reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No właśnie... Ja też się zmartwiłam ale tak jak dziewczyny pisały, nie my jedne bierzemy acard. I pewnie faktycznie działa cuda na łożysko :)
Potwierdzam dawke 150, dwoch lekarzy mi potwierdzilo, prowadzacy ciaze mi napisal: Tak oczywiście proszę brać. Są różne markery ewentualnej hipotrofii natomiast nie są pewne dlatego Acard jest w profilaktyce. 150 mg na noc do 36 tygodnia ciąży. Jest to bezpieczne i dla Pani i dla dziecka.
 
Mój mąż też ma brata ale ma jednego syna 😀 A co wy byście chcieli czy to obojętne
Obojętne ze względu że ta ciąża jest można powiedzieć cudem 😁, ale tak 10 procent bardziej bym chciała córeczkę 😜 w sumie chyba właśnie dlatego że u męża same chlopaki i napewno nutka zazdrosci by była 😂 ale jak będzie chłopak to się nie zmartwię nawet na sekundę❤️❤️
 
A jakie macie podejście do farbowania włosów? Myslalam żeby w drugim trymestrze udać się do fryzjera 😊 ale w sumie nie wiem ja nie mam zdania na ten temat wiem że córka uczyłam się na fryzjerkę i wtedy pracowałam przy farbach całą ciążę i nie było problemu 😊
 
Dziewczyny, wyniki prenatalnych wyszly dobrze. Niskie ryzyko trisomii. Nie ma śladu w opisie o ciąży na bliźnie czy łożysku wrastającym... Jedynie tylko łożysko na przedniej ścianie nisko. Ale przodujące już nie jest takim problemem. Mam nadzieję, że się przemieści jak ciąża z blizny. 😇


Czy mi się wydaje czy część dziewczyn już nie odzywa się... może przeszły na FB... :eek:

Ja miałam w opisie łożysko na tylniej ścianie nisko, wiesz może czy to coś niepokojącego?
 
Dziewczyny a jakie dokumenty dostajecie po wizycie u lekarza? Albo po prenatalnych? Ja zawsze dostaje tylko zdjęcie, po prenatalnych tak samo. Znaczy lekarz mówił co i jak, pokazywał tłumaczył, ale tak jak piszecie że dostajecie opis czy cos takiego to ja nigdy nie dostałam...
 
reklama
Do góry