reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U maleństwa wszystko dobrze. Ma 7,15 cm. Data porodu z USG 19 marca. Lekarz przyczepił się do mojej wagi, że nie mógł wszystkiego zobaczyć przez brzuch. Ale w opisie jest że płód jest nisko nad kośćmi spojenia.
Nie pokazał co ma między nogami ale ładnie pomachałZobacz załącznik 1176496
Mi wczoraj z USG też wyszło 19 marzec😄moja data urodzin 😍
 
U maleństwa wszystko dobrze. Ma 7,15 cm. Data porodu z USG 19 marca. Lekarz przyczepił się do mojej wagi, że nie mógł wszystkiego zobaczyć przez brzuch. Ale w opisie jest że płód jest nisko nad kośćmi spojenia.
Nie pokazał co ma między nogami ale ładnie pomachałZobacz załącznik 1176496
Ja ogólnie od paru dni czuje jakby był nisko wrażenie mam ze za nisko.
Takie dziwne uczucie mam wlasnie nad spojeniem 🤔
 
Cześć dziewczyny, czytam Was dla pocieszenia i odwrócenia uwagi bo u mnie ostatnio ciąża na 2 planie ☹ ostatnio zauważyłam że znamie które miałam od zawsze tak jakby "rozlało się" i wyrosła na nim dodatkowa grudka w innym kolorze. Jestem już zapisana do dermatologa na czwartek ale boję się najgorszego, niestety podobno znamiona w ciąży lubią ewoluować i przekształcać się w czerniaka wiec trzymajcie za mnie kciuki bo nie wiem jak sobie poradzę z diagnozą :(
 
reklama
Do góry