reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cena nie jest mała bo 250 zł 🤔 właśnie nie chce później żałować że za wcześnie... Może jednak poczekam.

Tak od 2d sie zaczyna takie badanie przechodzi w 3 d i dopiero 4 d.

Dobra poczekam, będzie ciężko ale lepiej poczekać niż później żałować bo kupa kasy poszła... w sumie za 2 tygodnie mam wizytę i napewno będzie usg to i na 2d moze juz cos zobaczy
Jak ten czas leci juz 15 tydzień 🤯 jeszcze chwila i połówkowe a później to juz tak przez zimę zleci że nawet się nie obejrzymy i marzec nas zostanie...
 
A jutro mam wizytę u mojej gin jeśli mi nie powie płuci to też zastanawiam się nad wizytą u innego lekarza....bo jestem strasznie ciekawe.
Jutro jeszcze ze szpitala będą dzwonić z wynikami pappa😱. Myślicie że długość cykli też może mieć wpływ na wynik? Mam cykle ok 45-50 dni
 
Cena nie jest mała bo 250 zł 🤔 właśnie nie chce później żałować że za wcześnie... Może jednak poczekam.

Tak od 2d sie zaczyna takie badanie przechodzi w 3 d i dopiero 4 d.

Dobra poczekam, będzie ciężko ale lepiej poczekać niż później żałować bo kupa kasy poszła... w sumie za 2 tygodnie mam wizytę i napewno będzie usg to i na 2d moze juz cos zobaczy
Jak ten czas leci juz 15 tydzień 🤯 jeszcze chwila i połówkowe a później to juz tak przez zimę zleci że nawet się nie obejrzymy i marzec nas zostanie...
Ja idę na 3d w piątek. Właśnie po to żeby poznać płeć. Zachęcają tam gdzie idę od 14/15tyg. A następne 3d planuje po 24 tygodniu gdzie już buźkę będzie super widać a dziecko nie takie duże 🙃
Mam nadzieje ze się dowiemy w piątek. Na zwykłym 2d niektóre już od 12-13 tygodnia wiedza wiec myśle ze na pewno poznamy płeć.
 
Ja idę na 3d w piątek. Właśnie po to żeby poznać płeć. Zachęcają tam gdzie idę od 14/15tyg. A następne 3d planuje po 24 tygodniu gdzie już buźkę będzie super widać a dziecko nie takie duże 🙃
Mam nadzieje ze się dowiemy w piątek. Na zwykłym 2d niektóre już od 12-13 tygodnia wiedza wiec myśle ze na pewno poznamy płeć.
Jeszcze mam czas zastanowie się, kusi niesamowicie 🤦‍♀️
 
A co do usg w luxmedzie to ja mam dużo skierowań z samej karty ciąży ze jeśli chce to mogę w każdej chwili zapisać się na usg. Dodatkowo moja lekarka to anioł i mogę jej powiedzieć wszystko co mnie gryzie a ona od razu daje skierowania na dodatkowe badania. Najważniejsze to mieć zaufanie do swojego lekarza, jeśli go nie ma to lepiej zmienić, nieważne czy na NFZ czy prywatnie
 
reklama
Do góry