reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Nie mam siły nawet Was nadrobić. Na szczęście dużo nie ma 🙃🙃 ciężki dzień dzisiaj. Czuje się jakby czołg po mnie przejechał. Przespałam pół dnia. Drugie pół chodziłam zła 😤
Po obiedzie poszłam się na chwile położyć bo coś mnie brzuch bolał i tak otwarlam oczy jak 18 była 😱😱😱 nie nawidzę czegoś takiego. Wstałam zła, głodna i wszystko mi przeszkadzało.
Dobrze ze mąż zajął się dziećmi, wziął ich na rowery. Posprzątał po obiedzie. Chyba dobrze przewidział ze jakbym po obudzeniu zobaczyła zawaloną kuchnie to przekichane by miał.
Też gdy zrobię sobie taką drzemkę w ciągu dnia potem zamiast być bardziej wypoczęta i zregerowana to chodzę zła na maxa na wszystko, nic mi się nie chce, siły brak i tylko szukam zaczepki aby się pokłócić 🤣🤣🤣
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dziś mam wizytę rozmowa z genetykiem, odbiór pappy. A teraz czekam w labo na krzywą cukrową. Więc trochę tu posiedzę.

Co do teściowych to moja ogólnie jest ok (nie mieszkamy pod jednymi dachem i może dlatego 😀) ale kiedy tylko ma okazję podkreśla że będzie pracowała dłużej. Bo za rok może już iść na emeryturę. No nie każda teściowa musi mieć chęć zajmować się wnukami. Denerwuje mnie te gadanie bo wystarczyło by raz powiedzieć.

Dziewczyny czy któraś z was mieszka może na 47 mkw 3 pokoje ? Jak się mieszka z dzieciakami ? Mamy okazję kupić takie mieszkanie za dobrą cenę ale wydaje mi się małe. Chociaż mój mąż mówi że z czasem zmienimy na większe. (Może być odpowiedź na priv)
Trzymam kciuki za wizyty i wyniki ❤️❤️
Podobno ta glukoza jest okropna w smaku :/
Co do mieszkania to też zależy jaki jest rozkład i ile macie dzieci. My niedługo sami będziemy się rozglądać za czymś większym bo narazie 38 mkw, i 4 piętro (a tak naprawdę 8 bo są półpiętra) bez windy.
 
[GROUP=][/GROUP]

Ja tak się właśnie zastanawiam 🙂. Niektóre z was juz wiexza czy chłopiec czy dziewczynka. Może macie juz jakieś swoje objawy na konkretna plec? W 100 procentach w to nie wierze ale coś w tym musi być. Z córką sie czułam całkiem inaczej niż z synem i teraz wychodziłaby bardziej wlasnie dziewczynka. Jednak jeszcze nie wiem. A u was jak ? Podobno piekna cera na chłopaka 🤔😅
Tylko mi się chce słodkiego z zachcianek, a to podobno oznacza dziewczynkę a będzie chłopak 😂😂
 
Hej dziewczyny. Ja dziś mam wizytę rozmowa z genetykiem, odbiór pappy. A teraz czekam w labo na krzywą cukrową. Więc trochę tu posiedzę.

Co do teściowych to moja ogólnie jest ok (nie mieszkamy pod jednymi dachem i może dlatego 😀) ale kiedy tylko ma okazję podkreśla że będzie pracowała dłużej. Bo za rok może już iść na emeryturę. No nie każda teściowa musi mieć chęć zajmować się wnukami. Denerwuje mnie te gadanie bo wystarczyło by raz powiedzieć.

Dziewczyny czy któraś z was mieszka może na 47 mkw 3 pokoje ? Jak się mieszka z dzieciakami ? Mamy okazję kupić takie mieszkanie za dobrą cenę ale wydaje mi się małe. Chociaż mój mąż mówi że z czasem zmienimy na większe. (Może być odpowiedź na priv)
Ja uważam że to trochę mało jak na mieszkanie z dziećmi. U nas tyle ma salon i my się nie możemy pomieścic jak znajomi przyjdą 😛 dodaj do tego sypialnie i po pokoju na dziecko i pokój gościnny, to trochę tych metrów się nazbiera. Ja bym się czaiła na okazje żeby kupić coś większego, a teraz są takie czasy że ceny mieszkań to są takie że czasami warto przemyśleć kupno albo budowę domu 🙃 dzieciaki napewno byłyby zachwycone podwórkiem, a i rodzicom lżej 😀
 
