reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Sama mnie kusi dodatkowe usg nawet w tym tyg ale u mnie dopiero 12+3 więc bez sensu iść...co myślicie?
Cena nie jest mała bo 250 zł [emoji848] właśnie nie chce później żałować że za wcześnie... Może jednak poczekam.

Tak od 2d sie zaczyna takie badanie przechodzi w 3 d i dopiero 4 d.

Dobra poczekam, będzie ciężko ale lepiej poczekać niż później żałować bo kupa kasy poszła... w sumie za 2 tygodnie mam wizytę i napewno będzie usg to i na 2d moze juz cos zobaczy
Jak ten czas leci juz 15 tydzień [emoji2962] jeszcze chwila i połówkowe a później to juz tak przez zimę zleci że nawet się nie obejrzymy i marzec nas zostanie...
A jutro mam wizytę u mojej gin jeśli mi nie powie płuci to też zastanawiam się nad wizytą u innego lekarza....bo jestem strasznie ciekawe.
Jutro jeszcze ze szpitala będą dzwonić z wynikami pappa[emoji33]. Myślicie że długość cykli też może mieć wpływ na wynik? Mam cykle ok 45-50 dni
Ja idę na 3d w piątek. Właśnie po to żeby poznać płeć. Zachęcają tam gdzie idę od 14/15tyg. A następne 3d planuje po 24 tygodniu gdzie już buźkę będzie super widać a dziecko nie takie duże [emoji854]
Mam nadzieje ze się dowiemy w piątek. Na zwykłym 2d niektóre już od 12-13 tygodnia wiedza wiec myśle ze na pewno poznamy płeć.
 
Ja już po prenatalnych i pappa. USG wyszło dobrze, powiedział że prawdopodobieństwo choroby jest minimalne, kość nosowa mocno widoczna, przezierność 1,0. :)
Bąbel ma 5,60 cm a wiek z USG to 12+1 (om 12+3) więc nardabia bo różnica ostatnio była większa. Serce bije mocna, przepływ krwi prawidłowy.
Leń jest tylko bo nie chciało się mu ruszać.
I nie wiem co będzie ale w sumie to najmniej ważne.
 
Piszecie o 3d..W sumie dopki siostra i przyjaciółką dopytywaly o płeć to mi to obojętne gdzieś chodziłam z przekonaniem że to Ignas i bardziej martwilam się żeby było wszystko ok..Teraz widzę że i mąż zaczyna gadać o corce pokazuje mi wózki w kwiatki to i ja ta dziewczynkę zaczynam.coraz bardziej chcieć i coraz bardziej się niecierpliwic żeby już wiedzieć.. najbliższe usg mam ża tydzień w środę będzie to 13+4tc ale wątpię że się dowiemy
 
Sama mnie kusi dodatkowe usg nawet w tym tyg ale u mnie dopiero 12+3 więc bez sensu iść...co myślicie?
U mnie właśnie 12+4 nie udało się określić płci, więc jie wiem czy jest sens. Ogólnie lakarz na początku stwierdził że chłopiec a potem zwatpil że jednak dziewczynka , mówił że gdyby było tydzień później mógłby mieć pewność że się nie pomyli.
 
Hej dziewczyny, znowu jakiś czas mnie tu nie było za dużo na głowie nie jestem w stanie was nadrobić ...
Wczoraj byłam na usg.
Wg om 12t5d,
wg usg 13t1d
Kość nosowa jest,
przeziernosc 1.2

Dziewczyny jak u was wyszło FHR?
Bo u nas 150. Pani dość długo męczyła i powiedziała że jest to jeszcze w normach ale zasiala we mnie te ziarno strachu i niepewność😒

Płeć oczywiście jeszcze niewiadoma..
 
reklama
Hej dziewczyny, znowu jakiś czas mnie tu nie było za dużo na głowie nie jestem w stanie was nadrobić ...
Wczoraj byłam na usg.
Wg om 12t5d,
wg usg 13t1d
Kość nosowa jest,
przeziernosc 1.2

Dziewczyny jak u was wyszło FHR?
Bo u nas 150. Pani dość długo męczyła i powiedziała że jest to jeszcze w normach ale zasiala we mnie te ziarno strachu i niepewność😒

Płeć oczywiście jeszcze niewiadoma..

Różnie od 140paru do 160paru. norma jest chyba od 110
 
Do góry