covid, w domu siedzę😂)
Ja robię taki miks do herbaty pijemy cała rodzina ; do słoika wkładam cytrynę w plastrach , limonkę , imbir goździki i na to miód potem kolejna warstwa itd. Zamykam wkładam do lodówki i na 2 dzień gotowe dolewam do herbaty i omija nas grypa :)na jesień robię konfitury i soki z aronii , żurawiny na zimę w sam raz do herbatek :) polecam
 
Ja robię taki miks do herbaty pijemy cała rodzina ; do słoika wkładam cytrynę w plastrach , limonkę , imbir goździki i na to miód potem kolejna warstwa itd. Zamykam wkładam do lodówki i na 2 dzień gotowe dolewam do herbaty i omija nas grypa :)na jesień robię konfitury i soki z aronii , żurawiny na zimę w sam raz do herbatek :) polecam
Ja już kolejny dzień walczę i jutro już dzwonie do POZ, tym bardziej że zaczyna mnie w klatce boleć. Już lecze w domu się czym moge.
 
Pomocy ;( dziewczyny nie mogę pozbyć się grzybicy pochwy już 3 raz antybiotyk biorę , macie jakieś pomysły jak się pozbyć dziadostwa ? Byłam u endokrynologa i poleciała mi globulki Lactovaginal ? Czy któraś stosowała ?
U mnie jakaś infekcja już drugi miesiąc antybiotyk biorę i nie czuje różnicy też mam dość 😵
 
reklama
U mnie jakaś infekcja już drugi miesiąc antybiotyk biorę i nie czuje różnicy też mam dość 😵
A próbowałyście gynazol i brać provag? Bo mi powiem to pomogło a też miałam jeden miesiąc przez grzybice przewalony i brałam wszystko co mozliwe. I faktycznie ten provag wspomogl to wszystko ze do dziś cisza
 
Do góry