reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nie ma co sie martwic . Dbajmy o siebie , zdrowo sie odzywiajmy . I ... odliczam do mojej kolejnej wizyty u lekarza :)
Ja też tylko stanik większy kupiłam bo mi wygodniej. Poza tym nic praktycznie.
Z dietą mam problem...musze się jakoś przestawić na inne jedzenie bo póki co jem jak zawsze. Nie mogę na nabiał tylko jakoś patrzeć nawet.
 
No tak, ale jeśli ktoś nie ma przeciwwskazań to raczej nie musi wybierać.

Poza tym wydaje mi się, że w zdrowym układzie seks jest raczej dbaniem też o siebie i swoje potrzeby, a nie tylko o faceta ;-) .
Mi się nic nie dzieje...ani nie plamie ani nic, czuje się w porządku. Zdaje sobie sprawe, że teraz mój "środek" jest trochę inny, bardziej ukrwiony i suchy ale nic złego się nie dzieje.
Seks to nie potrzeba odzwierzęca ale też bliskość której facet w takiej sytuacji potrzebuje bliskości jak i kobieta...sama nie wiem
Czy wy wszystkie zrezygnowaliście z bliskości?
 
Mi się nic nie dzieje...ani nie plamie ani nic, czuje się w porządku. Zdaje sobie sprawe, że teraz mój "środek" jest trochę inny, bardziej ukrwiony i suchy ale nic złego się nie dzieje.
Seks to nie potrzeba odzwierzęca ale też bliskość której facet w takiej sytuacji potrzebuje bliskości jak i kobieta...sama nie wiem
Czy wy wszystkie zrezygnowaliście z bliskości?
Ja nie zrezygnowalam 😜 wszystko z umiarem 😁
 
Kochane dzisiaj zaczęłam plamić... a biorę luteinę dwa razy dziennie i trochę się przeraziłam... czy któraś dostała plamien podczas brania luteiny? Umówiłam się już na usg na poniedziałek bo stwierdzialam ze czekać nie będę...
 
reklama
Do góry