reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dziś już po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku 😊 nosek jest i przeziernosc w normie
Płci nie mówił 😅 stwierdził że uśpiłam dziecko i jak on ma teraz pomierzyć, był z tym problem ale dalismy radę. I wiecie co? Ja testu Pappa nie robię, nic mi to nie da. A w grupie ryzyka też nie jestem. Tak czytam i boje się paniki, i tak jestem zestresowana tą ciąża, nie potrzebne mi dodatkowe stresy.

U mnie bardzo niewesoło. USG idealne a w połączeniu z testem Pappa dał duże prawdopodobieństwo że dziecko ma zespół Downa. Mam skierowanie na amniopunkcje do Warszawy. Jestem przerażona
Współczuję stresu 🙄 trzymaj się i w sumie to jeszcze nie jest diagnoza, może się okazać że wszystko w porządku 😊
 
reklama
Ja dziś już po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku 😊 nosek jest i przeziernosc w normie
Płci nie mówił 😅 stwierdził że uśpiłam dziecko i jak on ma teraz pomierzyć, był z tym problem ale dalismy radę. I wiecie co? Ja testu Pappa nie robię, nic mi to nie da. A w grupie ryzyka też nie jestem. Tak czytam i boje się paniki, i tak jestem zestresowana tą ciąża, nie potrzebne mi dodatkowe stresy.
Super gratuluję 😁😁 ja muszę poczekać do środy, ale jak teraz codziennie mogę słuchać serduszka to jestem o niebo spokojniejsza 😀. Też nie chce robić PAPPA.
 
mnie się zaczyna jakis podly nastroj.. chyba dlatego ze troche sie przeziebilam. Do tego mam imieniny i wszyscy mnie traktuja jak inkubator, juz nawet zyczenia czy prezenty nie moga byc normalne tylko wszyscy o tej ciazy
Tzn ja się nie dziwię że życzenia się pokrywają z ciąża 😜 prezenty faktycznie, przecież nadal jesteśmy kobietami i mamy mimo ciąży też o sobie pamiętać 😊
 
Ja mam pierwszego synka a w rodzinie męża męskie geny bardzo. Sami chłopcy się rodzą, więc nie nastawiam się jakoś bardzo na dziewczynkę, choć wiadomo że fajnie byłoby pokupowac spineczki i sukieneczki. Mój synek mówi do brzucha Tomuś, bo już mu nadał imię. Jakby była dziewczyna to byłby bardzo rozczarowany [emoji6] jak ktoś mnie pyta jak się czuje to najczęściej jest razem z tym pytaniem - a jak mały?
Chyba nikt nie wierzy w córkę [emoji6]
U mojego męża również same chłopaki😒. Też mam już syna ale jak będzie chłopak to też fajnie bo myślę że chłopak z chłopakiem lepiej się dogadują i bawią niż chłopak i dziewczynka chociaż to może zależy od charakteru.
Ja też mam mimo wszystko nadzieję że będzie dziewczynka.
Odziwo mamy już imię dla chłopaka Michał
 
1:157 albo do 151
Poczytaj tu na forum ile dziewczyn miało zły wynik pappa a z nifty lub sanco wyszło że wszystko ok. Niektóre położne to się śmieją z tych wyników pappa. Jeśli masz pieniądze to zrób sobie ten nifty, jest nieinwazyjny a będziesz miała praktycznie gwarancję. No ale kasa... Jednak ponad 2 tys kosztuje. Ja bym tak zrobiła, i tak zrobię jeśli u mnie też pappa wyjdą źle mimo dobrego USG. Sam lekarz mi odradzał te testy mówiąc że to tylko statystyka która bierze wszystko pod uwagę łącznie z wiekiem i w ogóle więc żeby jak cos to nie przeżywać. Będzie dobrze 😃
 
U mojego męża również same chłopaki😒. Też mam już syna ale jak będzie chłopak to też fajnie bo myślę że chłopak z chłopakiem lepiej się dogadują i bawią niż chłopak i dziewczynka chociaż to może zależy od charakteru.
Ja też mam mimo wszystko nadzieję że będzie dziewczynka.
Odziwo mamy już imię dla chłopaka Michał
U mojego męża też i sam ma brata i ten brat ma dwóch synów 😅. Ale ja juz mam córeczkę więc może być i następna 🤷‍♀️😜
 
reklama
Do góry