reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

@Marvelka89 gratuluje udanej wizyty!
@MamaTolka spokojnie, te wyniki to czasami sobie można włożyć... nie napisze gdzie ;) zobaczysz ze będzie dobrze.
Tylko Twoje nerwy i stres są niepotrzebne!

no mnie tez stresik trzyma przed jutrem 😏🙄
Ja to nie chce tylko usłyszeć ze znów serduszko nie bije. Tego się strasznie boje.
Nawet nie mysle o jakiś wadach itp. Tylko żeby żywe było dzieciątko. O to się modlę🙏🙏🙏

przespać noc, odprowadzić dzieci do szkoły i przetrwać do 13. Mój cel. A czy mi się uda?! Nie sadze 😏 bo się znam. Już chodzę nakręcona.


Kciuki zaciśnięte! Trzymaj się mamuśka! :-) :)
 
reklama
Tak u swojego. Wiem że on jakieś tam dokumenty co tam wydrukuje to ma w mojej karcie, co ładniejsze zdjęcia to też zachowuje sobie. Tak się zdziwiłam że tak naprawdę to w domu nic nie mam oprócz zdjęć, a inne dziewczyny z tego co piszą dostają cały opis.
Z tego co wyczytałam i zrozumiałam to one były u innych lekarzy. W ciąży z synem też niczego nie dostałam nie wiedziałam że powinnam coś dostać. Ale jak dziewczyny piszą poproś o kopie
 
@Marvelka89 gratuluje udanej wizyty!
@MamaTolka spokojnie, te wyniki to czasami sobie można włożyć... nie napisze gdzie ;) zobaczysz ze będzie dobrze.
Tylko Twoje nerwy i stres są niepotrzebne!

no mnie tez stresik trzyma przed jutrem [emoji57][emoji849]
Ja to nie chce tylko usłyszeć ze znów serduszko nie bije. Tego się strasznie boje.
Nawet nie mysle o jakiś wadach itp. Tylko żeby żywe było dzieciątko. O to się modlę[emoji120][emoji120][emoji120]

przespać noc, odprowadzić dzieci do szkoły i przetrwać do 13. Mój cel. A czy mi się uda?! Nie sadze [emoji57] bo się znam. Już chodzę nakręcona.
Kciuki bardzo mocno zaciśnięte! Wiem co to czekanie... Jest najgorsze. Ja po amniopunkcji będę czekać ok 5 tygodni... Jak to przeżyć? Jak później otworzyć wynik? Jak na niego spojrzeć. Skoro to może zawalić świat...
 
@Marvelka89 gratuluje udanej wizyty!
@MamaTolka spokojnie, te wyniki to czasami sobie można włożyć... nie napisze gdzie ;) zobaczysz ze będzie dobrze.
Tylko Twoje nerwy i stres są niepotrzebne!

no mnie tez stresik trzyma przed jutrem 😏🙄
Ja to nie chce tylko usłyszeć ze znów serduszko nie bije. Tego się strasznie boje.
Nawet nie mysle o jakiś wadach itp. Tylko żeby żywe było dzieciątko. O to się modlę🙏🙏🙏

przespać noc, odprowadzić dzieci do szkoły i przetrwać do 13. Mój cel. A czy mi się uda?! Nie sadze 😏 bo się znam. Już chodzę nakręcona.
Ja dziś przed wizytą mialam stres 100 😬 czerwona kreska, w życiu takiego nie mialam 😅 ale żyje też dasz radę będzie dobrze ✊😘
Też myślałam o serduszku, i jak usłyszałam to już było lżej 😊
 
U mojego męża również same chłopaki[emoji19]. Też mam już syna ale jak będzie chłopak to też fajnie bo myślę że chłopak z chłopakiem lepiej się dogadują i bawią niż chłopak i dziewczynka chociaż to może zależy od charakteru.
Ja też mam mimo wszystko nadzieję że będzie dziewczynka.
Odziwo mamy już imię dla chłopaka Michał
To ja wam powiem ze u mnie szanse na córcie są bardzo małe... zaczynając od tego że moi.rodzice mają 4 córki i 2 synów u męża jest 4 facetów 1 dziewczyna- typowa chlopczyca...pokolenie następne u męża
Jeden brat ma syna drugi córkę ale ona już ma 17l i my 2 synów A u mnie wygląda to tak siostra ma parke druga ma 2 synów brat ma 2 synów drugi brat miał 2 synów bo 1 nie żyje więc wygląda to na 10:1... więc ja mówię do brzuszka Ignas
 
To ja wam powiem ze u mnie szanse na córcie są bardzo małe... zaczynając od tego że moi.rodzice mają 4 córki i 2 synów u męża jest 4 facetów 1 dziewczyna- typowa chlopczyca...pokolenie następne u męża
Jeden brat ma syna drugi córkę ale ona już ma 17l i my 2 synów A u mnie wygląda to tak siostra ma parke druga ma 2 synów brat ma 2 synów drugi brat miał 2 synów bo 1 nie żyje więc wygląda to na 10:1... więc ja mówię do brzuszka Ignas
Nasze geny się przy plci nie liczą. Tylko męża [emoji846]
 
To myślę że szanse jeszcze mniejsze [emoji23][emoji23][emoji23]
I u mnie [emoji846] chociaż dziś obuchem dostałam przez ten wynik Pappa... Słowa nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka wazne, że zdrowe od dziś mają jeszcze większy wydźwięk dla mnie. Niech będzie tylko zdrówko dla Dzidziola wszystko inne to bańka mydlana...
 
reklama
Do góry