reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Gin do mnie dzwonił. Nie mam wyników w ręku. Z tego co mówił ponizej 300 jest wysokie
Wiesz czemu dopytuje bo sama mam 1:308. Konsultowałam z lekarzem. Powiedział że to ryzyko pośrednie. Głupia nie jestem na liczbach się znam. Ale mnie nie zakwalifikowali do badań inwazyjnych. Zastanawiam się nad badaniami płatnymi. Ale lekarz powiedział że muszę się dobrze zastanowić, bo mogę zrobić, ale co dalej... Więc mam namieszane już w głowie.
 
U mnie bardzo niewesoło. USG idealne a w połączeniu z testem Pappa dał duże prawdopodobieństwo że dziecko ma zespół Downa. Mam skierowanie na amniopunkcje do Warszawy. Jestem przerażona
To jest tylko statystyka. Wiem, że się martwisz ale warto poczytać ile zdrowych dzieci urodziło się z takich wyników. Ja mam nadzieję, że nie będę musiała robić tego badania bo to tylko często niepotrzebny stres dla przyszłej mamy.
 
To jest tylko statystyka. Wiem, że się martwisz ale warto poczytać ile zdrowych dzieci urodziło się z takich wyników. Ja mam nadzieję, że nie będę musiała robić tego badania bo to tylko często niepotrzebny stres dla przyszłej mamy.
Liczby, które powodują dużo nerwow się traci. A mentlik taki, że nie wiadomo co ze sobą zrobić.
 
Gin do mnie dzwonił. Nie mam wyników w ręku. Z tego co mówił ponizej 300 jest wysokie

A nie przeszłaś ostatnio infekcji, np. Przeziębienia? Ponoć daje zły wynik. Tak mi położna środowiskowa powiedziała. Znała taki przypadek, że 3krotnie wyszło podejrzenie zespołu Downa, ale dziecko zdrowe się urodziło. Mama robiła badania podczas przeziębienia.
 
A nie przeszłaś ostatnio infekcji, np. Przeziębienia? Ponoć daje zły wynik. Tak mi położna środowiskowa powiedziała. Znała taki przypadek, że 3krotnie wyszło podejrzenie zespołu Downa, ale dziecko zdrowe się urodziło. Mama robiła badania podczas przeziębienia.
Bolała mnie nerka... Boże Kochany żeby go było to
 
reklama
właśnie przyjaciółka moja kupiła 3 kołowy, mi sie one bardzo nie podobaja ale ona mowila wlasnie ze tam co drugi wozek to ten. I podobno jakies kombinezony tez specjalne bo jak dzieci do przedszkola czy tam do żłobka sie daje to one niby drzemki maja na dworze i wazne zeby kombinezon był porządny.. 🙈
Dokładnie tak to prawda :) tutaj dzieciaki nie wazne czy zima czy lato drzemki maja w wózkach na dworze :) dlatego w Norwegii tak bardzo kladą nacisk na naprawde dobre ciuchy do przedszkoli wełniane i np. Do wózkia skorki z renifera albo owcy.
 
Do góry