@Margolcia92 dziękuję, okropnie smakuje 😔
3 osobne pokoje duża szafa na korytarzu. Salon 16 mkw pokoje po 11 i 9 mkw

@Kasia '92 niestety na budowę nas nie stać bo trzeba mieć działkę a one są w mojej okolicy bardzo drogie tak samo jak domy.
Polujemy... Ale z tym to ciężko. Ciągle wynajmujemy ale to nie jest opłacalne na dłuższą mete
 
Hej dziewczyny. Ja dziś mam wizytę rozmowa z genetykiem, odbiór pappy. A teraz czekam w labo na krzywą cukrową. Więc trochę tu posiedzę.

Co do teściowych to moja ogólnie jest ok (nie mieszkamy pod jednymi dachem i może dlatego 😀) ale kiedy tylko ma okazję podkreśla że będzie pracowała dłużej. Bo za rok może już iść na emeryturę. No nie każda teściowa musi mieć chęć zajmować się wnukami. Denerwuje mnie te gadanie bo wystarczyło by raz powiedzieć.

Dziewczyny czy któraś z was mieszka może na 47 mkw 3 pokoje ? Jak się mieszka z dzieciakami ? Mamy okazję kupić takie mieszkanie za dobrą cenę ale wydaje mi się małe. Chociaż mój mąż mówi że z czasem zmienimy na większe. (Może być odpowiedź na priv)
Glukoza nie jest najtragiczniejsza, ale to siedzenie... 🤨 Jeśli na tyłu metrach 3 pokoje to dacie radę :) zależy jeszcze jaką przywiązujecie wagę do rzeczy. My mieszkamy na 42m, zaraz w trójkę, ale mam taki charakter, że nie składuję rzeczy. A to co konieczne w zabudowanych szafach i w łóżku. Miejsce na łóżeczko, fotel do karmienia i wózek już czeka :) komoda dla dziecka już stoi i czeka - na razie pusta. Więc myślę, że kwestia zorganizowania dużej ilości zakamarków i nie składowania zbyt wielu rzeczy :)
 
A na własną rękę coś kupić czy lepiej poradzić się gina?
Możesz sama, wiadomo gin tez może doradzić, ale probiotyki są dostępne bez recepty. Mi moją mówiła ,żeby brać Trivag, jest doustny i dopochwowy. Działanie to samo. Ale tych kapsułek jakoś mało i przerzuciłam się na lacibiis Femina ma 20 kapsułek. Dobre są, dopochwowo lactovaginal. Te biorę rzadziej , nie mogę się czasami wstrzelić bo przyjmuje dopochwowo luteinę. Do tego pije ta Wit C , staram się pić kefiry , jeść kiszonki.
 
Możesz sama, wiadomo gin tez może doradzić, ale probiotyki są dostępne bez recepty. Mi moją mówiła ,żeby brać Trivag, jest doustny i dopochwowy. Działanie to samo. Ale tych kapsułek jakoś mało i przerzuciłam się na lacibiis Femina ma 20 kapsułek. Dobre są, dopochwowo lactovaginal. Te biorę rzadziej , nie mogę się czasami wstrzelić bo przyjmuje dopochwowo luteinę. Do tego pije ta Wit C , staram się pić kefiry , jeść kiszonki.
Bo jakby co nie wszystkie probiotyki wskazane w ciąży. Dla nas ważny jest kwas mlekowy , jak jest to powinien wypierać te źle bakterie.
 
Glukoza nie jest najtragiczniejsza, ale to siedzenie... 🤨 Jeśli na tyłu metrach 3 pokoje to dacie radę :) zależy jeszcze jaką przywiązujecie wagę do rzeczy. My mieszkamy na 42m, zaraz w trójkę, ale mam taki charakter, że nie składuję rzeczy. A to co konieczne w zabudowanych szafach i w łóżku. Miejsce na łóżeczko, fotel do karmienia i wózek już czeka :) komoda dla dziecka już stoi i czeka - na razie pusta. Więc myślę, że kwestia zorganizowania dużej ilości zakamarków i nie składowania zbyt wielu rzeczy :)
Ja właśnie większość bym wywalała ale mój zostawia takie przydasie. Właśnie najbardziej zależy mi na szafach w korytarzu by nie zagracać pokoi. 🙂
 
reklama
Do góry