reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My już po wizycie kontrolnej. Wszystko w porządku :) acard do 36 tygodnia, zmieniamy pregnę na prenatalne duo. A propos tuńczyka i innych ryb, lekarka powiedziała, że są tak zanieczyszczone, że w ogóle sie nie zaleca :( dzidzia duża rośnie, nie zmieniłyśmy jednak terminu porodu, podejrzewamy po prostu dużego bobasa :) na 80% chłopak! Za miesiąc będzie wiadomo na pewno :)
Super wieści 😀 ja swoją wizytę mam w środę na 14.40 i im bliżej tym większy stresik się pojawia 😀
 
reklama
My już po wizycie kontrolnej. Wszystko w porządku :) acard do 36 tygodnia, zmieniamy pregnę na prenatalne duo. A propos tuńczyka i innych ryb, lekarka powiedziała, że są tak zanieczyszczone, że w ogóle sie nie zaleca :( dzidzia duża rośnie, nie zmieniłyśmy jednak terminu porodu, podejrzewamy po prostu dużego bobasa :) na 80% chłopak! Za miesiąc będzie wiadomo na pewno :)
Jest lista ryb nie zalecanych w ciąży ale nie wszystkie, coś tam można zjeść np śledzik 😉
 
Cześć dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam. Ale zmagam się z takimi Mdłościami, że nie funkcjonuje już jak normalny człowiek. Nawet imbir już mi nie pomaga. Jestem zmęczona i chciałabym już ten drugi trymestr. 😞
 
My już po wizycie kontrolnej. Wszystko w porządku :) acard do 36 tygodnia, zmieniamy pregnę na prenatalne duo. A propos tuńczyka i innych ryb, lekarka powiedziała, że są tak zanieczyszczone, że w ogóle sie nie zaleca :( dzidzia duża rośnie, nie zmieniłyśmy jednak terminu porodu, podejrzewamy po prostu dużego bobasa :) na 80% chłopak! Za miesiąc będzie wiadomo na pewno :)
To super ze wizyta udana!
A co do ryb, w ogóle się nie zaleca? Bez przesady.
przecież ryby są zdrowe. To po pierwsze a po drugie za chwile się okaże ze mało rzeczy się zaleca bo coś tam. Według mnie nie ma co podać w skrajności. Właśnie zjadłam śledzia 😋
 
To super ze wizyta udana!
A co do ryb, w ogóle się nie zaleca? Bez przesady.
przecież ryby są zdrowe. To po pierwsze a po drugie za chwile się okaże ze mało rzeczy się zaleca bo coś tam. Według mnie nie ma co podać w skrajności. Właśnie zjadłam śledzia 😋
Nie że nie można tylko nie wszystkie są wskazane w ciąży 😁😁
 
[/QUOTE]
Cześć dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam. Ale zmagam się z takimi Mdłościami, że nie funkcjonuje już jak normalny człowiek. Nawet imbir już mi nie pomaga. Jestem zmęczona i chciałabym już ten drugi trymestr. 😞
Kochana miałam to samo, nie mogłam się podnieść z łóżka ani normlanie żyć. Mi nic nie pomagało. Gdy skończył się 13 tydzień nastała ogromną ulga więc musisz wytrzymać i być silna
 
reklama

Kochana miałam to samo, nie mogłam się podnieść z łóżka ani normlanie żyć. Mi nic nie pomagało. Gdy skończył się 13 tydzień nastała ogromną ulga więc musisz wytrzymać i być silna
[/QUOTE]

Oby u mnie też to był 13 tc bo dzisiaj to jakaś masakra... czuje się fatalnie.

Nie mam ochoty nawet niż zjeść, a jeszcze siedzę sama i normalnie płacze. Czuje się olana przez cały świat, że nikt mnie nawet nie odwiedzi z moich przyjaciółek, nie posiedzi. Ale mam strasznie płaczliwy dzień. Chyba po prostu bym chciała żeby te mdłości już minęły i żebym mogła się cieszyć tą ciąża tak jak okruszek na to zasługuje.
 
Do góry