reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dla.nas też zdrowie najważniejsze po za tym planujemy jeszcze 1 dziecko więc przy ostatnim będzie mi zależało ma corci..teraz sama do brzuszka mówię Ignas ;) ale chciałabym ta core dla męża i teściowej to taka złota kobieta A przez ostatnie 5 lat tyle przeszła że uszla z niej chęć życia dosłownie A od zawsze marzy o wnuczce A ma 3 wnuków...
Czyli planujecie 4 dobrze myślę?ja też zawsze chciałam 4 bo byłam sama z bratem i 8 lat różnicy zero kontaktu tak naprawdę 🤦ale teraz się porządnie zastanowię🤣 kurczę tak liczę że co roku mam wymioty do końca to już mam dość 🙆
 
U mnie też dlatego napisałam że pewnie przy porodzie się okaże [emoji1]te małe ubranka mam wszystko w neutralnych kolorach [emoji16]
Ja mam wszystko typowo chlopiece więc gdyby była.dziewczynka to.cala wyprawka na nowo ;) na synka mąż kupował.sam.bo ja leżałam w szpitalu więc się nie nacieszylam ;(
Czyli planujecie 4 dobrze myślę?ja też zawsze chciałam 4 bo byłam sama z bratem i 8 lat różnicy zero kontaktu tak naprawdę [emoji1751]ale teraz się porządnie zastanowię[emoji1787] kurczę tak liczę że co roku mam wymioty do końca to już mam dość [emoji134]
Tak.planujemy 4 z różnica 2-3 lata między dziećmi akurat ostatnie bym rodziła mając 30-31l ;)
 
reklama
Do góry