reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cena nie jest mała bo 250 zł 🤔 właśnie nie chce później żałować że za wcześnie... Może jednak poczekam.

Tak od 2d sie zaczyna takie badanie przechodzi w 3 d i dopiero 4 d.

Dobra poczekam, będzie ciężko ale lepiej poczekać niż później żałować bo kupa kasy poszła... w sumie za 2 tygodnie mam wizytę i napewno będzie usg to i na 2d moze juz cos zobaczy
Jak ten czas leci juz 15 tydzień 🤯 jeszcze chwila i połówkowe a później to juz tak przez zimę zleci że nawet się nie obejrzymy i marzec nas zostanie...
Dokładnie tak. Dopiero wszystkie się witałyśmy tutaj a tu już niedługo połowa będzie 😁
 
reklama
Hej dziewczyny, znowu jakiś czas mnie tu nie było za dużo na głowie nie jestem w stanie was nadrobić ...
Wczoraj byłam na usg.
Wg om 12t5d,
wg usg 13t1d
Kość nosowa jest,
przeziernosc 1.2

Dziewczyny jak u was wyszło FHR?
Bo u nas 150. Pani dość długo męczyła i powiedziała że jest to jeszcze w normach ale zasiala we mnie te ziarno strachu i niepewność😒

Płeć oczywiście jeszcze niewiadoma..
Tez 150 😀

A bolą was piersi? Bo mnie jakoś wcale ostatnio i zaczynam świrować.
 
Dziewczyny jestem do niczego kolejny miesiąc. Czekam z utęsknieniem na poprawę. Bateria wyczerpana do cna. Jestem zmęczona. Jak tu żyć? Zawsze wszystko na tip-top a teraz totalna niemoc. 😶 Zaległości się piętrzą. Straciłam chęci. Deprecha jak nic.
Muszę się jakoś pozbierać, bo oszaleje chyba, jeszcze nie wiem jak. 🤔 Jeszcze tylko 1,5 roku i będzie dobrze poród, Chrzest, roczek i z górki. 🤭

A jak wasze samopoczucie??
U mnie tez zmęczenie daje się we znaki. Wstaje o 6.00 i do 12.00 funkcjonuje dobrze, później opadam z sił.Glowa ciężka, mdlosci większe popołudniu wlasnie nic mi się nie chce i w ogóle do kitu...
 
Ja już po prenatalnych i pappa. USG wyszło dobrze, powiedział że prawdopodobieństwo choroby jest minimalne, kość nosowa mocno widoczna, przezierność 1,0. :)
Bąbel ma 5,60 cm a wiek z USG to 12+1 (om 12+3) więc nardabia bo różnica ostatnio była większa. Serce bije mocna, przepływ krwi prawidłowy.
Leń jest tylko bo nie chciało się mu ruszać.
I nie wiem co będzie ale w sumie to najmniej ważne.
To tylko moje takie wierciochy że serca nie mógł lekarz posłuchać 🤦
 
Hej dziewczyny, znowu jakiś czas mnie tu nie było za dużo na głowie nie jestem w stanie was nadrobić ...
Wczoraj byłam na usg.
Wg om 12t5d,
wg usg 13t1d
Kość nosowa jest,
przeziernosc 1.2

Dziewczyny jak u was wyszło FHR?
Bo u nas 150. Pani dość długo męczyła i powiedziała że jest to jeszcze w normach ale zasiala we mnie te ziarno strachu i niepewność😒

Płeć oczywiście jeszcze niewiadoma..

U nas na USG w 13+1 FHR wynosiło 157 i mówił lekarz, że jest dobrze
 
Hej dziewczyny, znowu jakiś czas mnie tu nie było za dużo na głowie nie jestem w stanie was nadrobić ...
Wczoraj byłam na usg.
Wg om 12t5d,
wg usg 13t1d
Kość nosowa jest,
przeziernosc 1.2

Dziewczyny jak u was wyszło FHR?
Bo u nas 150. Pani dość długo męczyła i powiedziała że jest to jeszcze w normach ale zasiala we mnie te ziarno strachu i niepewność😒

Płeć oczywiście jeszcze niewiadoma..
Ja miałam na pierwszym 140 z synem mieliśmy 170 i pytam się czy wszystko ok to powiedziała że martwilaby się gdyby było 110
 
U maleństwa wszystko dobrze. Ma 7,15 cm. Data porodu z USG 19 marca. Lekarz przyczepił się do mojej wagi, że nie mógł wszystkiego zobaczyć przez brzuch. Ale w opisie jest że płód jest nisko nad kośćmi spojenia.
Nie pokazał co ma między nogami ale ładnie pomachał
IMG_20200915_113538.jpg
 
reklama
Do góry