reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Tutaj jest nas więcej niecierpliwych kobiet, które nie potrafią spokojnie cieszyć się stanem tylko panicznie boją się o dziecko😃😉 01.09 mam wizytę u innego lekarza, bo zmieniłam prowadzącego więc zobaczę co tutaj usłyszę.
O to czekam na wieści ja za to jestem dumna z mojego syna bo ma 19miesiecy i przyniósł nocnik i pokazał że chce i zrobił pięknie siusiu bo kupkę już dwa tygodnie wola że chce także mamy progres 💪💪
 
O to czekam na wieści ja za to jestem dumna z mojego syna bo ma 19miesiecy i przyniósł nocnik i pokazał że chce i zrobił pięknie siusiu bo kupkę już dwa tygodnie wola że chce także mamy progres 💪💪
Mały wielki sukces😃 to też są osiągnięcia też na to czekałam długo, ale się udało z córką i byłam z niej taka dumna ze opanowała te sztukę w tak krótkim czasie. 😃
 
Mały wielki sukces😃 to też są osiągnięcia też na to czekałam długo, ale się udało z córką i byłam z niej taka dumna ze opanowała te sztukę w tak krótkim czasie. 😃
No ja tak samo uroslam 5cm problem w tym że mam zwykły nocnik a jak to chłopczyk często sika po za niego i teraz myślę czy są jakieś takie że z przodu były bardziej zabudowane dla chłopców 🙈🙈😂
 
No ja tak samo uroslam 5cm problem w tym że mam zwykły nocnik a jak to chłopczyk często sika po za niego i teraz myślę czy są jakieś takie że z przodu były bardziej zabudowane dla chłopców 🙈🙈😂
Są napewno takie naklejane na ścianę coś jak mini pisuar z zabawka na którą musi dziecko nasikac to się kręci. Moja miała grający, ale zanim zaczęła z niego na serio korzystać rozmontowała mechanizm. I też mam taki zwykły. Teraz odzwyczajam ją całkowicie od korzystania z nocnika. Tego wymagają w przedszkolu. 😃
 
Ja dzis odebralam wyniki prenatalne i jest ok ale mam powtorzyc w 2 trymestrze czyli za 7 tyg mi wyznaczyla. Wy tez macie drugi raz??

Co do nocnika moja smerfetka sama sie odpieluchowala ma teraz 2.5 roku i od pol roku bez pieluch. Nagle sciagla pieluche i zaczela robic na nocniczek. Tez jestesmy strasznie zniej dumni.
 
reklama
Są napewno takie naklejane na ścianę coś jak mini pisuar z zabawka na którą musi dziecko nasikac to się kręci. Moja miała grający, ale zanim zaczęła z niego na serio korzystać rozmontowała mechanizm. I też mam taki zwykły. Teraz odzwyczajam ją całkowicie od korzystania z nocnika. Tego wymagają w przedszkolu. 😃
On do przedszkola ma jeszcze czas także ogarniemy to napewno ale popatrzę na to co mówisz 🙂🙂
 
Do góry