reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nie mam siły nawet Was nadrobić. Na szczęście dużo nie ma 🙃🙃 ciężki dzień dzisiaj. Czuje się jakby czołg po mnie przejechał. Przespałam pół dnia. Drugie pół chodziłam zła 😤
Po obiedzie poszłam się na chwile położyć bo coś mnie brzuch bolał i tak otwarlam oczy jak 18 była 😱😱😱 nie nawidzę czegoś takiego. Wstałam zła, głodna i wszystko mi przeszkadzało.
Dobrze ze mąż zajął się dziećmi, wziął ich na rowery. Posprzątał po obiedzie. Chyba dobrze przewidział ze jakbym po obudzeniu zobaczyła zawaloną kuchnie to przekichane by miał.
 
Nie mam siły nawet Was nadrobić. Na szczęście dużo nie ma 🙃🙃 ciężki dzień dzisiaj. Czuje się jakby czołg po mnie przejechał. Przespałam pół dnia. Drugie pół chodziłam zła 😤
Po obiedzie poszłam się na chwile położyć bo coś mnie brzuch bolał i tak otwarlam oczy jak 18 była 😱😱😱 nie nawidzę czegoś takiego. Wstałam zła, głodna i wszystko mi przeszkadzało.
Dobrze ze mąż zajął się dziećmi, wziął ich na rowery. Posprzątał po obiedzie. Chyba dobrze przewidział ze jakbym po obudzeniu zobaczyła zawaloną kuchnie to przekichane by miał.
Ciężko jest tutaj nadrobić jak w dzień nie mam czasu aby tutaj zajrzeć to jest nawet 10 stron do przeczytania😱
To z mężem miałaś fajnie mój od samego rana wszystkiego się czepia i wkur... mnie tak jak nigdy już nawet zapytałam się czy czasem okresu nie dostanie 😂 i się obraził 🤷‍♀️
 
Ja kupilam peeling enzymatyczny w rosmanie i krem taki do cery tłustej na problemy skórne i narazie jest super widze duza poprawę, a bylam juz załamana😉
Też używam peeling enzymatyczny jeszcze kupuje maski do twarzy i o dziwo cera super nigdy takiej nie miałam. Nie wiem czy to kosmetyki czy ciąża oby kosmetyki fajnie jakby już tak zostało
 
[GROUP=][/GROUP]
Też używam peeling enzymatyczny jeszcze kupuje maski do twarzy i o dziwo cera super nigdy takiej nie miałam. Nie wiem czy to kosmetyki czy ciąża oby kosmetyki fajnie jakby już tak zostało
Ja tak się właśnie zastanawiam 🙂. Niektóre z was juz wiexza czy chłopiec czy dziewczynka. Może macie juz jakieś swoje objawy na konkretna plec? W 100 procentach w to nie wierze ale coś w tym musi być. Z córką sie czułam całkiem inaczej niż z synem i teraz wychodziłaby bardziej wlasnie dziewczynka. Jednak jeszcze nie wiem. A u was jak ? Podobno piekna cera na chłopaka 🤔😅
 
[GROUP=][/GROUP]

Ja tak się właśnie zastanawiam 🙂. Niektóre z was juz wiexza czy chłopiec czy dziewczynka. Może macie juz jakieś swoje objawy na konkretna plec? W 100 procentach w to nie wierze ale coś w tym musi być. Z córką sie czułam całkiem inaczej niż z synem i teraz wychodziłaby bardziej wlasnie dziewczynka. Jednak jeszcze nie wiem. A u was jak ? Podobno piekna cera na chłopaka 🤔😅
No nie wiem z synem cera była masakra a teraz jeszcze nie wiem. Może dowiem się 22.09 na wizycie już się nie mogę doczekać aby spotkać się z fasolką i zobaczyć co u niej.
Wiecie co nie wiem dlaczego ale już mi ten strach że coś z dzidzia nie tak zmalał nie że nie ma go wcale ale jestem spokojniejsza. To chyba nic złego. Pewnie będę znowu się denerwować jak dostanę wyniki pappa 😒
 
Hej dziewczyny. Ja dziś mam wizytę rozmowa z genetykiem, odbiór pappy. A teraz czekam w labo na krzywą cukrową. Więc trochę tu posiedzę.

Co do teściowych to moja ogólnie jest ok (nie mieszkamy pod jednymi dachem i może dlatego 😀) ale kiedy tylko ma okazję podkreśla że będzie pracowała dłużej. Bo za rok może już iść na emeryturę. No nie każda teściowa musi mieć chęć zajmować się wnukami. Denerwuje mnie te gadanie bo wystarczyło by raz powiedzieć.

Dziewczyny czy któraś z was mieszka może na 47 mkw 3 pokoje ? Jak się mieszka z dzieciakami ? Mamy okazję kupić takie mieszkanie za dobrą cenę ale wydaje mi się małe. Chociaż mój mąż mówi że z czasem zmienimy na większe. (Może być odpowiedź na priv)
 
Dziewczyny, a co na trądzik w ciąży?
Ostatnio gdzieś wyczytałam o wieloetapowej pielegnacji twarzy, i to tak najpierw płyn miceralny, potem tonik, żel myjący i krem na koniec i raz na tydzień peeling właśnie enzymatyczny. I to rano i wieczorem powtarzać, robię tak id tyg i widzę mega poprawe jeżeli chodzi o stan cery 😀
 
reklama
Do góry