reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Niestety dostałam antybiotyk na tą bakterie w moczu. Augmentin.
Mamuśki, któraś z Was musiała brać antybiotyk w ciąży?
Biorę z wielkim strachem ale wiem że nieleczona bakteria może wyrządzić duże szkody.
😥😥😥
 
I masz rację. Ja sobie obiecałam że poczekam przynajmniej na opracowane wyniki, te z wykresami i w ogóle, a na te "suche" nie spojrzę. No ale nie wytrzymała spojrzałam i białko pappa o wieeele za niskie jak na ten tydzień ciąży a wolne bhcg za wysokie. No ale narazie się jeszcze nie przejmuje, w usg wszystko było ok, poczekam na te opracowane wyniki i na omówienie ich z lekarzem.
Dokładnie przecież to tylko statystyki
 
Właśnie wydaje mi się, ze to jedno z ważniejszych badań - jeśli wyjdzie zle ja bym się zdecydowała na nifty a jeśli nifty wyjdzie zle to rozważyłabym terminację ciąży
Przecież nie 100% szans ze te wyniki się sprawdza. Jeśli te badanie byłoby wiarygodne wszyscy by je robili a one nie są obowiązkowe . Mojej znajomej powiedzieli ze dzidziuś będzie chory całą ciąże się martwiła a urodziła zdrową córeczkę. I jak można wogole myśleć o usunięciu jak już słyszy się bicie serduszka widzi te raczki i nóżki .
 
Ja mam w pona prena plus pappa.
Jeszcze z tym antybiotykiem to mogą wyjść zafałszowane. Nie chcę tego pobierania krwi.
Jedyny plus jaki widzę że ocenia stan łożyska.
Jak wyjdzie źle to co zrobię... na amino się nie zgodzę a wydawać 2,5 koła na Nifty mi się nie uśmiecha. Te badania to niepotrzebny zamęt.
Nie wiem...czy te wszystkie laski na ig mają taki luz, że wstawiają swoje brzuszki. Praktycznie relację tydzień po tygodniu. Dla mnie ciąża to wieczne zmartwienie, czy serce bije, czy z dzidzia ok, a teraz ten antybiotyk.
Jakos w głębi duszy się cieszę...ale na zewnątrz nie potrafię. Boję się zapeszyc.
 
Niestety dostałam antybiotyk na tą bakterie w moczu. Augmentin.
Mamuśki, któraś z Was musiała brać antybiotyk w ciąży?
Biorę z wielkim strachem ale wiem że nieleczona bakteria może wyrządzić duże szkody.
😥😥😥
Nie martw się na zapas.
Ja antybiotyki miałam w życiu tak rzadko ze na palcach jednej ręki można policzyć a jak byłam w ciąży z pierwszym synem miałam dwa razy właśnie na bakterie w moczu. Nie pamietam jaki. Tu i tak inne nazwy. Jedyne co pamietam, ze mi robili w szpitalu specjalnie w zawiesinie 🤦‍♀️ I mąż w nocy jechał go odebrać. Mnie puścili do domu a antybiotyk się robił. Ja nie połkne tabletki 🙁 dla mnie połknięcie kwasu foliowego to już było wyzwanie a teraz mam tabletki takie większe, nie pytajcie na ile części je kroje 🤦‍♀️ No nie dam rady.
 
Przecież nie 100% szans ze te wyniki się sprawdza. Jeśli te badanie byłoby wiarygodne wszyscy by je robili a one nie są obowiązkowe . Mojej znajomej powiedzieli ze dzidziuś będzie chory całą ciąże się martwiła a urodziła zdrową córeczkę. I jak można wogole myśleć o usunięciu jak już słyszy się bicie serduszka widzi te raczki i nóżki .
I co mi po bijącym serduszku jesli bede wiedziala, ze dziecko bedzie cierpiec do konca zycia a ja razem z nim ? Medycyna jest na tyle rozwinieta, ze przypadki pomylek zdarzaja sie jednak b. nieczesto. Kazda kobieta powinna miec prawo decydowac o swojej ciazy
 
reklama
Nie martw się na zapas.
Ja antybiotyki miałam w życiu tak rzadko ze na palcach jednej ręki można policzyć a jak byłam w ciąży z pierwszym synem miałam dwa razy właśnie na bakterie w moczu. Nie pamietam jaki. Tu i tak inne nazwy. Jedyne co pamietam, ze mi robili w szpitalu specjalnie w zawiesinie 🤦‍♀️ I mąż w nocy jechał go odebrać. Mnie puścili do domu a antybiotyk się robił. Ja nie połkne tabletki 🙁 dla mnie połknięcie kwasu foliowego to już było wyzwanie a teraz mam tabletki takie większe, nie pytajcie na ile części je kroje 🤦‍♀️ No nie dam rady.
Masz zupełnie odwrotnie jak ja ją kompletnie nic w płynie nie połkne 🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ bo Odrazu 🤢 nawet nie zakropie nosa bo leci do gardła i 🤢
 
Do góry