reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Nic innego w pracy nie mam więc wspomagam się tak. W sumie mogłabym wziąć takie mleczko co pacjenci biorą przy naświetlaniach. Ale czy można tego nie wiem. Jak mnie będzie bardzo męczyć to pójdę poczytam na ulotce czy można. Bo skład ma podobny do tych leków z reklam na zgage.

Ktoś mi mówił o migdałach zjadłam 3 a zwróciłam cła treść żołądka także to napewno odpada najwyżej gina zapytam w pitek też czym można zgage załagodzić
 
reklama
A ja dzisiaj przeżyłam chwile grozy przewróciłam się na schodach całe szczęście tylko na łokieć i kolano ale strach był. Czekam na lekarza co mi poradzi w takiej sytuacji czy może dodatkowe usg. Ehh miałyście podobne sytuacje
 
A ja dzisiaj przeżyłam chwile grozy przewróciłam się na schodach całe szczęście tylko na łokieć i kolano ale strach był. Czekam na lekarza co mi poradzi w takiej sytuacji czy może dodatkowe usg. Ehh miałyście podobne sytuacje
Mnie się zdarzyło w poprzedniej raz że schodów raz z drabiny i lekarz powiedział że po każdym upadku w ciąży lepiej jechać sprawdzic i bym spokojym że wszystko jest wporzadku.
 
A ja dzisiaj przeżyłam chwile grozy przewróciłam się na schodach całe szczęście tylko na łokieć i kolano ale strach był. Czekam na lekarza co mi poradzi w takiej sytuacji czy może dodatkowe usg. Ehh miałyście podobne sytuacje
Ja przewróciłam się z dwóch schodków ale porządnie na polbruk, poleciałam jak bezwładny worek ziemniaków 🤦🏻‍♀️ Aż się popłakałam i momentalnie zrobiło mi się niedobrze. To było rano, a wieczorem pojawiło się trochę krwi na papierze podczas podcierania. Na szczęście naprawdę mała ilość i jednorazowo. Leżałam później 3 dni plackiem w łóżku i czekałam aż lekarz mnie przyjmie- wszystko w jak najlepszym porządku 🥰
 
Ja przewróciłam się z dwóch schodków ale porządnie na polbruk, poleciałam jak bezwładny worek ziemniaków 🤦🏻‍♀️ Aż się popłakałam i momentalnie zrobiło mi się niedobrze. To było rano, a wieczorem pojawiło się trochę krwi na papierze podczas podcierania. Na szczęście naprawdę mała ilość i jednorazowo. Leżałam później 3 dni plackiem w łóżku i czekałam aż lekarz mnie przyjmie- wszystko w jak najlepszym porządku 🥰
No ja właśnie czekam jak lekarz mi odpisze i co zaleci.
 
Dziewczyny dla was taki brzuszek to pewnie nic ale ja zawsze płaski albo i wklęsły a teraz nie da się zaprzeczyć 😂
 

Załączniki

  • B7C019E8-7896-46CB-A877-6561C1A9BFD3.jpeg
    B7C019E8-7896-46CB-A877-6561C1A9BFD3.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 110
Dziewczyny dla was taki brzuszek to pewnie nic ale ja zawsze płaski albo i wklęsły a teraz nie da się zaprzeczyć 😂
Dziewczyny dla was taki brzuszek to pewnie nic ale ja zawsze płaski albo i wklęsły a teraz nie da się zaprzeczyć 😂
Ale Śliczny to tylko ja już chyba jak słoń wyglądam strasznie szybko mnie wybiło a ww 2 ciąży byłam w 26 tygodniu i byłam zupełnie płaska 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Hej.
Współczuje Wam tej zgagi, ja nie mam pojęcia co to jest.


Ale Śliczny to tylko ja już chyba jak słoń wyglądam strasznie szybko mnie wybiło a ww 2 ciąży byłam w 26 tygodniu i byłam zupełnie płaska 🤷‍♀️🤷‍♀️
W 26 tygodniu nie było widać po Tobie? Wow.
Po mnie szybko witać i nawet śmiem twierdzić ze w tej ciąży to prawie w ogóle jeszcze. A w poprzednich na tym etapie było widać już na pewno. W pierwszej to się mnie pytali czy nie bliźniaki czasem jak mówiłam który tydzień.
 
Hej.
Współczuje Wam tej zgagi, ja nie mam pojęcia co to jest.



W 26 tygodniu nie było widać po Tobie? Wow.
Po mnie szybko witać i nawet śmiem twierdzić ze w tej ciąży to prawie w ogóle jeszcze. A w poprzednich na tym etapie było widać już na pewno. W pierwszej to się mnie pytali czy nie bliźniaki czasem jak mówiłam który tydzień.
No poważnie nie było widać aż sama byłam w szoku a teraz to już nie da się ukryć bo ten brzuszek jest fest widoczny i tak jak mówisz jakby bliźniaki były ja nie wiem od czwgo to zależne. 🤷‍♀️🤷‍♀️🙈🙈
 
reklama
A ja dzisiaj przeżyłam chwile grozy przewróciłam się na schodach całe szczęście tylko na łokieć i kolano ale strach był. Czekam na lekarza co mi poradzi w takiej sytuacji czy może dodatkowe usg. Ehh miałyście podobne sytuacje
Ja przewróciłam się w poprzedniej ciąży na końcówkę byłam u lekarza i mówię co się stało i że czuje że mi wody uciekają sprawdziła to niby ok. Ale ja dalej czuję na następny dzień pojechaliśmy na pogotowie bo cały czas czułam że wody uciekają a tam mnie zwyzywali że tak długo czekałam 🤔 i następnego dnia rano urodziłam 😀
 
Do góry